HCL.HR

Dota 2

  • 181 Odgovora
  • 153340 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dota 2
« Odgovori #150 : 23. Kolovoz, 2015., 17:58 »
A zašto ne pitaš ovdje umjesto PM-a pa da to i drugima pomogne?

Odg: Dota 2
« Odgovori #151 : 23. Kolovoz, 2015., 18:55 »
I to sto kazes :P

Znaci ja ne razumijem iteme baš najbolje tamo.Ako igram intelligence čempove moram kupovati iteme za intelligence ( kada tamo pise npr. + intelligence 6 itd) ? Ili to nema bas toliko veze neke.

Naprimjer isto odkud znam gdje koga igram čempa , jer sam se totalno pogubio.Imaju previše onih klasa pusher , escape itd.Neznam vise sta bi gdje igrao.

Jos nesto sto se tice itema,koji su tamo itemi za protekciju? Naprimjer pshycal protekcija i to.Ne razumijem baš.

Eto ako itko moze da mi to malo razjasni.Vjerovatno da sam presao s Smitea na LoL nebi mi bio toliki problem.Općenito necu da skidam LoL jer mi se ta igrica ajmo reć ' gadi ' neznam zašto iako je nisam zaigrao.

Ljudeki pomagajte ako ikako znate :P


Odg: Dota 2
« Odgovori #152 : 23. Kolovoz, 2015., 23:14 »
Slobodno. :thumbs:
The blood of youth is bubbling back..

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: Dota 2
« Odgovori #153 : 26. Listopad, 2015., 20:47 »
Ola! S obzirom da smo pokrenuli već ovdje promoviranu grupu za entuzijaste Hearthstone-a u Rijeci, koja jako dobro radi (50+ članova), odlučili smo napraviti grupu te istoimeni tim u samoj igri, za Dota 2 igrače sa Riječkog područja. Grupa NIJE za one koji traže gotov tim sa velikim mmr-om ili pro playere isključivo. Ideja je da se okupe ljudi koji bi se po kvaliteti podijelili u timove, ovisno koliko nas bude bilo, te bi pokušali aktivno igrati zajedno - 5 igrača koji igraju samo skupa dosta se fino uvježbaju za potencijalni kompetetivan play. :) Tako da nije bitan skill nego volja i stav za aktivno igranje. Pa ako ima takvih:
https://www.facebook.com/groups/403462903176600/

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dota 2
« Odgovori #154 : 03. Kolovoz, 2016., 19:21 »

Rivajv.


Počeo TI6. Prati tko?


Ovaj drugi game između Wingsa i EG te kako je Zai spasio Sumaila u zadnjoj milisekundi. Nikad ne bi mogao to izvesti.  :wildboy:


Uglavnom, za koga se nadate da će osvojiti, tko vam je favorit itd itd.


Valjda neću biti jedini u ovoj temi. Inače OG fangay još od (moneky) business dana.

Odg: Dota 2
« Odgovori #155 : 03. Kolovoz, 2016., 21:09 »
Da se prati ?
Nabio sam 200 sati dote u zadnja 3 tjedna xd
Naravno da se prati, al jbg ti, ja i ponekad se netko drugi priključi ovoj temi.

Gledao sam dosad nešto sitno ali  od sutra počinje godišnji od punih mjesec dana i planiram gledat gledat sve mečeve main eventa bar  :clap:

Nadam se da će osvojit Liquid jer sam na prošlem TI navijo za EG al su mi jebeno pali u očima (voditelji/manageri tima, ne igrači) nakon kaj su odjebali AUI_2000 iz tima nakon onakvih poteza od njega a i zbog činjenice da je Liquid na zadnja dva majora bio u finalu pa drek.

Al nekak OG mi iskače u zadnje vrijeme u nevjerovatnoj su formi naravno Miracle svrš.

Mada može tu svašta biti isto kako nitko nije davao šansu Cavaliersima pa su se vratili iz mrtvih u finalu NBA-a.
Rekao sam to prošle  godine al mislim da bu ovo dosad najbolji TI.
A i količina toga šta su dodali je ridikulozna. Plus oni kratki filmići za natječaj = GG

btw kad smo kod teme: https://www.youtube.com/watch?v=4xBsSTS57k8

Bio sam skeptičan za VR al dosad iz spectator moda izgleda odlično.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dota 2
« Odgovori #156 : 06. Kolovoz, 2016., 17:28 »
Završena grupna faza. Mogu reći, bilo je vrlo zabavnih borbi za pratiti.

Malo sam iznenađen što je Liquid u LB završio jer mi se čini da je njihova grupa lakša nego A grupa gdje su očekivani timovi otišli u UB. Osim Aliiancea, tu sam mislio da će ipak Navi završiti kao četvrti.

Vjerujem da će main event biti još i bolji, samo šteta što su Navi i Liquid završili zajedno.

Odg: Dota 2
« Odgovori #157 : 14. Kolovoz, 2016., 19:56 »
Nema me na forumu ima 7 dana, samo gledanje :D već sam postao u gaming kutak, sve se prati :)

Nastavlja se tradicija, east wins this time - DC iznenadio i žešće me obradovao, fino sam forcao!
Definitivno najbolji TI do sada.
The blood of youth is bubbling back..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dota 2
« Odgovori #158 : 15. Kolovoz, 2016., 13:31 »
DC je potpuno iznenađenje za mnoge vjerujem i drago mi je da su uspjeli doći u finale. S druge strane, OG mi je uništio predikcije, ali tako je to kada sam fangay pa sam ih do finala stavljao.

Valve je s ovim Internationalom stvarno podigao visoku ljestvicu pa se nadam da će i Majori moći u jednoj mjeri pratiti ovakav pristup natjecanju. Lutke, Purge, "AR" Invoker i sve ostale stvari su fantastično uklopljene u cijelu produkciju. Jedino sam i dalje razočaran zbog IO arkane.

Odg: Dota 2
« Odgovori #159 : 15. Kolovoz, 2016., 16:06 »
Ko da češ ju kupit xd

Meni je također drago zbog DC-a navijao sam za njih ali Wingsi crna ovca ovog Internationala def zaslužuju win.
Meni isto OG sjebo predikcije.

Al mi je drago što nema neke dosadne konstante pobjednika, forme se brzo mijenjaju i stalno je netko drugi prvak.
Tko se sjeća ovog : https://www.youtube.com/watch?v=d6H-HEpnlk8

Kolko je god to zbugovano bilo dan danas mi fali njihov fountain hook :D
Sjećam se tog meča jebeno je bilo pratit uživo.

GG wings gaming
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dota 2
« Odgovori #160 : 15. Kolovoz, 2016., 16:25 »

Pa kada bi ga naučio igrati, umjesto nekog sranja od 30 dolara čak i bi dao toliko za arkanu čisto jer je IO.


Al da, nisam imao sreće s rylai niti s lininim kuglicama. Najviše 1000.  :wildboy: 

Odg: Dota 2
« Odgovori #161 : 15. Kolovoz, 2016., 18:48 »
Meni je CM spin stao na spin again doslovce 2 pixela od arcane  :wildboy:

Ma da Lina prevara upalo mi jednom na 6000 i to je to ostalo sve u 750 mozda jednom ili dvaput u 1000.
No fantasy challenge mi nije loš: skoro 2600 bodova
International gotov opet pomalo pada hype za dotu. Uopće je nisam igrao ove godine, dosta slabo prije TI i onda je došao battle pass i mislim da sam nabio 200 sati u zadnja 2 mjeseca :D
Jedino želim rješit još dewarding quest i ursin zadnji na 3 zvjedzdice to mi je jedino ostalo za sva 3 second stila. Onda opet na 2, 3 gejma mjesečno.

BTW 23.08 stiže Underworld iliti Pit Lord :D

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dota 2
« Odgovori #162 : 15. Kolovoz, 2016., 19:00 »
Taj spin je ista prevara kao kuglice. Također mi je dva puta stalo na 2 pixela od arcane. Iako, kolike sam sreće dobio bi Techies ili TB što nikada ne igram.

Odg: Dota 2
« Odgovori #163 : 23. Kolovoz, 2016., 05:51 »
Fantasy challenge ofira žešća, prelako u 99% percentile - iako sam ja fino radio, ima prijatelja koji su samo beze stavljali imali po 80%+.
Najlakših 16k bodova ikad. Očekujem još nekih 5k od predictiona, i još koji levela da se uzme do 31. za treasure koji pa hlađenje :)
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Dota 2
« Odgovori #164 : 12. Prosinac, 2016., 19:08 »
http://www.dota2.com/700/

Izlazi veceras novi update,znacajan jepo tome sto navodno menja igru iz korena,menja se gotovo citava struktura igre

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9