HCL.HR

FPS DROP

  • 4 Odgovora
  • 1814 Hitova
FPS DROP
« : 01. Siječanj, 2014., 18:47 »
Pozdrav! Imam jedan problem koji mi jako smeta i želio bih ga rjesiti. Znaci, pije otprilike 5 mjeseci mi je fps poceo dropati i to me jako zivcira. Npr. u COD2 inace imam 333 fps bez problema , ali kada mi se ovo pojavilo fps i padne na 40-50 i igrica pocne lagati i stekati jakoo. Pokusao sam mjenjati windowse, cistio sam od prasine, smanjio rezoluciju , stavio sve na low, updejto drivere , ocistio od virusa i svega ali opet se javlja, cak i najmanjoj rezolciji. Dakle neznam sta da radim vise i molio bi vas za pomoc .I ako ste neiskusni i neznate sta pisete, kao npr da mi napisete smanji rezoluciju bolje nemojte pisati nista, nisam pocetnik napravio sam sve moguce , zato sam i otvorio ovu temu jer neznam vise sta da radim. Hvala unaprijed :)))

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: FPS DROP
« Odgovori #1 : 01. Siječanj, 2014., 19:14 »
vau jesi ti neki genije? stari moj sve si napravio al i dalje igrica shteka!

probaj check disk integrity, upute na google-u


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: FPS DROP
« Odgovori #2 : 01. Siječanj, 2014., 19:18 »
Ako ne uspije ovo što je Dragster preporučio probaj smanjiti rezoluciju.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: FPS DROP
« Odgovori #3 : 01. Siječanj, 2014., 19:19 »
>igra laga
>40-50 fpsa

:fpalm:

Odg: FPS DROP
« Odgovori #4 : 01. Siječanj, 2014., 20:12 »
ne razumijem se bas u to sto si napisao "check disk integrity" i nisam bas nasao na googlu neki dobar tutorrial za to , i btw. znam sta je lag, malo sam se zabunio i ako ti je u cilju nekog osramotit onda ova tema nije za tebe gamelaker -.-

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9