HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 146877 Hitova
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #105 : 03. Prosinac, 2011., 18:29 »
otvorite za tebe i rengera neku novu temu pa mozete pricati do mile volje jer vidim da se volite svadati!!!

Nitko se ne svađa ovdje ,  samo argumentirano raspravljamo  o činjenicama  i pričamo o MMO igrama što je i tema ovog foruma a pritom održavamo ovaj forum na nekakvoj razini jer bez rasprava u njemu ne bi niti bio interesantan.
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2011., 18:31 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #106 : 03. Prosinac, 2011., 20:43 »
a ja bi predlozio modu da malo proceslja temu :)

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #107 : 03. Prosinac, 2011., 21:55 »
Guild Wars 2: Reasons to Play it

omg. vrh vrhova. ni sam nebi bolje sastavio top 5 razloga zašto će gw2 bit bog svemira.

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #108 : 04. Prosinac, 2011., 01:20 »
im  soooo weird and geting weirder. \:D/

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #109 : 04. Prosinac, 2011., 14:56 »
weird girls FTW!  =D>

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #110 : 05. Prosinac, 2011., 09:46 »
Zeuse kad ce closed beta :PPPP

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #111 : 05. Prosinac, 2011., 12:02 »
ovog mjeseca bi trebala bit ono sto znamo je da ce 8 profesija biti predstavljena do kraja godine sto manje vise znaci da je CP pocela ili ce uskoro.


Guild Wars 2: Complete Press Demo with Developer Commentary - gamescom 2011

Guild Wars 2: Colin Johanson on farming, armor sets and dancing in underwear (gamescom 2011)
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2011., 13:50 MrVivi »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #112 : 05. Prosinac, 2011., 13:34 »
kad gledam ovo a vidis jos je beta sta ce biti tek kad igra izade u punom izdanju jos ojacana grafikom,bez bugova itd :) prezakon je ovo!!

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #113 : 05. Prosinac, 2011., 14:37 »
tocno to, ono ja nemoram imat lijepu grafiku da bi uzivo u igri ali ja volim imat lijepu grafiku dok uzivam u igri.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #114 : 05. Prosinac, 2011., 15:20 »
gledaj meni mora grafika biti ocjena 7/10 onda igram :) ako je jako losa nemogu a sta se tice GW 2 oni su nadmasili sve grafika im je fantasticna i bit ce jos bolja jer je ovo tek CB bit ce pacheva i jos monogo updatova za igru!game play im je odlican,system igre 10/10 ,a najvaznije sta ocu vidjet Raidove i istance to jos nisam nasao nista o tome!!to zelim da bude dobro napravljeno jer igra bez istanci nemoze funkcionirat :) ja volim igrat istance,raidove nadam se da ce biti dobro sredeno to kao u LOTRO da bude tesko :)

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #115 : 05. Prosinac, 2011., 15:46 »
zapravo jesu pričali o instancama - dungeonima. imaš ovdje:
http://www.guildwars2.com/en/the-game/dungeons/into-the-dungeons/
Intro u Ascalon Catacombs dungeon:
Guild Wars 2 - Ascalonian Catacombs Dungeon Cinematic
Gameplay tog dungeona:
Guild Wars 2 -- Catacombs dungeon action


I btw ste vidjeli poboljšane cinamatic conversatione i kako su poboljšali lip sync?
Guild Wars 2 Cinematic Conversation A - November 2011
Guild Wars 2 Cinematic Conversation B

Takođder detaljniji pogled na human character creation:
Guild Wars 2 Character Customization Video Nov 2011

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #116 : 05. Prosinac, 2011., 16:00 »
gledaj meni mora grafika biti ocjena 7/10 onda igram :) ako je jako losa nemogu a sta se tice GW 2 oni su nadmasili sve grafika im je fantasticna i bit ce jos bolja jer je ovo tek CB bit ce pacheva i jos monogo updatova za igru!game play im je odlican,system igre 10/10 ,a najvaznije sta ocu vidjet Raidove i istance to jos nisam nasao nista o tome!!to zelim da bude dobro napravljeno jer igra bez istanci nemoze funkcionirat :) ja volim igrat istance,raidove nadam se da ce biti dobro sredeno to kao u LOTRO da bude tesko :)

ja sam odrasto na FINAL FANTASY 7, 8, 9, MEDIEVAL, MORROWIND, etc. doba kad je 3D tek pocinjo tako da je grafika uvijek bila slag na kraju i jos uvijek je tako igra moze biti odlicna sa smece grafikom ali nikad nemoze biti odlicna sa smece gameplay-om, pricom, etc.  a odlicnom grafikom.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #117 : 05. Prosinac, 2011., 17:21 »
a i ja tako sve zivo sam igrao :) a sta se tice grafike onda mi nije bila toliko vazna!!

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #118 : 05. Prosinac, 2011., 18:42 »
gledaj meni mora grafika biti ocjena 7/10 onda igram :) ako je jako losa nemogu a sta se tice GW 2 oni su nadmasili sve grafika im je fantasticna i bit ce jos bolja jer je ovo tek CB bit ce pacheva i jos monogo updatova za igru!game play im je odlican,system igre 10/10 ,a najvaznije sta ocu vidjet Raidove i istance to jos nisam nasao nista o tome!!to zelim da bude dobro napravljeno jer igra bez istanci nemoze funkcionirat :) ja volim igrat istance,raidove nadam se da ce biti dobro sredeno to kao u LOTRO da bude tesko :)

lol ako bude teško ko u gw, lotro je mačji kašalj onda za to.

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #119 : 05. Prosinac, 2011., 19:10 »
lol ako bude teško ko u gw, lotro je mačji kašalj onda za to.


GW i teški PVE content ,  smiješno ...  :hihi:

Najaći guildovi iz WoW bi imali faceroll u GW PVE contentu to sam siguran a pogotovo oni guildovi koji su rajdali SWP prije nerfa i došli do KJ i radili AQ 40 ,  a nisam siguran da bi se moglo to isto reć i za GW igrače,  svi znaju da je velika većina PVE fanova uvijek gledala na GW PVE content kao previše casual.


A dobar mi je i onaj video gore od one male koja izgleda kao dijete u pubertetu i kao netko kome bi Arena.Net uspio prodati sve fore iz svoje reklamne kampanje za GW2.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9