HCL.HR

Game Dev Tycoon

  • 3 Odgovora
  • 1948 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Game Dev Tycoon
« : 26. Lipanj, 2013., 13:01 »
Vjerovatno niste ni skužili ovu simpa igru koju su napravila neka dva simpa brata :=)

Igra smješta igrača u rane 80e, zlatno doba arkadnih igara i počeci industrije videoigara kakve znamo danas. Počinjete u svojoj garaži s nešto malo novca, dovoljno za svoju prvu igru. Zaradom od izdanih igara ulažete u sredstva kojim poboljšavate igru (npr. bolji AI, bolji surround itd.). Napredovanjem slijedi seoba u veće firme i zapošljavnje radnika.



Vjerovatno se svi sjećaju kako su sami developeri izbacili piratsku verziju u kojoj bi igrača sjebali upravo pirati. Sada više toga nema :mrs:
Nakon 30 godina u virtualnosti igrač dobiva priznanje a zatim se igra može i nastaviti. Imena konzola su uvrnuti nazivi stvarnih konzola, a čak se može napraviti i vlastita konzola :approve

Ja sam se baš ulovio ove igre, totalna fora. Slatka indie razbibriga =3
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2013., 13:03 Pajko »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Game Dev Tycoon
« Odgovori #1 : 26. Lipanj, 2013., 13:39 »
Nemoguce prezivjet kad se preselis u veci ured/zgradu stovec.
Igrao negdje 5-6 puta, odnosno s 5-6 drugih likova, i prvo sam nakupio 20M u garazi i tek onda otisao u zgradu.









Tamo sam prezivio 5 godina :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Game Dev Tycoon
« Odgovori #2 : 26. Lipanj, 2013., 13:50 »
Ja sam sve preživio, tj. svih 30 godina i sad sam u 34. godini igre.

Moja taktika je uvijek malo marketinga, ako nisi pri parama izbacuj igre za PC budući da je dev cost za njih najmanji.
Probaj se podjednako fokusirati na dizajn i tehnologiju i zaposlenike treniraj stalno. ;)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Game Dev Tycoon
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2013., 12:07 »
Ja sam ovu igru izowna samo tako. Prvo u garazi nakupia nekih 5mil. da mogu otic u ured i onda je doslo najgore doba di sam se probia i nakupia 25mil. i otiša na zadnji ured, došao sam do 110god. ja mislim samo radim expanzije za MMO i mlatim lovu, a love se sada pokušavam riješit jer imam 220 bilijuna dolara ja mislim. zadnja igra mi je game#99 (zaboravio stavit ime) i prodala mi se u 20 bilijuna primjeraka (uz 5 ekspanizja).

Šta reći nemorate mi vjerovati ali ja vam govorim udrite jedan AAA MMO uložite puno para sa ocjenom 9 ili više i samo radite ekspanzije i gotovo. dobivat ćete fanove ko ludi i posjete u G3 showu
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9