HCL.HR

Football Manager 2009

  • 22 Odgovora
  • 9362 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Football Manager 2009
« Odgovori #15 : 11. Studeni, 2008., 13:23 »
da uključujući i to da su trebali predvidjet transfere koji će se dogoditi ove godine...  \:D/

znam, šalim se...

menađer se igra zbog toga što svake godine u bilokojem klubu imaš nove igrače... da, to se može sredit sa par patcheva ali mi je to umnogo gay...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Football Manager 2009
« Odgovori #16 : 12. Studeni, 2008., 20:35 »
onak sve kaj ima u ovom, 30414. nastavku mogli su stavit u prvi.

Pa zato i postoje nastavci logicno je...  :loludara:  i svaki ce put biti nadogradivano nekim novim stvarima i slicno.... hehe jesam se ismijao izjavi

Re: Football Manager 2009
« Odgovori #17 : 12. Studeni, 2008., 21:22 »
hehe, dakako da jesi, šaljivče jedan  :thumbs:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Football Manager 2009
« Odgovori #18 : 18. Studeni, 2008., 00:37 »
ima netko? pm :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Football Manager 2009
« Odgovori #19 : 28. Studeni, 2008., 00:22 »
Imamo i recenziju novog menadžera  \:D/
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=295&select=18

 :hug

Re: Football Manager 2009
« Odgovori #20 : 29. Studeni, 2008., 01:52 »
Mislim da ste dali premalu ocjenu ,ako je manager 08 na gamespotu zasluzio ocjenu 8.4 onda je 09 zasluzila sigurno vise. Jedina zamjerka je ocjena koju ste Vi (HCL) dali,ali dobro to je Vase misljenje,mozda smo od ovoga managera ocekivali vise ali sigurno nismo razocarani.  ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Football Manager 2009
« Odgovori #21 : 30. Studeni, 2008., 21:17 »
u zaključku recenzije je sve lijepo objašnjeno. nemoj gledat tako subjektivno.
o tome koliko svaki novi nastavak fm-a zaslužuje veću ocjenu nećemo ulazit u dublje rasprave. istina je da je fm iz godine u godinu sve bolji, uvijek je tu nešto novo zbog čega se isplati nabavit još jedan nastavak, ali ako ćemo objektivno, omjer novosti u igri i njezine cijene ne dopušta fm-u 09 veću ocjenu. kad bi subjektivno ocjenjivali, svake godine bi novi manager trebao dobiti veću ocjenu jer praktički samo dodaje nove stvari i ne mijenja ono što valja, al ne može to tako. ak je fm 2005 npr. dobio 80 danas bi fm 09 trebao dobit stotku takvim razmišljanjem. kud bi otišao svijet video-igara da se svi naslovi počnu nazivat nastavcima a donose desetak novih stvari na razini patcha? onak, witcher enhanced 3.0 remastered verzija s ekskluzivnim novim borbenim potezima i updejtanim podacima o neprijateljima? al dobro, da ne budem ironičan, fm 09 je dobar. i ocjena 70 je dobra, kao što je navedeno - u skladu s brojem novosti koje nova inačica donosi.

Re: Football Manager 2009
« Odgovori #22 : 01. Prosinac, 2008., 00:28 »
A gle moje misljenje je da je ocjena premala,fan sam fm-a veliki i znam da je sve bolji i bolji,a ocjena izgleda sve manja i manja...tako sam skuzio da je kod Vas.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9