HCL.HR

Jack Keane

  • 7 Odgovora
  • 2305 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Jack Keane
« : 14. Veljača, 2008., 15:46 »
Dakle, više manje se sve zna o ovoj igri. Avantura u stilu Monkey Islanda i Broken Sworda. Jako obećavajući naslov, a za one koji ne znaju, klik na najavu.

Što se mene tiče, igra mi se veoma sviđa i unatoč tome što sam odigrao demo na ovom govnu od kompa, veoma lijepo izgleda sve. Evo i nekoliko screenova:


  

« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2008., 16:23 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Jack Keane
« Odgovori #1 : 14. Veljača, 2008., 17:58 »
e ovo si nabavljam


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Jack Keane
« Odgovori #2 : 15. Veljača, 2008., 12:56 »
Ja također  :ementaler:

Skinuo bi demo da nisam ograničen bandwithom i mjestom na hardu.

Al aj čekam cijelu verziju.

Kakve su zagonetke u demou, mislim nemoj spojlat, čisto me zanima kakva je mehanika, jel zanimljivo i to sve. Ima onih humorističnih dijaloga i takvih stvari?


*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Jack Keane
« Odgovori #3 : 15. Veljača, 2008., 13:00 »
Pa, zagonetke su slične ko u BS-u, slična mehanika. Pokupiš predmet, i moraš ga iskoristiti na nečemu kako bi nastavio dalje. Humor je odličan, glavni lik je poprilično ciničan tip. A ono, moraš viditi ove njegove mornare. Koji su to likovi... :mrgreen:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Jack Keane
« Odgovori #4 : 15. Veljača, 2008., 15:21 »
Odavno nije bilo neke bolje avanture, a brijem da će ovo bit odlično. Nabavlj i ja ovo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Jack Keane
« Odgovori #5 : 15. Veljača, 2008., 15:41 »
Pa, zagonetke su slične ko u BS-u, slična mehanika. Pokupiš predmet, i moraš ga iskoristiti na nečemu kako bi nastavio dalje. Humor je odličan, glavni lik je poprilično ciničan tip. A ono, moraš viditi ove njegove mornare. Koji su to likovi... :mrgreen:

nuff said  :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Jack Keane
« Odgovori #6 : 15. Veljača, 2008., 16:03 »
Ako su zagonetke kao u prva dva brokena, onda posjeduju, ako su kao u druga dva, onda su žešće govno. Onda?

Usput, kakvo je upravljanje, pnc ili kursorsko?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Jack Keane
« Odgovori #7 : 15. Veljača, 2008., 17:26 »
Nažalost, nisam još odigrao 3. i 4. nastavak, pa ti ne mogu odgovoriti na to.

Upravljanje je kursorsko.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9