HCL.HR

Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu

  • 32 Odgovora
  • 7492 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« : 18. Travanj, 2008., 20:27 »
Evo za sve vas MMO-loving freakove dolazi još jedan WOW Killer. Neće bit Wow killer vjerojatno ali eto, da Wow-ovcima malo dignem zivac  \:D/

Uglavnom igra je bazirana na Unreal 3 engineu pa ce tako imat i mnogo impresivnu grafiku za jedan MMO naslov, a kažu kako će biti bazirana na sandbox stilu igre ( moći će se jahat konji koliko vidim po traileru )... Bit će bazirana na PVP načinu igre ali biti će tu i PVE igranja...Neće biti level sistema nego će sve biti bazirano na vašemu skillu, a na izbor će nam biti dano više različith likova, različitih rasa i klasa.

I moći ćete imati više likova na jednome acc-u...

Evo službenog sajta igre sa više informacija:
http://www.mortalonline.com/

Sve u svemu zvuči i izgleda okej, šta vi mislite?



*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #1 : 18. Travanj, 2008., 21:02 »
Stvarno lijepo izgleda, nema šta. nadam se da će takav i gameplay bit.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #2 : 18. Travanj, 2008., 21:16 »
prodaju muda pod bubrege

al ono sirko, vidi se da ne igraš mmo, like, uopće  :wildboy:

sandbox je osnova svakog mmorpga, zar ne?
mountanje (oliti jahanje) je isto tako većinom must have

kao skill je već uveo gw, a potpunim izbacivanjem levela totalno ubiješ sav smisao mmorpganja

više likova, rasa i klasa?  rofl
više likova na jednom accu?  rofl


na kraju krajeva, unreal 3 engine je smeće samo takvo, i ne postoji ništa što ga može više usmećiti
a ček ček, ipak postoji. mogli bi ga ubaciti u mmorpg i tako pasti na dno zasmećenog dna.

mislim da je smeće, što se i očekuje od nekih vonabija
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #3 : 18. Travanj, 2008., 21:19 »
prodaju muda pod bubrege

al ono sirko, vidi se da ne igraš mmo, like, uopće  :wildboy:

sandbox je osnova svakog mmorpga, zar ne?
mountanje (oliti jahanje) je isto tako većinom must have

kao skill je već uveo gw, a potpunim izbacivanjem levela totalno ubiješ sav smisao mmorpganja

više likova, rasa i klasa?  rofl
više likova na jednom accu?  rofl


na kraju krajeva, unreal 3 engine je smeće samo takvo, i ne postoji ništa što ga može više usmećiti
a ček ček, ipak postoji. mogli bi ga ubaciti u mmorpg i tako pasti na dno zasmećenog dna.

mislim da je smeće, što se i očekuje od nekih vonabija

slažem se s smrdljivim hipijem koji ima kul avatar i jede parfe torte :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #4 : 18. Travanj, 2008., 21:27 »
da si vidio danas jedno đubre od kiwija i jagoda
ako frendica i ja ne dobijemo šećernu bolest nakog te boleštine, e nikad nećemo
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #5 : 18. Travanj, 2008., 21:31 »
seksipilna frendica koja voli jesti kolače?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #6 : 18. Travanj, 2008., 21:56 »
Dovraga i OT  :tired:

Nego weky ja nabrojah samo činjenice jer "pravih" informacija i nema baš previše.. iako i nemam baš previše MMO iskustva...

Al nije mi jasno kako mozes tako otvoreno srat o Unreal 3 engineu i pravit se da si u pravu kad kazes da je smece. Interensatno stvarno. I kako engine moze postat losiji ako se neka igra bazira na njemu? Onak to ti nema baš smisla jelte...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #7 : 18. Travanj, 2008., 22:10 »
brijem zato jer je smeće, mada stvarno ne znam...


tnt, to je ekskluzivna frendica za kolače i sladoled, takva se jednom nađe \:D/
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #8 : 18. Travanj, 2008., 22:21 »
brijem zato jer je smeće, mada stvarno ne znam...

WTF to znači, isprazne riječi čovjeka bez argumenata?  :wildboy:

Kad već nećeš reć konkretnije zašto je po tebi UE3 engien smeće, de barem reci zaš moraš bit tako prokleto alternativan i nemat nikakvo pokriće za stvari koje kažeš.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #9 : 18. Travanj, 2008., 22:26 »
ono, grafički je loš, pekmezast i svjetleći (<- ključne riječi i razlog, slikovito opisano), umjesto da bude konkretan ko cod4 engine, koji nemam pojma što je, ili ko ne znam, neki drugi

ono, engine je preloš, gade mi se igre s njim

jedino veće govno je onaj ultrapreloše zahtjevan i blurani ubisoftov Yeti
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #10 : 18. Travanj, 2008., 22:38 »
Ahaaa, a ja mislio ti znaš nešto o kakvim tehničkim sepcifikacijama i takvim stvarima enginea. A ti nub kojem se ne sviđa jer malo previše blješti u nekim igrama. Buhuhuhu e, buhuhuh  :wildboy:

Engine je ponajbolji danas i mogao bi odličan biti u MMO igri, ne očekuje se da će biti detalji na maksimumu jer se ipak radi o velikoj igri, ali uz takav engine igra mora izgledat dobro i bude se vrtila dobro jerbo se engine dade fino optimizirati...

Sad što se tiče ovog ostalog dijela, ne vezanog uz tehnikalije, Tu pitam vas ostale , što mislite kako će ovakva igra konkurirati ostalima na tržištu. Jer vidim dobila je popriličan Hype po sajtovima diljem svijeta... tj, dosta sajtova je prenjelo vijest o tome da je igra najavljena...Možda samo zbog U3 enginea, ali opet...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #11 : 18. Travanj, 2008., 22:41 »
evo, javljam se ja ostali

neće, zato jer su svi zabrijali da je neki mortal kombat online i ostali jebeno razočarani nekim, opet iznova, prelošim fantasy rpg-om, kojih bar nema 150 tisuća već izdanih
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #12 : 18. Travanj, 2008., 22:43 »
potpuni sign. Warhammer jedino tu nešto može, ali teško...ovo nema nikakve božje šanse

Citat:
Neće biti level sistema

Zanimljivo, iako mi baš nije jasno al ok.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #13 : 18. Travanj, 2008., 22:53 »
Okej, sirko, da ne kažeš da su nam argumenti plitki, objasnim ti situaciju na konkretan način. U praksi.

Znači, ti si osnivač švedskog Star Vault-a i pazi sad.

Napišeš ovo:

Star Vault is a newly started company with the goal to become the leading innovator in development of Massive(ly) multiplayer online role-playing games (MMO-RPG).

The founder and CEO, Henrik Nyström, is a true gamer with his heart on "the gamer's side" and the vision to develop a dramatically improved gaming experience.

When the opportunity arised to be able to use Epic Games Inc. state of the art game engine - Unreal Engine 3, the idea to develop the best gaming experience for MMO-RPG came a lot closer.



A sad skuži koji si retard u biti. Ti si kao veliki inovativni hardcore gamer koji je prvo potrošio milju dolara na unreal engine, da bi došao na jebeno orginalnu ideju napraviti fantasy MMORPG. A dobro da ne izlaze sljedeći mjesec Warhammer online i Age of Conan. U dogledno vrijeme izlaze Guild Wars 2, sljedeća ekspanzija za WoW, zatim WoW za konzole i masa drugih stvari. Pa već su vani DnD, LOTR i svaka imalo bitna fikcija. I gdje ti je pamet kao prvi projekt novoosnovane firme uzeti totalno neperspektivan posao. Ono, frajer je odlučio otvoriti firmu da vidi koliko brzo može propasti ili što?
Brijem da je postala full kul spika pričati ekipi kako imaš Unreal 3 engine, no kad počneš raditi u njemu, više ne cvatu ruže. Pa daj pogledaj Turning Point i njihov Unreal 3 engine. Neću...
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2008., 22:55 Weky »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Mortal Online - Novi MMO na Unreal 3 engineu
« Odgovori #14 : 18. Travanj, 2008., 22:55 »
Sad što se tiče ovog ostalog dijela, ne vezanog uz tehnikalije, Tu pitam vas ostale , što mislite kako će ovakva igra konkurirati ostalima na tržištu. Jer vidim dobila je popriličan Hype po sajtovima diljem svijeta... tj, dosta sajtova je prenjelo vijest o tome da je igra najavljena...Možda samo zbog U3 enginea, ali opet...

mislim da je za to još prerano govorit. pa tek je u prvoj fazi razvoja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9