HCL.HR

narudzba MW2

  • 8 Odgovora
  • 2625 Hitova
narudzba MW2
« : 11. Studeni, 2009., 19:33 »
ej ljudi ja sam narucio MW2 preko HCL-a i jos uvijek mi nije dosao...
na clanku za narucivanje pise da ce doci na dan ili cak nekoliko dana prije izlaska same igrice.
Moj stari je uplatio lovu, ali nisam dobio nikakvu potvrdu ni nista.
Sad je proslo dva dana od izlaska, a ja i dalje imam 'itchy trigger finger' a ne znam jesam li pravilno uplatio i hocu li ja dobiti igricu (iako je lova otisla i vise je nema)..
Ako netko zna ili ima isti problem nek plz odgovori

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: narudzba MW2
« Odgovori #1 : 11. Studeni, 2009., 23:02 »
jesi poslao kopiju uplatnice?

uglavnom, ne paničarit, nije svima još stiglo, igra je tek jučer došla, a ne prije dva dana.
« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2009., 23:07 wyzard »

*

PacoPG

  • n00b
  • 4
  • www.e-tehnik.com
    • e-Tehnik - Inernet, tehno, gaming, hardware, software, bitnis vijesti na jednom mjestu!
Odg: narudzba MW2
« Odgovori #2 : 12. Studeni, 2009., 15:58 »
Ma stic ce ti, lol , igra je premocna jedva cekam da mi dodje original da mogu multyplayer :p

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: narudzba MW2
« Odgovori #3 : 13. Studeni, 2009., 01:46 »
baš ste lejm :tired: ja ni nemogu pokrenut igru :chair:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: narudzba MW2
« Odgovori #4 : 13. Studeni, 2009., 17:08 »
Nije da optuzujem nekoga za nesto ali sad je vec proslo tri dana a sumnjam da ce igra dpci za vrijeme vikenda. To je pet dana a ja nisam vama dao lovu kako bih cekao tjedan dana duze za igricu koju sam mogao kupiti vec par puta. Mene zanima jesam li jedini koji je narucio igricu i jeli netko drugi vec dobio svoj primjerak. Ocekujem nekakav odgovor kad vam pljunem 300 kuna.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: narudzba MW2
« Odgovori #5 : 13. Studeni, 2009., 18:07 »
Jesi pročitao mailove koje smo ti slali? Post na HCL blogu? Komentare u glavnoj viejsti za nartduzbu Modern Warfarea 2? Druge vijesti vezane uz MW2 narudzbu preko nas? Uglavnom, na razne načine smo vas obavještavali o svemu, ali osobno je svako od vas koji ste narucili igru preko nas dobio e-mail, kako za potvrdu da smo prilili uplatu, tako i za neke druge sitne obavijesti.

Bili smo napisali kako necemo ipak dobiti igru uranjeno vec u isto vrijeme kada izadje, pa ce doci dan-dva nakon toga i na vasu kucnu adresu. Tebi se valjda malo oduzilo u posti, mnogi su vec dobili igru, neki su osobno dosli po nju kao sto smo naveli u mailu da mozete itd.

*

opti

  • n00b
  • 4
Odg: narudzba MW2
« Odgovori #6 : 13. Studeni, 2009., 22:18 »
Ja sam iz Splita i nije mi još došlo...  Jel dobija ko iz Splita? Obicno sve sta posaljem normalnom postom bude za 2 dana u ZG, ne znam zasto je bas SAD trebalo zapet negdi...

Odg: narudzba MW2
« Odgovori #7 : 18. Studeni, 2009., 21:52 »
brijem da cu i ja kupit ako je moguće
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2009., 22:33 Nexes »

Odg: narudzba MW2
« Odgovori #8 : 19. Studeni, 2009., 20:29 »
hmm.. :solidus: :solidus: možda bi je ja mogo kupit ali me samo zeza hard, a neznam kad ću kupit novi
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9