HCL.HR

Europa Universalis 3

  • 6 Odgovora
  • 2527 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Europa Universalis 3
« : 17. Kolovoz, 2007., 16:24 »
Nisam mogo odoljet i ne otvorit topic.
Uglavnom, nedavno nabavio i igra je totalno kul. Jel igro ko? Kakva vam je? I tako... :wildboy:
Imam par pitanjca pa ak je neko igro...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Re: Europa Universalis 3
« Odgovori #1 : 17. Kolovoz, 2007., 17:56 »
jel komplicirano za igrat? kolko ti je trebalo da skužiš i to?  :wildboy:
Ček, to je neš ko civ or wat
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Europa Universalis 3
« Odgovori #2 : 17. Kolovoz, 2007., 19:06 »
Cuo sam da je igra komplicirana pa sam odma procesljao Tutorial. Ljepo objasni sta je sta i to... Obavezno se to mora napravit jer se inace ne snalazis i svim opcijama.
E sad, kolko sam shvatio... shvatio sam toliko da si polako istrazujem za razne manifakture i za obicno ratovanje. Ratovanje je ono, napadnes neprijatelja sa brojnijom vojskom (sve se svodi na to dal imas brojniju vojsku) pa ga pobjedis... ne potuces sve vojnike vec ostatak ide na neku tvoju obliznju provinciju ili u neku susjednu drzavu gdje ima Military Acces. Uglavom, ratovanje se svodi na to da pametno raspodjelis divizije te da kad se neprijatelj miče, i ti se moras micat s njim... Prednost ima branitelj pa je puno lakse ako se branis. Shvatio sam i donekle kolonizaciju. Za ostale opcije treba proc nekoliko godina, desetljeca itd. da ih dobijes na raspolaganje.
E sad, tu postoje jos neke finte ko Sveto Rimsko carstvo, pa kandidiranje za papu sta otvara razna vrata itd... Uglavnom, time se bas ne bavim pa nit neznam puno. Ima finte kao da potplatis kardinala da te podrzi za papu il nes slicno... Neznam.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Europa Universalis 3
« Odgovori #3 : 17. Kolovoz, 2007., 19:11 »
zvuci super... moram nabavit to.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Europa Universalis 3
« Odgovori #4 : 17. Kolovoz, 2007., 21:34 »
sutra ju nabavljam.

Re: Europa Universalis 3
« Odgovori #5 : 18. Kolovoz, 2007., 09:52 »
Onaj tko je igrao neku od prijašnjih Paradoxovih igara, pogotovo EU će se dosta brzo snaći.
Baldracca!

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: Europa Universalis 3
« Odgovori #6 : 29. Studeni, 2009., 17:50 »
revive.
igram ovo vec dosta dugo i zelim mpat. ako ima neko up to, nek mi se javi. also, eu3 na, in, zadnji patch, bez modova, previse lagaju. gg?

moze i hoi2 ako je bed ovo.
nigga

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9