HCL.HR

EXTEEL

  • 6 Odgovora
  • 2661 Hitova
EXTEEL
« : 07. Kolovoz, 2008., 11:53 »
Imam pitanje oko exteela.Ja sam ga skinuo i sve .i kada ga pokrenem meni se restarta komp jeli tko zna sto bi to moglo biti. Ima li tu kakva caka.hvala

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: EXTEEL
« Odgovori #1 : 07. Kolovoz, 2008., 12:28 »
Sve ostale igre rade normalno? Moguće je da je to ljetnih temperatura pa ti se komp pregrijava...

Probat treba i sa novim driverima za grafičku.

Koja ti je konfiguracija inače?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: EXTEEL
« Odgovori #2 : 07. Kolovoz, 2008., 15:20 »
Imam pitanje oko exteela.Ja sam ga skinuo i sve .i kada ga pokrenem meni se restarta komp jeli tko zna sto bi to moglo biti. Ima li tu kakva caka.hvala

ako imas amd 5x ili 6x onda probaj promijenit pastu ili malo pocistit kuler, frend je neki dan imao isti problem, pregrijavaju se ko retaji na ovim temperaturama..

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: EXTEEL
« Odgovori #3 : 09. Kolovoz, 2008., 13:23 »
Imam pitanje oko exteela.Ja sam ga skinuo i sve .i kada ga pokrenem meni se restarta komp jeli tko zna sto bi to moglo biti. Ima li tu kakva caka.hvala

napisi konfiguraciju koju imas, provjeri da li si stavio dobar fix za exe, jer restartanje kompa moze biti od milijun stvari

*

Sacrifulum

  • **
  • 388
  • fuck your mum.(x
Re: EXTEEL
« Odgovori #4 : 10. Kolovoz, 2008., 00:52 »
ako je to sto se i meni desavalo ti je komp u kur'u . . .imas neki virus il tako nesto.,tako je i meni
pa sam stavio nove winse pa sve radi ko iz puške, \:D/
balavac

Re: EXTEEL
« Odgovori #5 : 13. Kolovoz, 2008., 21:15 »
Igrao sam jednom, ali me me enormno visoki ping u odbija od igranja, netko mi je rekao da je to bilo nakon jednog patcha i da je sad ispravljeno pa mozda kad skupim nesto vremena ponovo skinem i isprobam.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: EXTEEL
« Odgovori #6 : 14. Kolovoz, 2008., 21:36 »
Igralo je nas par sa foruma neko vrijeme. Igra mi je bila skroz oke, ping isto tako u redu. Nikakvih većih problema nisam imao.

Evo tog prijašnjeg topica o Exteelu ima dobrih postova pa svi zainteresirani za igru malo prođite kroz topic.

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=6123.0


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9