HCL.HR

evil genius - pomoć oko world map

  • 5 Odgovora
  • 1920 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
evil genius - pomoć oko world map
« : 07. Rujan, 2009., 11:53 »
jučer krenuo igrat evil genius, al malo sam bankrotirao. Pošaljem radnike da kradu po kontinentima, ali svako malo im dođe neki šonjo i sruši ih, i onda ja moram ponovo čekat da mi dođu novi radnci i slat ih tamo. Kako mogu riješit te šonje kaj mi ih ubijaju, jer ništa ne zarađujem i nemogu dalje ništa radit? :bonk:
"Women don't respect salad eaters."

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: evil genius - pomoć oko world map
« Odgovori #1 : 07. Rujan, 2009., 13:21 »
Moraš premještat radnike, nemožeš bit predugo u jednoj regiji. Taođer, probaj ih malo rasprostranit okolo. Nemoj ih 10 narokat na jednu regiju.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: evil genius - pomoć oko world map
« Odgovori #2 : 07. Rujan, 2009., 14:37 »
dobro, to sam shvatio. Al sad me jedan drugi šaban muči -.-

Nekog frajera sam ulovio u indiji, i sad je u mojoj bazi za onim velikim konferencijskim stolom, u objectives piše da ga treba na moju stranu nagovorit al neznam kak. Ubit ga nemrem, zatvorit ga nemrem, niš nemrem s njim, frajer sam tam sjedi
"Women don't respect salad eaters."

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: evil genius - pomoć oko world map
« Odgovori #3 : 07. Rujan, 2009., 17:35 »
tu sam i ja zapeo prije jedno dvije godine kada sam to igro. Sjecam se tog dijela, i popizdio sam  :hiha2:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: evil genius - pomoć oko world map
« Odgovori #4 : 07. Rujan, 2009., 18:44 »
lol kad ste smotani obojica. Čitajte malo bolje šta piše pa će te razumit. Oni koji sjede s njima ništa. Oni koji ne žele sjedit oni su problem. Jedan od njih je onaj afro amerikanac s afro zurkom. Njega moraš pridobit, a pridobiješ ga tako da ga ubaciš u mikser u kantini. Dakle izgradi mess hall, napravi si security lika (iako mislim da nije nužno) i onda kad ti taj lik s afro zurkom dođe na otok desni (il koji već neznam, bilo je to jebeno davno) klik i onda interogation i kad kaže set interogation device fino klikneš na mikser u mess hall.

Tob trebalo bit to.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: evil genius - pomoć oko world map
« Odgovori #5 : 08. Rujan, 2009., 00:42 »
da, al kod tog indijca mi još uvijek nije OBJECTIVE COMPLETED... al dobro, bum probo onog u mikser, to mi je još odavno ostalo u sječanju da je mikser imao neku ulogu
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9