HCL.HR

GTA

  • 32 Odgovora
  • 7398 Hitova
GTA
« : 28. Siječanj, 2009., 22:59 »
Evo zanima me sta vi mislite o tom. Malo guglam i gledam sta ljudi pisu po forumima i kazu gta sa bolji od gta 4. Isto tako sam naso i neki stariji i playeri da im je bolji VC od sa. Po tom ispada da kvaliteta samo pada. Ja sam igro sve djelove osim gta:london ja mislim i eto nekako mi je ovaj zadnji gta prelos. Onako fali ono nesto. Radio je bzvz totalno nema postene glazbe plus mi pasalo u prijasnjim djelovima kak su za glazbu uzimali hitove tog vremena, a ovo samo saka. Gta 4 je samo velik detaljan grad lijepa grafika tako-tako prica i dok se to zavrsi nema se sta za radit. Fali mu atmosfericnost. Opcenito igrice nisu vise sta su bile i sve postaje ocitije da se samo za lovom ide na racun poznatih naslova. Sta vi mislite? :wildboy:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: GTA
« Odgovori #1 : 28. Siječanj, 2009., 23:01 »
gta4 owna boga  :wildboy:

Re: GTA
« Odgovori #2 : 28. Siječanj, 2009., 23:09 »
da grafika i doza realnosti ownaju RL. Al jednostavno to nije to ko u prijasnjim gta-ima. I opcenito su igre ukurac osle.

Re: GTA
« Odgovori #3 : 29. Siječanj, 2009., 00:13 »
da grafika i doza realnosti ownaju RL. Al jednostavno to nije to ko u prijasnjim gta-ima. I opcenito su igre ukurac osle.

sve igre danas ciljaju na blješavu ljepu grafiku i ogromni uređen svijet a priču i igrivost tko šiša.....rijetko koja igra se pojavi danas da je vrijedna igranja. :kava:

Re: GTA
« Odgovori #4 : 29. Siječanj, 2009., 00:21 »
da grafika i doza realnosti ownaju RL. Al jednostavno to nije to ko u prijasnjim gta-ima. I opcenito su igre ukurac osle.

"to nije to"
zanimljivo, sve pojedinosti su dobre, al "to nije to".  :thumbs:

općenito su igre ukurac ošle. Di su ošle? ;( o čem pričaš. Sve je isto ko i prije, samo što ima više igara. I ne počinjite s tim gej nostalgičnim glupostima za stvarima koje su stare 5 godina.  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: GTA
« Odgovori #5 : 29. Siječanj, 2009., 10:01 »
da grafika i doza realnosti ownaju RL. Al jednostavno to nije to ko u prijasnjim gta-ima. I opcenito su igre ukurac osle.

"to nije to"
zanimljivo, sve pojedinosti su dobre, al "to nije to".  :thumbs:

općenito su igre ukurac ošle. Di su ošle? ;( o čem pričaš. Sve je isto ko i prije, samo što ima više igara. I ne počinjite s tim gej nostalgičnim glupostima za stvarima koje su stare 5 godina.  :thumbs:

Na neku ruku čovjek i je u pravu zbog toga što se današnje igre (većina) više baziraju na efekte,engine,grafiku i ostale stvari a manje na samu igru i kakva će biti igrivost.Dobro si rekao da ima danas hrpetina igara i da se kao kuga šire ali realno kad gledaš u jednoj godini ako možeš nabrojati 10 naslova koji doista nešto vrijede(i to je rijetkost).Rijetke igre u prošloj godini su imale zarazan gameplay i okruženje.Sve one imaju ljepu grafiku i dobre efekte ali nije to to kad je igra dosadna.Na žalost današnji....djeca(neću reći klinci :) ) su takva da njih nije briga za priču,atmosferu i ostale bitne stvari za igre.Njima je bitno da blješti i to znam iz prve ruke zbog brata od cure moje(3 godine gledam joj brata :) ).Njemu i njegovim prijateljima je bitna samo grafika i da to sve ljepo izgleda(8-11 godina)....šteta.Rijetko tko i danas cijeni igre zbog priče i atmosfere a ne zbog grafike i rijetko tko danas igra stare igre u kojima je nasprema danas grafika govno ali imali su ono nešto zbog čega ću ih i dan danas igrati.... :)

p.s. anyway taj mali mi nešto govori da bi igrao neku dobru igru kao neko istraživanje avanturu,meni na pamet palo odmah full throotle i kad sam mu pokazao prva rečenica:daj kakva je to grafika igra je jedna....neznam kako ali nisam ni mislio već mi je noga bila u njegovoj glavi  :chair: :hihi:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: GTA
« Odgovori #6 : 29. Siječanj, 2009., 10:51 »
Pa jebemu, dete je. Stas ocekivo? Da cita Dostojevskog?
Ono, odrast ce valjda i tako to.


Inace potpis na bildera.
Fraza da je vazna samo grafika, efekti i lova je s nama od valjda jebenog ponga. Tak da je totalno nevazna i nema apsolutno nikakvo znacenje.  :wildboy:
 
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: GTA
« Odgovori #7 : 29. Siječanj, 2009., 11:47 »
da grafika i doza realnosti ownaju RL. Al jednostavno to nije to ko u prijasnjim gta-ima. I opcenito su igre ukurac osle.

"to nije to"
zanimljivo, sve pojedinosti su dobre, al "to nije to".  :thumbs:

općenito su igre ukurac ošle. Di su ošle? ;( o čem pričaš. Sve je isto ko i prije, samo što ima više igara. I ne počinjite s tim gej nostalgičnim glupostima za stvarima koje su stare 5 godina.  :thumbs:
nemres rec da je sve isto kad nije. neke igru su napredovale neke nisu. tipa hl 1 je bilo napucavanje i zabavno, al hl2 je bio jos bolji. dok igras gta sa i 4 kuzi se koji ti je zabavniji. a da gej nostalgika nije za prave macho muskarce kao ti :ne:

Re: GTA
« Odgovori #8 : 29. Siječanj, 2009., 12:30 »
pa da, kuži se da je gta4 najbolji. to kaj nema onak jedenja i igranja retardiranih mini igara kolko u SA to je druga stvar.

i da, "nostalgika" nije za mačo muškarce poput mene.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: GTA
« Odgovori #9 : 29. Siječanj, 2009., 13:45 »
Jebote, San Andreas je mrtva ekspanzija sa engineom starim 5 godina, i kao što bilder kaže, hrpetinom bezveznih opcija i mogućnosti koje postanu dosadne nakon što ih jednom probaš.

GTA4 je puno bolja i kvalitetnija igra koja je za razliku od SA napredovala u mnogočemu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: GTA
« Odgovori #10 : 29. Siječanj, 2009., 13:50 »
GTA3 je meni najbolji.  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: GTA
« Odgovori #11 : 29. Siječanj, 2009., 14:03 »
ti ne jedeš meso.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: GTA
« Odgovori #12 : 29. Siječanj, 2009., 14:26 »
al dižem 122.5kg benča sa 107  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: GTA
« Odgovori #13 : 29. Siječanj, 2009., 14:27 »
Ja igram stare igre pa nisam nostalgik. Prvenstveno jer ih nisam prije igrao. :tired:

"Nostalgika" ftw. :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: GTA
« Odgovori #14 : 29. Siječanj, 2009., 15:32 »
Nostalgeeka :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9