HCL.HR

Anketa

Od pročitanih recenzija klasa, koja vam se klasa najviše svidjela?

Republika: Trooper
2 (11.8%)
Republika: Smuggler
0 (0%)
Republika: Jedi Knight
4 (23.5%)
Republika: Jedi Consular
1 (5.9%)
Carstvo: Bounty Hunter
1 (5.9%)
Carstvo: Sith Warrior
6 (35.3%)
Carstvo: Imperial Agent
0 (0%)
Carstvo: Sith Inquisitor
3 (17.6%)

Ukupno Glasova: 17

Klase

  • 13 Odgovora
  • 5166 Hitova
Klase
« : 30. Siječanj, 2010., 16:42 »
Tema u kojoj je dopuštena diskusija o klasama. Što očekujete od klasa u SWTORu? Koja klasa je na vas ostavila najveći dojam do sada?
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Klase
« Odgovori #1 : 12. Veljača, 2010., 13:46 »
Main : Sith Warrior ali samo ako ne bude previse djecurlije sa saberima.Ako bude onda Bounty Hunter.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Klase
« Odgovori #2 : 12. Veljača, 2010., 17:04 »
Main : Sith Warrior ali samo ako ne bude previse djecurlije sa saberima.Ako bude onda Bounty Hunter.

yep isti razlog i odabir :)  ne bi bio jedan on milijardu i 800 miliona sithova
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

Odg: Klase
« Odgovori #3 : 12. Veljača, 2010., 17:46 »
Citat:
Main : Sith Warrior ali samo ako ne bude previse djecurlije sa saberima.Ako bude onda Bounty Hunter.

Uh, užasna mi je sama pomisao da ću vidjeti svijetlosne mačeve na sve strane, ali iskreno ako pogledaš, stvarno će i biti tako. Ziher će 80% ljudi prvo zaigrati Jedi Knight ili Sith Warriora, to je jednostavno tako. Bili su eksponirani i u svim filmovima, igrama , tako da je ekipa zapamtila da su oni "in". No kako će igra odmicati, vjerujem da će se to sve posortirati, iskreno se nadam. Zamisli dungeon i grupa od 4 Jedi Knighta i Jedi Consular haha   :mrs: no thanks
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Klase
« Odgovori #4 : 12. Veljača, 2010., 19:38 »
Citat:
Main : Sith Warrior ali samo ako ne bude previse djecurlije sa saberima.Ako bude onda Bounty Hunter.

Uh, užasna mi je sama pomisao da ću vidjeti svijetlosne mačeve na sve strane, ali iskreno ako pogledaš, stvarno će i biti tako. Ziher će 80% ljudi prvo zaigrati Jedi Knight ili Sith Warriora, to je jednostavno tako. Bili su eksponirani i u svim filmovima, igrama , tako da je ekipa zapamtila da su oni "in". No kako će igra odmicati, vjerujem da će se to sve posortirati, iskreno se nadam. Zamisli dungeon i grupa od 4 Jedi Knighta i Jedi Consular haha   :mrs: no thanks

U stvari i nece biti lose rollati u pocetku nesto drugo da nema light saber jer nadam se da ce biti neke instance i PVE i bit ce mnogo lakse naci grupu ako si neka druga classa.A siguran sam da ce se poslije izbalansirati sve.Samo da ne bude WoW taktika upotrebljena tj necemo balansirati nego cemo raditi FOTM tj flavor of the month za classe.

*

zujan

  • n00b
  • 2
Odg: Klase
« Odgovori #5 : 16. Veljača, 2010., 15:00 »
 :approve U hu zasada sam ja jedini sith inquisitor  :approve

*

FOrager

  • n00b
  • 3
Odg: Klase
« Odgovori #6 : 22. Ožujak, 2010., 20:48 »
Meni se sviđa trooper. =D>
Oklop i puška, a tko se približi kundak u rebra.
Nadam se da će konkurirati protiv sith warriora u PVPu.

Odg: Klase
« Odgovori #7 : 24. Ožujak, 2010., 23:44 »
Neznam za klasu ali od oružja TR-116 Projectile Rifle sa tritanium projektilima i exografičkim ciljničkim sustavom ipak predstavlja silu koju je teško zanemariti.

It's so easy to lose, when you'r living in the blues.
You play NWN?

Odg: Klase
« Odgovori #8 : 25. Ožujak, 2010., 08:03 »
Neznam za klasu ali od oružja TR-116 Projectile Rifle sa tritanium projektilima i exografičkim ciljničkim sustavom ipak predstavlja silu koju je teško zanemariti.

Ti si fulo profesiju, bolje se drži TF-a.
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Klase
« Odgovori #9 : 25. Ožujak, 2010., 11:12 »
Meni se sviđa trooper. =D>
Oklop i puška, a tko se približi kundak u rebra.
Nadam se da će konkurirati protiv sith warriora u PVPu.

da i meni Trooper izgleda guba skroz.... vidi se da se trude da ne budu samo meso za makljažu... ono.... nekak si zamišljam, vidiš Sitha il Jedia na 20 metara, i ono, samo BOOM... mini nuke u čelo  :clap: hehehe
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

Odg: Klase
« Odgovori #10 : 25. Ožujak, 2010., 23:10 »
Neznam za klasu ali od oružja TR-116 Projectile Rifle sa tritanium projektilima i exografičkim ciljničkim sustavom ipak predstavlja silu koju je teško zanemariti.

Ti si fulo profesiju, bolje se drži TF-a.

On je fulao galaksiju............opet........ a rekao sam mu da od previše teleportiranja izgubi glavu.  :ne:

Odg: Klase
« Odgovori #11 : 12. Srpanj, 2010., 14:28 »
Prvo ću igrati Sith warriora i to specialization - juggernaut (tank)
Tankovi se uvijek traže, uvijek ih je premalo!


Odg: Klase
« Odgovori #13 : 04. Veljača, 2012., 11:28 »
Probat ću igrati kao Sith Maraduer sa duplim svjetolsnim mačevima.Volim brzu borbu i DPS klase. Marauder mi je super cool

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9