HCL.HR

Half Life 2 MOD ?

  • 9 Odgovora
  • 14742 Hitova
Half Life 2 MOD ?
« : 09. Svibanj, 2017., 14:44 »
Pozdrav ljudi.

Znam da vam je čudno vidjeti ovakav naslov teme jer se dugo nije ništa spominjalo o ovoj legendarnoj igri osim tu i tamo  koji komentar da je bila legendarna i kako većina nas žali za time što se treći nastavak neće pojaviti. Barem ne u skorašnje vrijeme.

Ok, da pređemo na stvar. Imam na steamu hl2 plus obje epizode pa bi htio to zaigrati u nekom modu ? Znam da je dobar cinematic mod. Ima li netko nekog iskustva sa modovima ?

Kako to šljaka ?

Gdje ih je najsigurnije preuzeti ?


Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #1 : 10. Svibanj, 2017., 09:50 »
www.runthinkshootlive.com
Masa modova za hl2,pa izvidi imal sto te zanima.

Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #2 : 10. Svibanj, 2017., 09:58 »
Da, da znam da ih ima masa, pogledao sam. Najviše me privlači taj cinematic mod ali baš sam htio čuti neka iskustva od igrača koji su to probali

Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #3 : 12. Svibanj, 2017., 14:38 »
Da, da znam da ih ima masa, pogledao sam. Najviše me privlači taj cinematic mod ali baš sam htio čuti neka iskustva od igrača koji su to probali

Igrao sam jedino cinematic koji je cudo od moda! Preporucam. Mod je velik, traje da se skine, a i da se instalira. S time neces pogrijesiti.

Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #4 : 13. Svibanj, 2017., 09:13 »
Trebalo bi otvoriti temu s total conversion modovima, napraviti listu modova kao što je ovaj novi Stalker mod ili ona dva moda Penumbre za Amnesiu.
You're not afraid of the dark, are you?

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #5 : 13. Svibanj, 2017., 09:58 »
HL 2 i epizode (a preša sam sve nebrojeno puta) za mene gubi atmosferu kad se modira,pokušavao sam cinematic i sve to ali nije to to.

Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #6 : 13. Svibanj, 2017., 14:38 »
teroxcro @

Zašto misliš da se gubi filing originalne atmosfere ?

Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #7 : 03. Kolovoz, 2017., 11:02 »
Synergy coop mod.Presao sam hl2 sa frendom koji nikad nije igrao hl.

*

Meister

  • n00b
  • 1
Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #8 : 20. Rujan, 2017., 16:46 »
pozdrav ljudi
postoji li još koja stranica gdje se moze kupiti half life 1 i half life 2, ali da ju dobim na CD - u? i općenito starije igrice za windows XP

Odg: Half Life 2 MOD ?
« Odgovori #9 : 25. Rujan, 2017., 12:48 »
Steam

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9