HCL.HR

Escape from Tarkov

  • 88 Odgovora
  • 57424 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #75 : 01. Siječanj, 2017., 16:16 »
Izgleda predobro i prerealno, zvukovi su cudo,a graficki nista manje ne zaostaje.

Al vidim ima dosta bugova, mada je jos u aplha verziji pa se ne bojim toliko.Jos me muci kolika ce biti velicina mape, stalno vidimo jednu te istu tvornicu i nesto malo okolisa, bojim se ako bude mala mapa, brzo ce se sve naucit i nece bit puno gusta nakon nekog vremena.

http://youtu.be/_0UrkK6kHXI

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #76 : 02. Veljača, 2017., 15:37 »
Izgleda predobro i prerealno, zvukovi su cudo,a graficki nista manje ne zaostaje.

Al vidim ima dosta bugova, mada je jos u aplha verziji pa se ne bojim toliko.Jos me muci kolika ce biti velicina mape, stalno vidimo jednu te istu tvornicu i nesto malo okolisa, bojim se ako bude mala mapa, brzo ce se sve naucit i nece bit puno gusta nakon nekog vremena.

http://youtu.be/_0UrkK6kHXI

da bar oce bojaviti da imaju u planu neku open alphu boli bi fino :) ili cak beta :)

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #77 : 28. Lipanj, 2017., 16:07 »
 Sljedeci mjesec pocinje closed beta za ove koji su prednarucili igru, najjeftiniji Standard Edition je 35 eurica i jos se stigne sudjelovat u beta testiranju pa ako netko hoce  :D
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #78 : 30. Lipanj, 2017., 20:39 »
Sljedeci mjesec pocinje closed beta za ove koji su prednarucili igru, najjeftiniji Standard Edition je 35 eurica i jos se stigne sudjelovat u beta testiranju pa ako netko hoce  :D
Glupost je to što su imali već hrpu tih closed testiranja! Da barem dođe barem jedno prokleto OPEN testiranje rado bih ga zaigrao jer mi se baš dopada igra, ali ne znam kakva je u suštini jer ne želim baciti novac za glupost koju cu odigrati 3.5 sata i ostaviti, novac se ne vraća! Imali bi puno više zainteresiranih da naprave takvo nešto! :/ :/
Sentiel

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #79 : 30. Lipanj, 2017., 20:42 »
Osim toga, kad bih probao igru i vidio dal mi leži, ako da probao bi kupiti nešto više od standard editiona jer u principu u njemu ne dobiješ ništa, samo igru!
Sentiel

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #80 : 03. Srpanj, 2017., 10:15 »
Ja bi ju mozda i kupio ali imam trenutno na steamu igara za odigrat pa mi se neda jos i ovo kupovat, ali mogli su napravit open betu cisto da probamo, ovako po ovome do sad mi se cini ok ali nije to to dok ne probam.
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #81 : 03. Srpanj, 2017., 11:02 »
Pozdrav

Nisam pratio od početka temu ali igra me je zainteresirala, pa me zanima dali se radi samo u multiplayer igri ili će biti i kampanja ?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #82 : 21. Srpanj, 2017., 21:01 »
Za sada samo multiplayer, ali bit će "misija" za prolaziti jer nećeš odmah imati pristup cijelom svijetu. Doduše, možda su to i promijenili. Nisam pratio previše.

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #83 : 21. Srpanj, 2017., 21:08 »
U svakom slučaju dobro bi došla jedna kampanja u ovoj igri

*

zlakob

  • n00b
  • 2
  • i5 4690K, MSI r7 3704GB, 8GB DDR3,1TBHDD+120 GBSSD
Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #84 : 23. Kolovoz, 2017., 11:54 »
da vas pitam. Jel preordero ko ovu betu pa da igra? Ja sam uzeo neki dan igru i moram rec kako je vrh, dapace ima ponekih sitnih bugova i malo nekad desync baci ali u suštini ja mogu i preporucam vec igru, igra je vrh vrhova. Uglavnom ako neko igra vec također bacite u komentar pa cemo smislit nesta i negdje gdje bi se mogli pronac pa porpicat i odigrat neku instacu malo za promjenu :D

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #85 : 25. Kolovoz, 2017., 13:28 »
Kad se samo sjetim kako sam bio nahajpan za tu igru, a sada skoro nista. Nakon pogledanih podosta stramova igra mi ne izgleda kao nista vise nego inventory simulator :(

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #86 : 25. Listopad, 2017., 00:51 »
Kad se samo sjetim kako sam bio nahajpan za tu igru, a sada skoro nista. Nakon pogledanih podosta stramova igra mi ne izgleda kao nista vise nego inventory simulator :(

Trenutno je inventory simulator ali vrlo zarazan i zabavan, developeri su rekli da ce jos puno stvari dodati u igru tijekom vremena, arena mod, battleroyale, klanove, hideout.. igram je vec 2 mjeseca i uzivam u njoj

za par dana izlazi update sa puno novih stvari i optimizacija jedva cekam

Takoder su rekli da kad izade igrica da ce biti cilj pobjeci iz svih lokacija i kad pobjegnes iz svih mapa uspjesno otkljucas free roam mod gdje ces moc igrati mapu koja je zapravo skup svih mapa u jednoj
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2017., 00:53 Towelie »

Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #87 : 02. Studeni, 2017., 15:27 »
Koliko sam puta cuo "kad izadje igra" bit ce ovo bit ce ono.. a izlazak ni u najavi...

*

pRoTech1123

  • n00b
  • 2
Odg: Escape from Tarkov
« Odgovori #88 : 04. Veljača, 2020., 19:16 »
Imali vamo ljudi koji igraju jos da nekakvu ekipicu napravimo ???
Username: pRoTechcro

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9