HCL.HR

Startup Company

  • 2 Odgovora
  • 8907 Hitova
*

TBG021

  • n00b
  • 1
Startup Company
« : 05. Kolovoz, 2017., 11:16 »
11/8/2017 Izlazi nova igrica koja se zove "Startup Company". Igrica je odlicna sama po sebi interesantna, zanimljiva i izazovna. U igrici se radi o vasoj kompaniji koju mozete nazvati kako hocete.
Vremenom sve je teze i teze upocetku pocinjete sa obicnom malom kompanijom i kako napredujete mozete kupiti bolje prostore koje mogu da vam omoguce da imate vise radnika. Ova igrica nije kao klasicna igra u kojoj radnici rade 24/7 ne vremenom se umore i morate ih slati na tri ili vise dana odmora. Ako unapredite prostor gde rade to jest stavite televizor, kauc, kafe masinu itd. Early Access kosta $9.95 i jos nije dostupna na steamu ali postoji sajt gde se moze kupiti.

Kompanija se zove Hovgaard Games...pa nemoze se nazvati kompanijom kad imaju samo jednog developera to jest vlasnika.

Sve u svemu mislim da vredi kupiti tu igricu.

https://www.startupcompanygame.com/#preorder
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2017., 11:53 Hrv4tin4 »

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Startup Company
« Odgovori #1 : 15. Kolovoz, 2017., 21:25 »
Da li ima neko ko je probao vec ovu igru? Vec je izasla na steamu za sada ima pozitivnih komentara, nadam se da ce biti uspjesna igra :clap:
Meni se licno dopada kako je zamisljena, budem je mozda kupio kada se skupi nesto novaca :D

*

phoda

  • *
  • 11
Odg: Startup Company
« Odgovori #2 : 06. Rujan, 2017., 23:31 »
Iskreno ne mislim da vrijedi 10€. Igra je dobra i zabavna, lijepo napravljena ALI traje kojih 3 maksimalno 4 sata. Manji cijenovni rang oko 6-8€ bi bio prihvatljiviji.
Ukratko, pravis komponente kao contract-e, kasnije dobijes dodatne ljude koji malo bolje organiziraju te ljude kao manadžere, nakon toga napraviš svoju platformu koja iako se čini da je popularna jako sporo raste, tu je kraj igre, replayability je jako slab tako da i tu gubi.
Igra je nesto tipa smarphone igara.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9