HCL.HR

Elite: Dangerous

  • 151 Odgovora
  • 60682 Hitova
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #135 : 21. Listopad, 2015., 17:14 »
Znači, ti ideš okolo naokolo i ubijaš rendom ljude/letjelice, glumiš svemirskog gusara il šta već, ili sam ja krivo skužio?

Nije random, napadam samo jednu od PP frakcija (naravno postoji razlog za to)...svi ostali mogu slobodno proc.

Stvar je u tome da sam u centralnim sistemima od te frakcije vec cca 3mjeseca i tamo izazivam kaos.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #136 : 14. Studeni, 2015., 19:59 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #137 : 09. Ožujak, 2016., 19:46 »
Evo nakon n sati programiranja - izrodio se Alpha Orbital  :ementaler:

Preselio sam ship comparison tool, updateao statse i dodao ship showcase za svaki od postojećih brodova ingame.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #138 : 18. Kolovoz, 2016., 16:48 »
Recap današnjeg Frontierovog streama sa Gamescoma


Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #139 : 18. Kolovoz, 2016., 19:06 »
skipp, najjači si!

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #140 : 19. Kolovoz, 2016., 18:30 »
Day 2 recap - Stiže NPC posada sa fighter brodovima koje je moguće lansirati za borbu

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #141 : 20. Kolovoz, 2016., 15:34 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #142 : 21. Kolovoz, 2016., 17:20 »
Day 4 recap - odgonetnute sve binarne zagonetke sa streama

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #143 : 15. Lipanj, 2017., 11:52 »
Nije dugo bilo updatea u ovoj temi...

Ugl, ako još ima pilota u Eliteu, složio sam mali tool koji sadrži preko 300 earth-like i water-world planeta. Ruta je doslovno odmah pokraj bubblea što znači da i ganc novi accounti mogu doskakutat do tamo u 20ak minuta. Specifičnost rute je što svaki sustav na listi sadrži naveden tip planeta koji isplaćuju poveće iznose creditsa kad predate exploration data natrag u station.

Svi sustavi su 1-2 jumpa udaljeni jedan od drugog što znači da nema zujanja po svemiru u potrazi danima. Cijela ruta kešira oko 280mil Creditsa što je poveća svota i omogučuje kupovinu skoro pa bilo kojeg broda ingame

Evo i link (upute na stranici)

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #144 : 30. Lipanj, 2017., 20:46 »
Vidim da ima ovdje ljudi koji igraju Elite! Htio bih pitati kakva je igra,  isplati li se uzimati jer cuo sam da su performanse jos uvijek drmave i da igra jos ima puno problema u samom gameplayu i UI!
Sentiel

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #145 : 30. Lipanj, 2017., 21:10 »
Ja sam uvijek imao savršeno stabilna 60 fpsa u 4k tako da ne znam za performanse da bi bile problem.
Bugove sam imao samo na početku a nikakve probleme u igri ili sa IUjem nisam vidio.
Ja stvarno ne znam o nikakvim problemima vezanih za ovu igru. jedino je problem što mi
je malo dosadila, usprkos Horizon updejtu i tome što svako malo unaprijede igru za jednu crticu :D

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #146 : 01. Srpanj, 2017., 00:09 »
Vidim da ima ovdje ljudi koji igraju Elite! Htio bih pitati kakva je igra,  isplati li se uzimati jer cuo sam da su performanse jos uvijek drmave i da igra jos ima puno problema u samom gameplayu i UI!

Umm... a di si ti to čuo? Grafički i po pitanju performansi igra radi u zakucanih 60FPSa od kad je izašla. Elite je sandbox sim. Nema klasičnog questanja. Ako tražiš igru koja će te voditi misijama ili konstantno stvarati nove zadatke tebi i davati ti posla - zaobiđi Elite u širokom luku

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #147 : 03. Srpanj, 2017., 12:27 »
Što se tiče performansi, igra je super, ali što se tiče sadržaja je užasna.
Lijep screenshot generator je ako ništa drugo :D

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #148 : 04. Srpanj, 2017., 11:59 »
Kao neko ko (skoro) svakodnevno barem upali ED i vodi news site vezan za istu - apsolutno se slažem.

Na žalost, ako si ljubitelj space-simova, trenutno ne postoji apsolutno niti jedna alternativa Eliteu. Imaš EVE, koji je apsoluno fantastičan - al nema direktan flight model kao Elite - već klikaš da bi upravljao brodom. Imaš X serijal (ili Evochron) al su singleplayer, imaš Star *nećebitigotovjoš3generacije* Citizen koji je neigriv kako zbog BRUTALNO groznih performansi tako i zbog činjenice da imaš 1 sustav unutar kojeg se možeš vozikat, i onda imaš razno razne arkadice tipa Everspace koje izgledaju fenomenalno al su jednostavno samo arkadice.

Što se Elitea tiče - Frontier je trenutno na mjestu gdje može ili iščupat igru i napravit je fantastičnom kroz narednih godinu dana pod uvjetom da se stvarno prime posla i krenu patchat ekšual content i revampat djelove igre koji su plitki ili će Elite zauvjek ostati najbolji screenshot simulator na PCu.

Patch 2.3 za Elite je bio nešto najgore što se u igri dogodilo od releasea. Apsolutno ništa nije radilo i pokazao se kako vodstvo Frontiera nema uopće testere niti razmišljaju šta rade pri donošenju određenih gameplay mehanika/odluka.

Trebalo im je skoro 2 miseca da se zbroje i spatchaju sve što su skršili. Trenutno aktivna priča sa Thargoidsima je super i daje nade za 2.4 i nakon toga. Ali ono... realno mislim da se neće pretjerano previše promijeniti dokle god ne postoji INGAME način da se ta priča rasplete.

Sve dok ljudi ovise u 3rd party developerima, alatima, helperima da bi riješili najobičniji ingame task - Elite će, bojim se,  igrat sve manje i manje ljudi jer svi koji nisu hard-core fanovi se neće zadržati duže od 50h ingame
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2017., 12:02 skipp »

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #149 : 04. Srpanj, 2017., 14:34 »
Yup.
Igra predivno izgleda i fizika je super. Izazovna je i to sve. Ali uzalud to sve ako se u igri nema sto raditi. One gluposti da si svatko sam kreira pricu su teski bullshit i nista drugo nego lijenost developera ili teski fanboyisam. Misije su ocajne i ne sluze nicemu osim sto dobivas neku jadnjikavu lovu. A cijeli gameplay se svodi na abnormalno grindanje i divljenje kako su neke scene lijepo dizajnirane.

Ubacili su sljetanje na planete, ali na njima nema niceg. Na planete koji imaju svoju atmosferu se ne moze ni sletjeti jer bi tamo trebali i nesto napraviti, a ne samo random generirat planet.
Multicrew nema apsolutno nikakvog smisla u ovoj fazi igre jer realno, sto ces raditi s nekim na brodu? Nije da su misije ili dijlovi price krojeni prema tome.

Igra nema sadrzaja i to je to. Ali kao sto je skipp rekao, nema alternative. Star Citizen je za sada scam i sve sto rade su brodovi koje onda prodaju po nenormalnim cijenama. X3 je super, ali osobno mi se igra neki hibrdin sp-a i mp-a.

Everspace je prejeben, ali to je roguelike i ne spada u tu kategoriju. Ali definitvno tko god voli space igre i rogue like, neka proba tu igru. Cista arkada je, ali bas super napravljena.

ED i Horizons season pass sam si uzeo dosta davno, ali ne mogu rec da sam stotine sati utrosio u igru. Na svu srecu platio sam sa dropanim karticama pa me oboje izaslo svega par eura. Da sam za ovo dao punu cijenu bilo bi mi prokleto zao.

Rekli su da planiraju 10 sezona za igru izbaciti, a ova druga sad vec kasni sa sadrzajem. Znaci to je 10 godina najmanje da sve zamisljeno izbace. A tamo oko 4. ili 5. ce vjerojatno igra tek na nesto liciti.
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2017., 14:36 siblyx »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9