HCL.HR

Ja bih se igrao

  • 10 Odgovora
  • 2778 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Ja bih se igrao
« : 20. Studeni, 2010., 20:27 »
Napokon dobio novi komp.Pošto zadnjih 4-5 godina sam na svom staom mogao pokrenut samo menađera i još pokoju treš igru ,dajte preporučite mi neke kul igre da sad ne tražim po gamespotu i inim stranicama,igre od 2006. pa nadalje

Ne da mi se ni guglat tako da nemojte odma hejtat.  :(

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #1 : 20. Studeni, 2010., 20:29 »
The Witcher.

Jedina dobra igra koju bi baš baš preporučio da se MORA odigrati na PCu, u zadnjih par godina bar :wildboy:
total warove isto ae, al to je isto poznato.


ostatak topica ću stalkat i skinuti sebi nešto također :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #2 : 20. Studeni, 2010., 20:40 »
Stalker i Call of Pripyat ekspanzija, Anno 1404, Lara Croft and the Guardian of Light

Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #3 : 20. Studeni, 2010., 20:47 »
Left 4 Dead (2) - dva nastavka, ne razlikuju se previše, igraj samo ako imaš neku ekipu s kojom bi igrao, solo je dosadno.
CoD Modern Warfare (2) - oba moš preć u istom danu kolko su kratki. Al rulaju previše. Ako nisi, obavezno.
Battlefield Bad Company 2 - ako ti se svidio Modern Warfare, svidjet će ti se i ovo.
BioShock (2) - dvojku nisam igrao, al jedinica je odlična.
Borderlands - vonabi FPS-RPG mješavina, al vuče na FPS. Opet, puno bolje igrat s ekipom nekom.
Metro 2033 - ako si lajkao STALKER, ovo ti je više manje ista stvar. Ako nisi, ni ne moraš. Ima puno boljih igara.
HL2 i epizode - da, znam da je HL2 nešto stariji, al Ep2 je izišao 2008. Ako nisi, obavezno.
Portal - nije baš pucačina, al pređe se u par sati, a ono... jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao.
Crysis - većina ljudi će naklapat da je samo tech demo, al isprobaj. Meni je igra bila jako zabavna zbog šemica s nanosuitom.
Crysis Warhead - vidi gore. Isto to, samo kraće.
Gears of War - ovo znaš. Zabavno i bezmozgovno.

(2) znači da imaš jedinicu i dvojku.
Dobro, sad sam tu nabrojao neke malo Cpt. Obvious igre, al ne znam kolko dugo nisi igrao, pa ono...

To su FPS-ovi. Dodaj sad još možda Call of Duty Black Ops i STALKER Call of Pripyat.

Što se tiče ostalih žanrova, ne da mi se sad za svaki posebno pa ću sve na hrpu, kako ih se sjetim.
Mass Effect (2) - Više TPS nego RPG, al ae. Svemir. Rula.
Fallout 3 - Fallout na Oblivion način. Rula.
Fallout New Vegas - pogledaj gore
Starcraft 2
Mafia 2
GTA IV
Machinarium - pnc avantura. Kul vizualni stil. Rula, a da se preć za jedno popodne.
Mirror's Edge - kao urbano trčanje po krovovima, a zapravo 3D platformer iz prvog lica. Rula.
Sam & Max nove epizode
NFS Hot Pursuit
Dirt (2) - ako si urban  ;)
NBA 2k11
FIFA 11

Otprilike. Vjerojatno zaboravljam još toga, al ae. Nešto od ovoga sigurno nisi odigrao.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #4 : 20. Studeni, 2010., 21:03 »
Potpisujem Ixya na većinu i dodajem:

Test Drive Unlimited - legendarni auti, Hawaii, lijepe žene... šta više hoćeš? E, da, solidan vozni model :D
Split/Second - arkadna juračina sa mogućnosti izmjene ceste na kojoj voziš, zanimljiv koncept
Burnout Paradise - arkadna juračina sa naglaskom na uništavanje autiju
Gothic 3/4 - Akcijski RPG
Amnesia: Dark Descent - mračna akcijska avantura
Dragon Age: Origins
Batman: Arkham Asylum

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #5 : 20. Studeni, 2010., 21:24 »
Hvala . :hug

Ako se još netko nečeg sjeti neka posta,nemojte bit sramežljivi.  :ementaler:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #6 : 20. Studeni, 2010., 23:46 »
Namjeravao dodat Dragon Age, ali DES456789TINY me prestigao :))
Imo najbolja igra unazad par godina, ali možda sam presubjektivan, šajaznam.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #7 : 21. Studeni, 2010., 11:21 »
Trine



Anno 1401

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #8 : 21. Studeni, 2010., 15:05 »
Trine sam igrao a anno se skida ;D.

Nego ima li netko neki invajt za neki site (demonoid i slično).Ove šugave igre imaju po 10+GB  :wildboy:  a brzina skidanja mi ne prelazi 50-60 kb/s tako da mi se ne da čeakt pola godine da mi se skine jedna igra ;(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #9 : 21. Studeni, 2010., 15:10 »
Daj mail ak oš od ipt.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Ja bih se igrao
« Odgovori #10 : 21. Studeni, 2010., 15:14 »
poslo sam ti pm.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9