HCL.HR

Left 4 Dead 2

  • 26 Odgovora
  • 15351 Hitova
Left 4 Dead 2
« : 17. Siječanj, 2011., 11:06 »
Eh ovako posto sam na BUG-ovom forumu pronasao puno igraca, zelio bih i ovdje da otvorim takvu temu. Ovdje napisite svoje nickove u igri i steam user name.
Nadam se da ce vas biti puno pa da mozemo igrati.

Evo nekoliko nickova od mene:

Garamel...........................ingame: Garamel                         Steam: garamel12
Dodinho............................. ingame: Dorjan_CRO                 Steam: Dorjan_CRO
Humanoid Cro....................ingame: Marino [Cro/Ger]           Steam:Marino [Cro/Ger]
wiz4rd..............................ingame: wiz4rd                          Steam: wiz4rd
dzan..................................ingame: dzan                             Steam: dzan
Fr3man69..........................ingame: Fr3man69                    Steam: Fre3man69
null......................................ingame: Ray                              Steam: has_mesar
Horagio............................ingame: UberIvan                     Steam: Horagio
ZC_Someone......................ingame: Z[C]onv1ct                   Steam: zc_someone
Dompa.................................ingame:Dσмhαgミ                        Steam: Dompa
HeadHunter 500..................ingame۞HeadHuИter™۞®       Steam: HeadHunter500
Kreki....................................ingame: j0hnie.hr                       Steam: Kreki
doxy..................................ingame: Doxy The Croat             Steam: doxy
hellcat..................................ingame: hellcat                           Steam: hellcat
DevilHimself.........................ingame: Bazinga                         Steam: DevilHimself
Weky..................................ingame: Weky                             Steam: Weky
Nuclear..........................ingame: PhibeRCoRe                  Steam: Nuclear
dokly................................ingame: zdokly(cro)                    Steam: dokly
null...................................ingame: Ray                               Steam: null
skank666...........................ingame: skank666                      Steam: skank666
Spyware..............................ingame: Spyware CRO               Steam: Spyware
M_dipl...............................ingame:RushFireglider               Steam: skykadelic
doctor_crash.....................ingame: <3 crash <3                  Steam: doctor_crash
dejo6...................................ingame: dejo6                           Steam: dejo6
Deadwalker........................ingame: Deadwalker                 Steam: Deadwalker
Phil_HR.................................ingame: Phil_HR                        Steam: Phil_HR
dustystorm.........................ingame: _dustystorm_              Steam: dustystorm
zec...................................ingame: SimonSez                     Steam: zec
nooir...............................ingame: semper:fi                      Steam: nooir
boxer................................ingame: Boxer_BiH                     Steam: boxer
APazinjan..........................ingame: APazinjan                    Steam: APazinjan
ShadoW.............................inagame: SpiriT                          Steam: ShadoW
Profesor Jakov..................ingame: sKAKUTALO                   Steam: Profesor Jakov
Slash 666..........................ingame: Slash Les                     Steam: Slash 666
lollik91.............................ingame: LoLlik                            Steam: lollik91
Space.................................ingame: Cpt.Space                    Steam: Space
SHELBY_09.........................ingame: toma_CRO                   Steam: SHELBY_09
dalja46.................................ingame: dalja46                        Steam: dalja46
luckyluke.............................ingame: luckyluke                      Steam: luckyluke
rebelsy................................ingame: rebelsyz0r                    Steam: rebelsy
Captain.Price........................ingame: Captain.Price               Steam: Captain.Price
Hambrle................................ingame: Hambrle                       Steam: Hambrle
GimmieCorsair.....................ingame: BlazeOfDarkness          Steam: GimmieCorsair

Takoder ako se Administrator slaze, ako bude puno igraca koji igraju ovo da napravimo HCL L4D2 grupu na Steamu.
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2011., 11:09 Garamel »

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #1 : 17. Siječanj, 2011., 13:09 »
ingame: LeftY!
steam acc: LeftY_CRO

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #2 : 17. Siječanj, 2011., 13:54 »
Ne igram L4D2, ali samo da Garamelu potrdim da ako odaziv bude dobar, nema problema za stvaranje Steam grupe ;)

Inače, ako ne znate, imamo već Steam grupu HCL-a, ne specifično za ovu igru doduše, ali eto je:
http://steamcommunity.com/groups/hcl

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2011., 16:30 »
Znam da imate Steam grupu i nije problem mozemo i pomocu ove grupe :D.

Nadam se da cete odziv igraca biti dobar.

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #4 : 19. Siječanj, 2011., 11:28 »
Hajte ba ljudi znam da vas ima :D

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #5 : 21. Siječanj, 2011., 12:48 »
Dali itko ima iskustva sa ovom igrom preko Garene? Instalirala sam sve patcheve, kompletno nadogradila igru, i pokrenem ju, hostam neku mapu (preko tilde, jel) i netko mi se ne može joinati u igru. Dam ip adsu na koju se moraju spojit ali to nikako ne uspijeva. Molim pomoć  :(

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #6 : 21. Siječanj, 2011., 15:14 »
http://www.durabe.com/search/how-to-use-garena-l4d2 Ovdje imas cijeli postupak. Nekada davno sam koristio Garenu  i ako se dobro sjecam nije nudila l4d2. Tako da ako l4d2 nema medu ponudemin igrama sumnjam da ces moci igrati.

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #7 : 21. Siječanj, 2011., 16:22 »
Nema ništa na tom linku što bi mi moglo pomoći :( Hvala svejedno.

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #8 : 21. Siječanj, 2011., 17:08 »
Pomogao bih kada bih znao, inace mi igramo preko Steam-a :D. Samo provjeri ima li l4d2 medu igrama na gareni jer ako nema onda je ne mozes igrati.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #9 : 24. Siječanj, 2011., 12:41 »
Osim L4D2 koje su u vas igre popularne..?? Da i ja naletim nekada..

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #10 : 24. Siječanj, 2011., 16:26 »
Mada ovo nije tema o tome, sto se mene tice kod mene se igraju jos LOTRO, Alien Swarm (sto se tice neta).

*

Rogue

  • **
  • 176
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #11 : 07. Prosinac, 2011., 20:58 »
Nedavno na popustu uzeo L4D2 pa reko da bumpam temu mozda neko voljan za igrat naleti.


steam id bralez123

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #12 : 17. Siječanj, 2013., 13:51 »
Ako hoce neko igrat L4D2 neka me add na steam: Dishonored :clap:
Suspect

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #13 : 17. Siječanj, 2013., 14:19 »
add i mene f0rbos

Odg: Left 4 Dead 2
« Odgovori #14 : 23. Siječanj, 2013., 16:07 »
Mistery69 add

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9