HCL.HR

Hogs of War, Operation flashpoint, multiplayer igre na jednom PC-u???

  • 2 Odgovora
  • 2299 Hitova
Nekoliko me stvari zanima:

1.
Svi ce se gameri sjetiti jedne dobre stare potezne igre pod imenom "Hogs of War", iliti ga mocne 3d igre na fazon crvica, gdje njihovu ulogu preuzimaju svinje. Vec dugo zelim pronac bilo kakvu informaciju o mogucem nastavku, ali poprilicno bez uspjeha. Svojevremeno se na YouTube-u pojavio jedan, sada vec sumnjiv video: http://www.youtube.com/watch?v=vlge_JL7Ixg, no kao sto se moze procitati i po tamosnjim komentarima, ocito je sam video upitne vjerodostojnosti. Za razliku od crvica ("Worms"), svinje su imale neusporedivo bolje odradjen dijalog (ili bolje reci - monolog) sa jos uvijek originalnoscu nenadmasnom sinkronizacijom i tekstom koji se nije libio sadrzavat i pomalo zustrije psovke, ili rijeci slicnog karaktera. Naravno, bile su pomalo modificirane i prilagodjene mladjim igracima. Ali zamisao da svinje budu u potpunosti personalizirane bila je pun pogodak. Cijela planeta je imala kopnenu masu u obliku svinje, a one su bile sortirane u nekoliko vojnih timova (Kinezi, Rusi, Ameri, Nijemci,...) s tim da je engleski jezik na nevjerovatno komican nacin bio modificiran s obzirom na to kojem timu (narodu) ;) pojedina svinja pripada. Zamolio bih da ukoliko neko ima bilo kakvu novu informaciju o spomenutim krmacama, neka objavi.

2.
Sljedece pitanje odnosi se na "Operation Flashpoint", igru koja je svojevremeno (pa i jos uvijek) spadala u sam vrh simulacija pucacine.Postoje li serveri gdje se ta igra moze raspalit u multiplayeru na fazon CoD-a, Countera i dr.? Ja ih nisam nasao. Namomenut cu, u nadi da to administrator nece zapazit ;) da nemam original. Ukoliko postoji neka procedura sa patch-evima i sl. stvarima, volio bih da je opisete, ili uputite na linkove.

3.
Ovdje zapravo trazim savjet. U potrazi sam za dobrim igrama koje je moguce igrati u multiplayeru, ali u lokalnoj igri (igri za jednim racunarom). To se moze odvijati na "split screen-u" (podijeljenom ekranu), ili pak u vidu "turn based" igre ("jedan, pa drugi"). Pri tome je bitno da igre budu besplatne. Jos ce bolje biti ako se igre mogu igrati u 4 ili vise igraca. Svoje prijedloge ostavite sa linkovima za download. Neka dobra jurnjava na fazon "Crash team racinga", makljaza,  ili kakva strategija bili bi dobri prijedlozi. Ali u sustini, sve je pozeljno. Zahvaljujem.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Hogs of War, Operation flashpoint, multiplayer igre na jednom PC-u???
« Odgovori #1 : 18. Siječanj, 2010., 08:38 »
Heroes of Might and Magic 3
Više ti neće trebati

nije loš i Risk 2 (rizik igra), a i RC racings (kako već ima mislim d aima za split screen opciju)

ako vam nije važno ,pogledaj Sonic Collection po internetu, to je arkada, isto dvoje mogu igrati  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: Hogs of War, Operation flashpoint, multiplayer igre na jednom PC-u???
« Odgovori #2 : 18. Siječanj, 2010., 15:10 »
Heroes of Might and Magic 3
Više ti neće trebati
Vidis, ovu nisam prob'o. Cini se mocnom. Al' pustimo i druge da ubace jos koji dobar prijedlog. Igara nikad dovoljno.  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9