HCL.HR

Koji MMO igrate?

  • 305 Odgovora
  • 157296 Hitova
*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #240 : 08. Ožujak, 2016., 22:57 »
Ja bih rado da igram WoW retail ali nemam primanja (16 mi god :D) al msm da cim dodjem do nekih para ako WoW tada bude ziv da cu odmah kupit pa sta god da ljudi pricaju.
I da ako moze neka preporuka za Free2play MMO u stilu WoW-a

Probaj Wildstar možda ti se svidi, u tom je fazonu dosta sliči WoW-u :)

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #241 : 09. Ožujak, 2016., 09:36 »
WoW ti je besplatan do levela 20 s nekim restrikcijama. Inace sto se tice F2P u stilu WoWa imas Runes of magic, Rift, a mozes probat i ArcheAge, Tera je isto ok al to je action combat.

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #242 : 09. Ožujak, 2016., 14:11 »
Zasad se tu i tamo pozabavim u ESO, nije zarazan ko WoW, ali je kvalitetan i imerzivan, pogotovo ako si ljubitelj ES svijeta.

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #243 : 11. Ožujak, 2016., 22:58 »
ja igram WoW ali piratski i path of exile na steam :D
«MTG»TOTHcore

*

L8

  • *
  • 26
Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #244 : 23. Ožujak, 2016., 20:32 »
Lotro

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #245 : 30. Travanj, 2016., 13:22 »
WoW ti je besplatan do levela 20 s nekim restrikcijama. Inace sto se tice F2P u stilu WoWa imas Runes of magic, Rift, a mozes probat i ArcheAge, Tera je isto ok al to je action combat.

Jjoooj, nemoj našim ljudima preporucivat ArcheAge, nemamo mi para za to :P haha

Zadnja 2 mjeseca sam zaglibio u Black Desert, od kada je izasao i ono... blago receno - ne micem se s te igre (Help me  :wildboy: )

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #246 : 01. Svibanj, 2016., 09:01 »
A ono, neznam kolko se ozbiljno čovjek namjerava primit MMO-a ? Valjda bi trebalo bit ok za neki casual adventuring tu i tamo, i taj P2W valjda nije tak rano u igri da te odma smeta? Ja sam to igrao kad je izašo jedno tjedan dana, do levela 20 or something, i jedino kaj me tad smetalo je taj primitivan combat sa global cooldownom. Kasnije su navodno nešto uništili sa mikrotransakcijama to kaj veliš, ali nisam previše upoznat s detaljima. Jednostavno previše MMOa isprobavam da bi ih sve mogo uzduž i poprijeko proći, za raidove tak i tak nemam vremena pa mi je i rijetko cilj doći do max levela, al da se u njima uživati i ranije.

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #247 : 29. Lipanj, 2016., 14:07 »
Evo krenuo opet igrati Call of War nakon par mjeseci stanke :D

Call of War
Browser F2P WW2 strategija na kojoj može biti i do 100 igrača na mapi svijeta. Svatko izabire državu, naravno onu koja je slobodna na tom serveru i upravlja njom. Svaka država je podijeljena na određene regije. Kao vođa države može se graditi vojska, istraživati jače oružje, napadati druge države, graditi, stvarati prijateljstva s drugim državama (igračima) da bi bilo lakše osvojiti nešto itd. pritom pazeći na resurse. Postoje svi kontinenti na mapi za cijeli svijet i sve države,ali npr. SAD i Kanada su podijeljeni na svoje savezne države pa se može upravljati Kansasom kao npr. Švedskom.

Evo tko želi zaigrati: https://www.callofwar.com/game.php
Ako neko već igra nek javi pa možemo napraviti nekakav alliance. Moj nick: DonMate.







EDIT: Evo sjećam se da sam predložio developerima da dodaju nekakve koalicije unutar servera iako su već postojali savezi, ali savezi su izvan servera pa igrači mogu igrati nešto kao alliance war. A kao što možete vidjeti na slici br. 3 Grčka je osnovala unutar servera savez i igra postaje zanimljivija upravo zbog toga jer na serveru se surađuje da bi se nešto osvojilo itd. :D
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2016., 14:19 donmate »

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #248 : 11. Srpanj, 2016., 14:11 »
Cabal 2

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #249 : 12. Kolovoz, 2016., 13:21 »
ArcheAge & Rift..nabrijan na sve igre koje imaju xp :-P
Rift je jako sličan WoW-u.
ArcheAge je ko Blade & Soul.
« Zadnja izmjena: 12. Kolovoz, 2016., 19:47 boiler83 »

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #250 : 27. Kolovoz, 2016., 11:50 »
Generalno ne volim MMO ali jedan drug me je ubedio da probam SWTOR pa igramo povremeno u co-op-u...
Da sam sam verovatno ne bih izdržao, ovako je podnošljivo.

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #251 : 01. Rujan, 2016., 13:29 »
Echo of Soul

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #252 : 07. Rujan, 2016., 01:51 »
Hello ljudi instalirao sam si igricu vindictus e sad htio sam j pokrenuti i kaže (Launcher Blocked) i ovo piše It means you are playing outside the supported region and will not be able to connect to the servers. a nema za promjenu servera jer sam gledao a Riders of Icarus radi normalno

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #253 : 23. Rujan, 2016., 16:51 »
Allods

Odg: Koji MMO igrate?
« Odgovori #254 : 01. Listopad, 2016., 00:28 »
Uglavnom WoW i Path of Exile. Netko je gore preložio Runes of Magic. Odlična igra, usudio bih se reći da je težina i zahtjevnost ravna wow vanilli, ali toplo preporučam da se nađe kvalitetni piratski server jer dok sam igrao (negdje na početku godine) neki serveri su imali funkcionalnije dungeone i nove sadržaje za razliku od orginala. Sve u svemu vrijedno testiranja :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9