HCL.HR

Expeditions: Conquistador

  • 4 Odgovora
  • 1962 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Expeditions: Conquistador
« : 30. Svibanj, 2013., 17:50 »

Expeditions: Conquistador od danas dostupan na digitalnim platformama

Citat:
Expeditions: Conquistador is a tactical roleplaying game with a touch of strategic resource management and a pinch of choose-your-own-adventure. Conquistador is set in a rarely visited part of history which is rife with mystery, political intrigue, and good old-fashioned violence.

You will take on the role of a Spanish Conquistador in Central America in 1518-1520. Select the members of your expedition and explore campaign maps based on the actual topological maps of Hispaniola and Mexico. Through intricately branching dialogue, you will engage with the characters and situations that you encounter across these uncharted areas, and when it’s time to spill blood, a tactical combat system of great depth and brutality will let you control your individual troops in battle.

[OFFICIAL] Expeditions: Conquistador Trailer

Realno, tema neće imati niti jedan odgovor. Ali ono, opis igre je odličan i čim uhvatim vremena igrati će se. Ionako mogu samo takve igre pokrenuti. :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Expeditions: Conquistador
« Odgovori #1 : 30. Svibanj, 2013., 18:02 »
Realno, ideja je zanimljiva. Čekam recenzije, a onda vjerojatno nikad neću igrat.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Expeditions: Conquistador
« Odgovori #2 : 31. Svibanj, 2013., 00:52 »
Hajde Igore, objavi to sranje. Inače, recenzije su dosta pozitivne dosad, a znam da će takva biti i HCL-ova. :hiha:
« Zadnja izmjena: 31. Svibanj, 2013., 01:04 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Expeditions: Conquistador
« Odgovori #3 : 02. Lipanj, 2013., 22:15 »
Meni osobno je ovo najbolji RPG još od "zlatnog doba" Black islea, Troike i sličnih developera. Ima još prostora za poboljšanja, svakako, a nadam se i nekoj klasičnoj ekspanziji (u obliku dodatne kampanje), pa onda i nastavku. Vjerojatno nije isključeno ako se igra bude dovoljno dobro prodavala.

Odg: Expeditions: Conquistador
« Odgovori #4 : 23. Lipanj, 2013., 17:33 »
Taman sam probao igru i cini mi se zanimljiva, iako nemam velikog iskustva sa ovakvim (singleplayer) rpg igrama, podsjeca me na Rome: Total war. Sigurno cu provesti dosta vremena na ovoj igri

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9