HCL.HR

Kentucky Route Zero

  • 3 Odgovora
  • 1756 Hitova
*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Kentucky Route Zero
« : 29. Siječanj, 2015., 12:31 »
Vidim da nema topika za ovu igru, pa da vidim jesam li jedini ko je ovo igrao?  :hiha2:

Inače, radi se o point-click igri. Dosad su izašla 3 ACT-a a u planu su ostala dva. Cijela igra se svodi na dijaloge (wao, šta se drugo radi u point-click :D) ali atmosfera je mračna i misteriozna. Kao što ime igre kaže radi se o potrazi za putom "Zero" pa da ne idem u detalje šta i kako, uglavnom vi ste kamiondžija i tražite rutu.  :hiha:

Pa evo link od sajta igre; http://kentuckyroutezero.com/


Ofišl trailer

Jedina stvar što mi je bezveze jeste cijena igre na Steamu. Poprilično je skupa, jer prva tri ACTa se daju preć za 3 sata.
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2015., 12:40 Cobalt »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kentucky Route Zero
« Odgovori #1 : 29. Siječanj, 2015., 12:41 »
Sviđa mi se s prezentacijske strane.
Ali kretao sam igrati triput već i nikad nisam došao dalje od prvih pet minuta prve epizode, kad dođem u onaj podrum ne kužim što dalje, a čim sam zapeo na početku odmah sam izgubio volju za ostatkom, tak da nisam ni gledao kako se to rješava.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Kentucky Route Zero
« Odgovori #2 : 29. Siječanj, 2015., 13:03 »
Nezz, ne sjećam se kako sam to prešao, ali igra je u suštini baš jako lagana.
Inače baš jako LINČASTA atmosfera, iako nekad zna smarati s tom svojom ćudnovatošću.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Kentucky Route Zero
« Odgovori #3 : 29. Siječanj, 2015., 19:52 »
Sviđa mi se s prezentacijske strane.
Ali kretao sam igrati triput već i nikad nisam došao dalje od prvih pet minuta prve epizode, kad dođem u onaj podrum ne kužim što dalje, a čim sam zapeo na početku odmah sam izgubio volju za ostatkom, tak da nisam ni gledao kako se to rješava.

A daj, nije mi jasno šta ti je tu "teško"? :solidus:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9