HCL.HR

Last of the Patriots

  • 18 Odgovora
  • 4715 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Last of the Patriots
« : 27. Prosinac, 2007., 16:17 »
Vjerojatno niste čuli za ovu igru, ali eto zanimljivo je zašto je napravljena i tko ju je napravio, a ni sama igra nije loša, ako volite old-skul.

Daklem riječ je o igri naziva Last of the Patriots, a napravio ju je veteran izrade video igara Paul Davis ( radio na GTA i Manhunt serijalima za Rockstar ).

Paul je zaključio kako se igre danas recenziraju na osnovi pet ključnih stvari - grafika, igameplay, zvuk, muzika i trajnost, a on je želio ubaciti novu dimenziju i napravo igru koja nema niti jednu od navedenih kvaliteta, ali uvodi novu kvalitetu koju je nazvao - značenje. Dakle ova igra im nekakav smisao, značenje, štogod.

Sve u svemu igra je bespltna, nije "teška" za skinut, a i nakon što sam malo odigrao nije ni loša. Al doista grafika je loša, muzika i zvuk također, a volim misliti da je gameplay malo preširok pojam da bi rekao kako je loš ili dobar u slučaju igre ovakve vrste.

Pa eto ako vam je dosadno posjetite službeni sajt igre:
http://www.last-of-the-patriots.com/

Pa malo proučite o čemu se radi, sve informacije su tamo o igri i izradi igre, kao i linkovi za download prve epizode ( valjda će ih biti više u budućnosti ). Ostavite kakav komentar ako vam se sviđa ili ne sviđa...

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #1 : 27. Prosinac, 2007., 17:04 »
ne kužim smisao igre...

kakvo značenje?

za mene veće značenje ima igra sa grafikom jednom obliviona, ili igrivošću jednog call of dutya. to je upravo ono što igri daje značenje.

fakat ne kužim...  :kingmortal:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #2 : 27. Prosinac, 2007., 17:08 »
Igre ionako dobivaju svoje "znacenje" kombinacijom svojih osnovnih elemenata.

Igrivost, grafika, zvuk & shit. Sve to ima znacenje samo po sebi.

Tako da, tip lupa gluposti.
Mozda njemu ima neko sentimentalno znacenje, pa se tako izrazava.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #3 : 27. Prosinac, 2007., 17:18 »
Onak, brijem da niste shvatili...Ili nisam ja... uglavnom ja mislim da čovjek hoće reći da igra na kraju ima neku poantu, kroz igru shvatite kritiku nečega koju vam autor igre nekako indirektno kroz igru pokušava reći...

Stvar je u priči valjda, i njezinom smislu...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #4 : 27. Prosinac, 2007., 20:44 »
Onak, brijem da niste shvatili...Ili nisam ja... uglavnom ja mislim da čovjek hoće reći da igra na kraju ima neku poantu, kroz igru shvatite kritiku nečega koju vam autor igre nekako indirektno kroz igru pokušava reći...

Stvar je u priči valjda, i njezinom smislu...

Metaforična priča. :ementaler:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #5 : 28. Prosinac, 2007., 00:14 »
aha, tak već da

odigraj sirkane pa javi ak je vrijedno. al ak tak veliš onda ova igra ima svoje značenje koje prosječan recenzent ocjenjuje. a to je priča koja je danas nešto manje važna jer je svugdje ista, ali ipak bi dao ocjenu više jednom fearu nego call of dutyu baš zbog priče.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Tomkan

  • *
  • 31
  • Pro?
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #6 : 28. Prosinac, 2007., 09:45 »
Sasvim ok!


edit: Vuće malo na Yu-Gi-Oh, kretanje i pričanje..
Čekam nastavak.....
« Zadnja izmjena: 28. Prosinac, 2007., 19:31 Tomkan »
Neka, fala Bogu

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2008., 21:25 »
Još malo igrao, nisam prešao još, al stvarno je ok...

Tomkan si ti prešao?

*

Tomkan

  • *
  • 31
  • Pro?
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2008., 16:57 »
Jesam, čekam samo nastavak..
Neka, fala Bogu

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2008., 16:59 »
Pa pričaj malo :D

Koliko ti je trebalo da prođeš itd.  :piva:

*

Tomkan

  • *
  • 31
  • Pro?
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #10 : 05. Siječanj, 2008., 18:11 »
Pa kolko sam skužio, prešao sam samo 1. dio igre, treba izaći još dva ak se nevaram..

Prešao za sat vremena.. :mrgreen: Priča zanimljiva..ma prelazite,otkrivajte..uživajte :piva:
Neka, fala Bogu

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #11 : 06. Siječanj, 2008., 16:01 »
Tako kratko? Ja mislio to duže, a onda sam već na pola igre  :ementaler:

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #12 : 06. Siječanj, 2008., 16:46 »
Vjerojatno niste čuli za ovu igru, ali eto zanimljivo je zašto je napravljena i tko ju je napravio, a ni sama igra nije loša, ako volite old-skul.

Daklem riječ je o igri naziva Last of the Patriots, a napravio ju je veteran izrade video igara Paul Davis ( radio na GTA i Manhunt serijalima za Rockstar ).

Paul je zaključio kako se igre danas recenziraju na osnovi pet ključnih stvari - grafika, igameplay, zvuk, muzika i trajnost, a on je želio ubaciti novu dimenziju i napravo igru koja nema niti jednu od navedenih kvaliteta, ali uvodi novu kvalitetu koju je nazvao - značenje. Dakle ova igra im nekakav smisao, značenje, štogod.

Sve u svemu igra je bespltna, nije "teška" za skinut, a i nakon što sam malo odigrao nije ni loša. Al doista grafika je loša, muzika i zvuk također, a volim misliti da je gameplay malo preširok pojam da bi rekao kako je loš ili dobar u slučaju igre ovakve vrste.

Pa eto ako vam je dosadno posjetite službeni sajt igre:
http://www.last-of-the-patriots.com/

Pa malo proučite o čemu se radi, sve informacije su tamo o igri i izradi igre, kao i linkovi za download prve epizode ( valjda će ih biti više u budućnosti ). Ostavite kakav komentar ako vam se sviđa ili ne sviđa...
Odlično, lajkam jako. Pošto nikad ne igram igre na kompu, a nedostaju mi old school igre, savršeno za mene :thumbs:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #13 : 06. Siječanj, 2008., 18:46 »
Odigrao sam ovo... jeesh, prekratko... sviđa mi se atmosfera ali, damn, prekratko je...

BTW, jel itko uspio proći ovaj dio bez da ga ubiju? mene minimum jednom koknu... i koji su vam rekordi na shootig range-u? :D

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Last of the Patriots
« Odgovori #14 : 06. Siječanj, 2008., 19:26 »
Nemrem imat više od 36 :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9