HCL.HR

Neverwinter Online

  • 135 Odgovora
  • 37081 Hitova
*

brko1

  • *
  • 39
Neverwinter Online
« : 17. Travanj, 2013., 15:50 »
evo 30  travnja pocinje open beta  za MMORPG Neverwinter ........ dali ju je neko vec igrao u closed beti i kakva je po vama igra

PM ako imate viska beta kljuca slobodno mi posaljite.

EDIT by admin: samo malo ispravljen naslov teme, probajte malo mariti za velika i mala slova kada pokrećete temu.
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2013., 10:34 Ementaler »

*

Diazz72

  • *
  • 44
  • DRUG MARŠAL
    • Deniel Zec Professional Photography
Odg: neverwinter
« Odgovori #1 : 22. Travanj, 2013., 21:11 »
Bok, igrao sam Closed Betu, igra mi je odlicna, nevolim bas PWEovu politiku, ali eto sve ostalo ok. . .

*

g3ar

  • *
  • 43
    • team-imex
Odg: neverwinter
« Odgovori #2 : 30. Travanj, 2013., 13:36 »
Evo krece za par sati , mozete svoje nickove stavit , i idemo

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: neverwinter
« Odgovori #3 : 01. Svibanj, 2013., 16:15 »
Ja sam probo jucer, no prvo nisam mogao igrati jer mi launcher nije radio. Poslije je bilo previse Desynca da bi bilo igrivo, tako da sam odustao.
Pocet cu opet za dan-dva, ali iskreno, ne ocekujem da ce igra biti dobra.:solidus:
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2013., 19:17 Ralok »

*

brko1

  • *
  • 39
Odg: neverwinter
« Odgovori #4 : 02. Svibanj, 2013., 15:41 »
serveri su uvjek puni.....no uspio sam uci i zaigrat  i morram reci da me igra odusevila

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: neverwinter
« Odgovori #5 : 03. Svibanj, 2013., 22:25 »
Evo, igrao sam sad jedno vrijeme, i iskreno, za sad mi se sviđa kako ide levelovanje. Sve je brzo i puno akcije, što mi je za promjenu zanimljivo. Iako sam ljubitelj i  "grind"  levelovanja tipa WOW, ovo mi je dobrodošlo osvježenje. Odigrao sam i jedan 5man dungeon, i bio mi je fora, no nekako mi se čini da bi sve to moglo postati monotono. Npr, u WOWu mogu dungeone prelazit cijeli dan da mi ne dosade, jer su raznoliki, a ovdje mi se sve cini jednolicnim.
No, vidjet cemo!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #6 : 06. Svibanj, 2013., 18:34 »
Evo ljudi da vam se i ja pridružim u temi. Igram, sviđa mi se za sad i trenutno sam lvl 30 - trickster rogue klasu igram.

Evo i gamplay video s kojim smo pokrili Neverwinter, pa nas možda bude i više na bojnim poljima Forgotten Realmsa :)

Igramo Neverwinter, novi i obećavajući F2P MMORPG (gameplay/komentar) | HCL.hr

Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #7 : 07. Svibanj, 2013., 08:41 »
Evo jučer sam skinuo na osnovu vašeg gameplaya i mogu reči da mi se igra sviđa. Iako sam ljutitelj starih MMO igara tipa WOW i LOTRO ( mislim na mehaniku igru ) mogu reci da me je ovo odusevilo. Igrat cu pa cemo vidjeti. Da li mi samo neko moze reci koji je max lvl koliko ima instanci na kraju?

Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #8 : 07. Svibanj, 2013., 08:57 »
Jel se sve odvija u jednom gradu ili ih ima više?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #9 : 07. Svibanj, 2013., 09:00 »
LvL 60 je max, a instanca ima koliko ti srce želi. Stvar je u tome što u igri postoji nešt što se zove Foundry. U tome igrači prave svoj sadržaj i to se igra, ocjenjuje itd. Stoga će PvE content na neki način biti neograničen. Sve se odvija oko Neverwintera.

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #10 : 07. Svibanj, 2013., 09:10 »
Sve je to lijepo zamisljeno samo je malo bzvz magije nisu nesto... Ja cu radije ostati pri svojoj Teri Online. :ementaler:

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #11 : 07. Svibanj, 2013., 12:56 »
Kako kome, ja sam igrao teru, ali ovo mi se nekako vise dopalo

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #12 : 07. Svibanj, 2013., 13:32 »
bah glupost cista :) igra je koma otkad su mi gw 2 maznuli vise mi nije volja ni za jednom igrom!! jedino jos tera se pika!

Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #13 : 08. Svibanj, 2013., 09:19 »
Nije igrivo od laga :(

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: Neverwinter Online
« Odgovori #14 : 08. Svibanj, 2013., 18:55 »
Nije igrivo od laga :(

To je onda problem sa tvoje strane. Vise nikome ne laga, osim ako je problem u njihovom PC-u, postavkama, ili internetu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9