HCL.HR

Empire: Total War

  • 23 Odgovora
  • 5479 Hitova
*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Empire: Total War
« : 06. Listopad, 2008., 18:54 »
nisam nigdje vidio topic..
uglavnom, Empire: Total War stize u 2. mjesecu 2009-te
radnja igre ce biti smjestena u osamnaestom stoljecu, dakle Napoleonove bitke, borbe za kolonije, revolucije i ostalo nas ocekuje u igri
za razliku od prijasnjih pomorskih bitaka, ove ce se sada moci odigravati u real-timeu, izgleda prejebeno.. a grafika je fenomenalna
takodjer cete moci svoju drzavu pretvoriti u monarhiju, republiku ili nesto trece
Zasada je potvrdjeno da cemo moci igrati s Velikom Britanijom, Francuskom, Habsburskom Monarhijom, Spanjolskom, Prusijom (Svabe), SAD-om i Osmanlijskim Carstvom, a valjda ubace jos nesto
i citav svijet ce naravno biti dostupan u campaign mapi
da dalje ne seruckam, najbolje pogledajte ovaj video http://www.gametrailers.com/player/usermovies/270475.html
Starcraft 2, RA3 i EndWar ce imati zestoku konkurenciju...  \:D/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Empire: Total War
« Odgovori #1 : 24. Prosinac, 2008., 00:23 »
135 puta pročitan topic i nijedan post. Čmižno :(

Danas smo objavili najavu igre pa tamo možete vidjeti više informacija:
http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=154&select=19

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Empire: Total War
« Odgovori #2 : 24. Prosinac, 2008., 11:28 »
iako nisam baš fan rts-ova ovu igru jedva čekam. btw dobra najava

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Empire: Total War
« Odgovori #3 : 24. Prosinac, 2008., 11:29 »
Dobra najava. Baš me je fino zainteresirala za igru.

Citat:
Total War serijal je već odavno zaslužio da mu se digne spomenik.
 :syzygy:

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Empire: Total War
« Odgovori #4 : 24. Prosinac, 2008., 18:07 »
Nisam igrao nijedan Total War dosad, a ako ovaj dobro ispadne, to bi se moglo promijeniti.

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Re: Empire: Total War
« Odgovori #5 : 27. Prosinac, 2008., 10:50 »
Total War je jedan od najboljih serijala, bar što se tiče PC gaminga. Ja i dan danas peglam Rome: Total War i nikako da mi dosadi. Jedva čekam novi nastavak  \:D/

Re: Empire: Total War
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2009., 13:42 »
Total War serijala je uber odlican, iako su sve vanila verzije dosta nemaštovite i AI je za iskusnije igrace preslab. Sva sreca pa ima dosta modera te time solidnih modova koji dižu igru na novu razinu.  \:D/

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Empire: Total War
« Odgovori #7 : 20. Veljača, 2009., 19:42 »
Kao što ste i na portalu mogli prošitati, danas je izišao demo ove igre na Steam, a veličina mu je oko 2 GB. Ja neću skidati radi ograničenog prometa, no jeli netko od vas 'ko ima flat već skinuo i probao? Komentar?

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Empire: Total War
« Odgovori #8 : 27. Veljača, 2009., 18:57 »
Pravim double post, al' moram reć kako je igra dobila visoke ocjene u recenzijama po internetu. Dakle, ispunila je očekivanja mnogim igračima. Jedva čekam da mi dođe pod ruke :D

Re: Empire: Total War
« Odgovori #9 : 28. Veljača, 2009., 15:18 »
Još 2-3 dana do izlaska Empire,igre od koje očekujem zaista mnogo.Rome:Total War sam igrao mjesecima i još ga mogu igrat.Igra izgleda fenomenalno,remek djelo koje će ostati upamćeno u historiji gaminga

*

mToma

  • **
  • 215
  • HCL
Re: Empire: Total War
« Odgovori #10 : 28. Veljača, 2009., 16:21 »
Taman dok izađe igra završim još jednom kampanju u Rome:TW. Šteta što prije nisu uveli mogućnost upravljanja brodova.

A danas sam konačno uhvatio vremena da skinem demo i odigram ga. Igrao sam samo morsku bitku i mogu reći da me oduševilo. Prelijepo izgleda i mogu samo skinuti kapu dolje developerima i ostalima uključenim u ovo!  =D>

 :piva:



Re: Empire: Total War
« Odgovori #11 : 28. Veljača, 2009., 19:27 »
Kakva je zahtjevnost igre,jesu li je upropastili kao GTA IV ili...iskreno se nadam da će poslije Empire i par njenih ekspanzija izaći Rome 2 Total war

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Empire: Total War
« Odgovori #12 : 28. Veljača, 2009., 19:34 »
"As you might expect, Empire Total War is a bit of a system hog, so you'll need a fairly powerful machine to get the most out of it. I've been running it mostly on a Quad 2.66GHz processor with 3GB of RAM and a GeForce 8800 GTX and have been able to enjoy most of the visual effects without compromising the frame rate too much. Battles still load a bit slowly, but the performance is generally good even with lots of action on the screen. "

uglavnom, ocjene za igru su jako visoke - 90+.

*

Egi

  • *
  • 120
Re: Empire: Total War
« Odgovori #13 : 04. Ožujak, 2009., 20:10 »
Evo izasla igra, meni se skida, jedva cekam \:D/ Velika ja ko FEAR  :geek:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Empire: Total War
« Odgovori #14 : 05. Ožujak, 2009., 17:58 »
moze link, PM

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9