HCL.HR

Pes 2008 !Pomoć!

• 5 Odgovora
  • 717 Hitova
*

Velo

• *
  • 71
Pes 2008 !Pomoć!
« : 01. Travanj, 2008., 23:50 »
Bok! ja imam problem s registracijom Pes-a 2008! Imam original igricu za ps3 i nikako se ne mogu registrirati na konamijevoj stranici s kompom! Jel možda problem kaj se pokušavam prijaviti s Codom od igre za playstation 3 pomoću kompa?(ja bi preko kompa igrao)! Ili je možda stvar kaj mi je igrica instalirana s jednim registration codeom a ja se pokušavam registrirati s drugim na netu! Molim za pomoć :wildboy:

*

Under

• 2435
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Pes 2008 !Pomoć!
« Odgovori #1 : 01. Travanj, 2008., 23:58 »
Ček, koliko sam svatio, ti imaš 2 igre? Jednu za komp drugu za PS3? I želiš igrati sa kompom online uz pomoć koda koji piše na kutiji PS3 verzije?

Neće to ići bre. Not a chance.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Velo

• *
  • 71
« Odgovori #2 : 02. Travanj, 2008., 00:00 »
Da...! Imam original igricu za ps3 i zanima me da li postoji mogućnost da se s codom od ps3 registriram i igram online preko kompa...?

*

Under

• 2435
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
« Odgovori #3 : 02. Travanj, 2008., 00:02 »
Ne. Do sada nisam nikada čuo da online kod sa jedne platforme (u ovom slučaju konzole) može raditi na drugoj.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Velo

• *
  • 71
« Odgovori #4 : 02. Travanj, 2008., 00:04 »
ok...puno ti hvala. Šteta...!  :(

*

Velo

• *
  • 71
« Odgovori #5 : 02. Travanj, 2008., 00:09 »
Da je barem moguće zamjeniti ps3 cod za pc cod.  ;)