HCL.HR

Kart Rider

  • 134 Odgovora
  • 25404 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Kart Rider
« : 09. Veljača, 2008., 13:12 »
Daklem, Kart Rider je besplatna igra koja se "fura" na Mario Kart, Crash Nitro Kart i slične "mini-karting igre", gdje se morate u svom malom kartingu utrkivati, skupljati powerupove, gađati suparnike kojekakvim raketama i tome sličnim oružjima.

Zapravo oružja su dobro napravljena i raznovrsna, iako ne bi škodilo da ih ima malo više. Ista stvar može se reći i za staze. Raznovrsne jesu, ali isto ih nije baš previše.

Iako se radi o MMO igri gdje pobjeđivanjem u utrkama dobivate raznorazne bodove s kojima kasnije možete upgradeati izgled svog kartinga i sebe kao vozača, postoji čak i nekakav singleplayer mod. Putujete po mapi, čitate priču, utrkujete se, učite neke nove stvari o igri itd. Sve u svemu čak ni singleplayer mod nije loš, iako kasnije saznate da ovisi o multiplayer modu ( ne možete napredovati u SP dok ne ispunite neke stvari u MP modu ).

Jako dobro je napravljen i sistem dodavanja prijatelja i jednostavno online druženja, da se tako g33kovski izrazim. Svaki igrač ima svoju garažu gdje stoji parkiran karting i koju svako može posjetiti. Kad vam netko dođe u posjetu možete s njime chatati pomalo ili fino odabrati mod, broj igrača i tako i započeti novu igru..

Ovisno o tipu utrke, možete i driftati pritiskom na shift čime dobijete i mali boost ako ga znate iskoristiti. Driftanje vas malo uspori ali vas boost koji dobijete nakon njega ubrza više nego što vas drift može usportit. Tako da tu tehniku treba znati usavršiti, a osim toga ima tu još sitnica koje zahtjevaju kakav skill, tak oda je igra definitivno zanimljiva.

Evo i par screenova:

     

Ko što vidite, štih je poprilično djetinjasti pa vi muškarčine koji se grozite ovakvih igara, look away  :piva:

Vi ostali, preporučam da skinete ovu samo 250mb tešku igru i pridružite se meni i Đizu, mi se već guštamo...

Sve ostalo o igri, uključujući i download igre možete naći ovdje:

http://kart.nexon.net/

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Kart Rider
« Odgovori #1 : 09. Veljača, 2008., 13:17 »
Pa eto što reći,igra je zabavna pogotovo meni koji sam pred par godina sate i sate igrao Mario Kart na N64.Ajde skidajte ovo da vidite Ementalera i njegov hot dog koji mu donosi sreću :ementaler:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Kart Rider
« Odgovori #2 : 09. Veljača, 2008., 13:21 »
Skidam. Sad kad me pwnate :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Kart Rider
« Odgovori #3 : 09. Veljača, 2008., 13:25 »
skidam  :piva:

btw. ima je na ESL-u, oće i hr dio dobit svoje laddere?

*

SaZzu

  • n00b
  • 2
Re: Kart Rider
« Odgovori #4 : 09. Veljača, 2008., 13:26 »
Probao to vec prije. Kad god pokrenem igru javi mi error neki, najvjerojatnije zbog toga sto imam service pack 2. Probao otklonit problem pomocu uputa na stranici, al mi onda javlja gresku kad god izađem iz igre  :D.
Uglavnom, igra mi se bas i ne sviđa, nemoze se nick promjenit jednom kad se odabere (promjena accounta ftw!!1), slika mi titra a u vezi grafike nemogu nista promjenit, tak da ono...teh suck :/
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2008., 13:29 SaZzu »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #5 : 09. Veljača, 2008., 13:33 »
skidam  :piva:

btw. ima je na ESL-u, oće i hr dio dobit svoje laddere?

Jup, samo da igra postane popularnija malo.. znam vec neke hrvate koji ju igraju  :ementaler:

Probao to vec prije. Kad god pokrenem igru javi mi error neki, najvjerojatnije zbog toga sto imam service pack 2. Probao otklonit problem pomocu uputa na stranici, al mi onda javlja gresku kad god izađem iz igre  :D.
Uglavnom, igra mi se bas i ne sviđa, nemoze se nick promjenit jednom kad se odabere (promjena accounta ftw!!1), slika mi titra a u vezi grafike nemogu nista promjenit, tak da ono...teh suck :/

Imam i ja service pack 2 pa radi normalno. Nisam baš iskusio takve greške, sve radi ko podmazano... Iako je istina ovo za grafičke detalje. Mogli su barem stavit da se rezolucija može promjenit, al ne patim baš na grafiku, tako da mi ovo i nije neki minus. Jedino me smeta malo niski refresh rate po defaultu... al ne smeta u igri ni to baš.

E i da pojasnim Đizov post i pohvalim se novim Kartom:



 :ementaler:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Kart Rider
« Odgovori #6 : 09. Veljača, 2008., 13:56 »
Mnogo ti je lepo to novo auto.Ja sam si kupilo halloween tablice :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Kart Rider
« Odgovori #7 : 09. Veljača, 2008., 14:52 »
Skinuo sam, položio biginers lajsence. Kul je igra. Totalno ono.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Kart Rider
« Odgovori #8 : 09. Veljača, 2008., 15:06 »
Imali ovo za mobitele?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Kart Rider
« Odgovori #9 : 09. Veljača, 2008., 15:12 »
igra je MMO, nema bas smisla na mobu?  :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #10 : 09. Veljača, 2008., 15:14 »
A i da ima drugih verzija otvorio bi temu u multiplatform podforumu.

Duje znam da nije poradi problema sa kompom, al jesi skinuo i ti možda SeenGeeR?  :ementaler:


*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Kart Rider
« Odgovori #11 : 09. Veljača, 2008., 15:29 »
Ah, nisam obratio pozornost da je napisano u PC gamingu. Ne, nisam skinuo jer nemam sad vremena. Drugi put.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #12 : 09. Veljača, 2008., 15:44 »
Ovaj, Under daj mi nick u igri da te addam... Meni je Ementaler

*

mToma

  • **
  • 215
  • HCL
Re: Kart Rider
« Odgovori #13 : 09. Veljača, 2008., 15:49 »
Jedino što mogu reći je: igra je zaraza :)

Ima nas 4-5 u igraoni koji igramo svaku drugu večer.

Mislim da ćemo ju dodati na ESL da bude hrvatski ladder.
Staviti ćemo single item 1on1 i kasnije ako bude još ljudi 2on2 ili 3on3 team item.


Prvo sam mislio speed mode napraviti, jer ipak zahtjeva veći skill, ali kada sam vidio ekipu što radi na speed odustao sam od toga jer nitko ne želi da ga netko guzi za dva kruga ( i to u prvom krugu lol), a single je dosta zabavniji.

Cheers!

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Kart Rider
« Odgovori #14 : 09. Veljača, 2008., 15:56 »
@Sirko:

Sroljo.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9