HCL.HR

Elite: Dangerous

  • 151 Odgovora
  • 60483 Hitova
*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #105 : 04. Rujan, 2015., 22:22 »
Updateao sam Ship comparison tool sa nova 3 broda iz bete: Imperial Eagle, Federal Gunship i Federal Assault ship (bar info koji je trenutno dostupan)

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #106 : 06. Rujan, 2015., 19:55 »
Može pomoć?

Večeras usred ležernog puta na svojoj trade ruti me igra izbacila zbog problema s konekcijom, ni prvi ni zadnji put, no kad sam resetirao igru, odjednom ne mogu dalje od "loading game" screena nakon što stisnem start. Čak mi ni ne ode do broda što se okreće. Čitam po drugim forumima da je rješenje obrisati savegame, što mi ne pada na pamet napraviti, pa me zanima jel netko ima iskustva s tim i može mi pomoć?

Hvala :mrgreen:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #107 : 06. Rujan, 2015., 20:24 »
Ma kakvo brisanje savea... to nikad ne dolazi u obzir. Ja sam imao sličan problem prošli tjedan al nisam mogo dalje od launchera. Jednostavno je stvar proradila nakon par sati.

Ti ako možeš uć u igru, probaj open/solo/group mode pa koji prođe prvi

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #108 : 07. Rujan, 2015., 14:01 »
Skipp, stvar nije proradila. Došao sam sad s posla i željom da malo tradeam u eliteu i opustim se, a problem je ostao isti. Uđem, logiram se, sve super, i čim stisnem open, solo ili private, upali se "loading game" i ne ide dalje od toga.

edit: Post-ao sam support ticket na Frontierovoj stranici, čekam reply.
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2015., 14:33 Dyno33 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #109 : 07. Rujan, 2015., 15:23 »
A onda moguće da se scorrupto save - al save nije kod tebe lokalno samo već i na serveru. Tj. odma se synca čim neku radnju napraviš. Inače bi svaki crash igre značio gubitak progressa.

Moguće da si zapeo negdje u hyperspaceu dok si jumpao pa igra ne zna gdje bi te uopće smjestila. Support im je generalno dosta brz. Ja nisam nikad čekao duže od 24h na reply.

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #110 : 07. Rujan, 2015., 15:54 »
Support im je SUPER BRZ. Ravno 30 min otkad sam postao ticket mi je problem riješen. Svaka hvala.  :thumbs:


*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #111 : 07. Rujan, 2015., 16:10 »
Odlično. Sad u znak zahvale se pridruži ovotjednom community goalu. Definitivno najveći troll do sad.

Naime, moraš otići u Hudson orbital koji se nalazi cca 1h vožnje supercruiseom od drop-in zvijezde i dostaviti im Scrapove kako bi dobili običnu šalicu za rare commodity :hihi:
Vožnja ko vožnja nebi bila problem da mali brodovi uredno ne ostaju bez goriva jer ne mogu toliko odvozit, a veliki brodovi, zbog velike brzine kojom pičiš prema tamo, imaju i do 400k Cr repaira jednom kad slete

Trenutno je negdje i aktivna peticija da u store ekšuli uvedu pravu šalicu s natpisom "I've been to Hudson orbital, and all I've got is this lousy mug".

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #112 : 07. Rujan, 2015., 17:41 »
Imam problem, igra ne ide dalje od launchera, Igra krene da se loada i samo crash nakon tačno 1 minut i 14 sekundi loadanja, poslao sam ticket.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #113 : 07. Rujan, 2015., 17:50 »
Odlično. Sad u znak zahvale se pridruži ovotjednom community goalu. Definitivno najveći troll do sad.

Naime, moraš otići u Hudson orbital koji se nalazi cca 1h vožnje supercruiseom od drop-in zvijezde i dostaviti im Scrapove kako bi dobili običnu šalicu za rare commodity :hihi:
Vožnja ko vožnja nebi bila problem da mali brodovi uredno ne ostaju bez goriva jer ne mogu toliko odvozit, a veliki brodovi, zbog velike brzine kojom pičiš prema tamo, imaju i do 400k Cr repaira jednom kad slete

Trenutno je negdje i aktivna peticija da u store ekšuli uvedu pravu šalicu s natpisom "I've been to Hudson orbital, and all I've got is this lousy mug".

Da, vidio sam goal za Hutton, 0.22 Ly vožnjice :D

Trenutno sam na putu do Alpha Centauri, jesi ti već obavio goal? Možemo skupa putovat do tam ak si za, brže će vrijeme proć :D

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #114 : 07. Rujan, 2015., 19:54 »
Nisam. Pošto sam mjesec dana bio vani (išo do Sag A*) izgubio sam sve merite. Sad sam sat ipo proveo u Huichiu i pomlatio tonu Kumo membera. Imam nekih 2300 merita za predat, nabro 1mil bountya koje ću dat frendu da me rokne u sidewinderu :mrgreen:

Čekam njega da dođe online kasnije, a moram i merite predat. Mogo bi se sutra zaletit doduše

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #115 : 08. Rujan, 2015., 08:12 »
Cujem da je kod huttona u openu jako zanimljivo.

Jucer kad sam bio sam u rhei interdicta me wing od 4 igraca 3 pitona i 1vulture a ja solo protiv njih. iako nisam bio totalno spreman za borbu( falio mi shield cell) odlucih se borit protiv njih dok mi ne padnu stitovi,  nakraju skoro ubio vulture jer je ostao na 20% hulla. Da sam bio potpuno opremljen ubio bih ga.

Imam snimlje video pa cu kasnije stavit.

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #116 : 08. Rujan, 2015., 11:20 »
https://youtu.be/0V_9YY2O5d4

Napali nas neki bounty hunteri,  nakraju ih je skupo kostalo :mrs:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #117 : 08. Rujan, 2015., 12:52 »
Eeee kakav ti je FDL? Ako se ne varam, dobar fit je nekih 80ak mil (za razliku od pythona koji je bar 120-30)

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #118 : 08. Rujan, 2015., 17:18 »
Ako niste znali koliko je ustvari dug put do Huttona, napravio sam mali post na Redditu i pokušao objasniti stvar. :mrgreen:

https://redd.it/3k3w41
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2015., 17:44 Dyno33 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #119 : 08. Rujan, 2015., 18:45 »
yup. svemir je ogroman.

nego, kako namjestiš CMDR ime na redditu? to sam tražio nedavno i nisam nigdi našo, a vidim da svi useri na Elite sub-reditu imaju to složeno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9