HCL.HR

Dragon Age: Origins

  • 27 Odgovora
  • 7112 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
Dragon Age: Origins
« : 16. Srpanj, 2008., 18:47 »
Daklem novi RPG iz Bioware-a.
http://pc.ign.com/articles/889/889065p1.html
Kažu da od njega puno očekuju.... pa da vidimo

screenovi: http://media.pc.ign.com/media/682/682217/imgs_1.html

meni se zasad dosta dobro to izgleda, moglo bi biti nešto dobro.

Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #1 : 16. Srpanj, 2008., 19:00 »
Bioware.  :ementaler:

Biće dobar.

Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #2 : 21. Srpanj, 2008., 15:46 »
Nadam se najboljem. :D
What evil hides in the reflection of your soul

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #3 : 21. Srpanj, 2008., 15:48 »
Već je u startu stvar ishajpana do krvi. A zbog čega? Ovakvog razmišljanja:

Bioware.  :ementaler:

Biće dobar.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #4 : 21. Srpanj, 2008., 16:24 »
Već je u startu stvar ishajpana do krvi. A zbog čega? Ovakvog razmišljanja:

Bioware.  :ementaler:

Biće dobar.

Padni pod parkirani auto koji će ubaciti u prvu brzinu i pregaziti te  :piva:

....biti će dobar, bioware rijetko razočara  :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #5 : 22. Srpanj, 2008., 12:16 »
Slažem se s Wekyjem.
Premalo se zna o igri, a već svi najavljuju kako će igra biti predobra. Zato jer je razvija BioWare.  :tired:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #6 : 22. Srpanj, 2008., 15:22 »
a za koju igru se u najavama ne priča da će bit dobra  :tired: bio to Bioware, EA, Blizzard ili šta ti ja znam tko, uvijek će se nastojat prodat/reklamirat na račun poznate firme.

Edit:
i o kakvim vi uopće hajpu govorite. ja do prije par dana nisam ni čuo za igru niti sam igdje vidio nekakve turbo najave. jedino šta piše je da se bioware vraća u RPG vode i sad svi odma vide nekakve hajpove.
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2008., 15:34 Konjina »

Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #7 : 22. Srpanj, 2008., 15:55 »
Da, al postoji razlika.
Recimo, kad je EA najavio Dead Space uz nikakve dodatne informacije, nitko nije rekao da će igra biti super jer na njoj radi EA. Dapače.

S druge strane, o ovom Dragon Age-u se gotovo ništa ne zna, pa opet...

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #8 : 22. Srpanj, 2008., 16:14 »
kad već spominješ EA, on je odličan primjer toga kako se glupe igre mogu prodavat na račun imena firme. čast iznimkama, imaju i par dobrih igara.

a za Dragon Age ja nigdje nisam pročitao da će bit dobar na temelju toga šta ga radi Bioware, odnosno nigdje nisam pročitao da će uopće biti dobra igra osmi ovdje od El Comandantea i Exploziva.

mada kruže priče da su njih dvojica plaćeni da podižu hajpove glupih igara.  :thumbs:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #9 : 23. Srpanj, 2008., 14:09 »
mada kruže priče da su njih dvojica plaćeni da podižu hajpove glupih igara.  :thumbs:

da bar, da bar  :wildboy:

Ja vjerujem da će biti dobra, jer me Bioware rijetko razočarao  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #10 : 23. Srpanj, 2008., 16:23 »
kad već spominješ EA, on je odličan primjer toga kako se glupe igre mogu prodavat na račun imena firme. čast iznimkama, imaju i par dobrih igara.

Ali ovaj, gdje je to EA na dobrom glasu. Kod kojih ljudi? Koji to ljudi kupuju igru jer piše baš EA?

Ljudi kupe igru jer piše "Need For Speed!".. Oni koji recimo da znaju o čemu pričaju seru po EA-u, oni koji neznaju o čemu pričaju, zaprvo uopće ni ne pričaju o EA-u iti ih zanima EA... nego kupe igru jer piše "Need For Speed!"

Nfs sam uzeo za primjer jel...


*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #11 : 23. Srpanj, 2008., 16:29 »
Dead Space izgleda kao Gears of Doom smeće.
Dragon Age izgleda totalno generički, bez trunke svježe ideje.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #12 : 23. Srpanj, 2008., 17:05 »
Ne vidim šta je čudno u tome da igra dobije hype ako je razvija kvalitetan studio. Jebemu, normalna stvar da ćemo očekivati puno od dokazanih timova.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #13 : 23. Srpanj, 2008., 18:16 »
kad već spominješ EA, on je odličan primjer toga kako se glupe igre mogu prodavat na račun imena firme. čast iznimkama, imaju i par dobrih igara.

Ali ovaj, gdje je to EA na dobrom glasu. Kod kojih ljudi? Koji to ljudi kupuju igru jer piše baš EA?

Ljudi kupe igru jer piše "Need For Speed!".. Oni koji recimo da znaju o čemu pričaju seru po EA-u, oni koji neznaju o čemu pričaju, zaprvo uopće ni ne pričaju o EA-u iti ih zanima EA... nego kupe igru jer piše "Need For Speed!"

Nfs sam uzeo za primjer jel...

Tako bi bilo kad bi EA direktno iz proizvodnje prodavao svoje igre ljudima koji će ju igrati. Ali budući da EA, a i sve druge firme, svoje proizvode prvo prodaju preprodavačima koji dalje prodaju ljudima to nije u potpunosti tako. jer ako preprodavač vidi da mu se neka igra od recimo od EA dobro prodavala, ziher će naručit i neku drugu igru od istog proizvođača. a ako ju ne proda, smola, njegov problem.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #14 : 29. Srpanj, 2008., 20:00 »
izgleda zanimljivo igra, pogotovo ako se zna da ju radi bioware a ne neki lijevi studio. veliki plus joj je i to što je pc ekskluziva  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9