HCL.HR

Grow Home

  • 3 Odgovora
  • 4511 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Grow Home
« : 23. Siječanj, 2015., 17:52 »

Ubisoft najavio eksperimentalni platformer Grow Home za PC

Lijepo za vidjeti da Ubisoft nastavlja s podrškom ovakvih igara. Sama ideja mi je interesantna, samo se nadam da će istraživanje biti zanimljivo te da će kontrole biti na razini. I da, Grow Home izlazi četvrtog veljače.

Grow Home Teaser Trailer

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Grow Home
« Odgovori #1 : 24. Siječanj, 2015., 11:40 »
Jako zanimljivo. Čudno mi je malo što je ovo jedini video na internetu a igra je vani za 10 dana...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Grow Home
« Odgovori #3 : 17. Veljača, 2016., 12:32 »
Prešao upravo i dojmovi su sjajni. Nakon što sam savladao kontrole, koje znaju biti poprilično frustrirajuće prvih par sati, igra me u potpunosti uvukla u svoje šarenilo i maštovitost. Atmosfera je zakon i puno puta sam samo zujao okolo i divio se svojoj kreaciji, čak mi je ponekad bilo i žao napredovat do sljedeće platforme jer sam htio što više izdanaka začvorat i divit im se.

Isplati se skupljat sve kristale, jer kad ih skupite 100/100 otključate beskonačni jetpack i više nema straha od padanja. Drago mi je da su implementirali više skinova za Buda, jer svaki ima neko svoje svojstvo. Skeniranje flore i faune isto nagrađuje kad se database kompletira, ali neću spojlat ništa.

Jedini veliki minus je kriminalna kamera koja je malo invertirana pa malo nije, pa se nekako čudno trese ponekad, pa se ne može udaljit niti približit na određenim mjestima. Ima i nekih bugova (propadanje u biljke, "glider" se sam od sebe otkvači ponekad...) ali ništa preozbiljno da bi bilo neigrivo.

Igra nudi puno više dobroga nego lošeg u svakom slučaju. Čak i neke inovativne ideje što je za Ubisoft nečuveno.

Trebalo mi je nešto manje od 10 sati za 110%-tni prelazak, ali ako se nekom iz nekog razloga žuri završit igru to komotno može izvest za svega par sati.

80/100

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9