HCL.HR

Plants vs Zombies

  • 10 Odgovora
  • 3273 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Plants vs Zombies
« : 28. Lipanj, 2009., 18:50 »
Šta nismo imali topic za ovu igru? Mah, vjerojatno je i on postao žrvta nesretnog pada servera prije mjesec dana.

Enivej, igra je previše zarazna i postala je vrlo popularna tako da definitivno zaslužuje svoj topic. Uostalom, danas smo objavili i recenziju ove igre pa kliknite na donji link i bacite oko na nju.

RECENZIJA: Plants Vs Zombies

Znate već kako to ide, kliknite na link, bacite oko na recenziju, dajte svoju ocjenu igre i naravno ostavite kakav komentar. Zanima nas kako ste vi doživjeli igru, što vam se posebno sviđa, mislite li da ne zaslužuje toliku slavu, da je preskupa za ono što nudi itd...

Diskusija!  :hug

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #1 : 28. Lipanj, 2009., 19:37 »
Odlična igra, riješio dosad sve puzzleove, minigameove i survivale... trenutno na 10 flagova na survival endless... al nemam sve kupljeno još :D i nisam susreo onog tajnovitog zombija xD

btw, mala ispravka, 6 laneova ima samo na bazenu, u dvorištu i na krovu ima 5 lane-ova.


*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #2 : 28. Lipanj, 2009., 19:50 »
Bila je tema ali ju je "zameo vjetar" - znam jer sam ju osobno otvoril :ementaler:
Dobra reca, ja igri dajem čistih 96%

Jednostavno prekul igra, i pokojni Michael je unutra kao najkul zombie jedinica, barem meni
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #3 : 28. Lipanj, 2009., 19:59 »
Čini se jako simpatično :)

Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #4 : 28. Lipanj, 2009., 21:23 »
Iako mi je glupo izgledala igra je fantasticna, vrlo zabavna i vrlo zarazna. Preporucam svima da odigraju.  :mrgreen:
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2009., 05:27 »
Odlična igra, riješio dosad sve puzzleove, minigameove i survivale... trenutno na 10 flagova na survival endless... al nemam sve kupljeno još :D i nisam susreo onog tajnovitog zombija xD

btw, mala ispravka, 6 laneova ima samo na bazenu, u dvorištu i na krovu ima 5 lane-ova.



Slična situacija i kod mene, samo nešto lošija. Mislio sam otključati sve i osvojiti zlatni trofej, al igra mi je pomalo dopizdila.
Sve u svemu, vrlo zabavno i VRLO ZARAZNO, u par navrata sam znao potrošiti hrpu sati, i to u jednom igranju.
Usput rečeno, humor je totalno zakon, od zombija i njihovog glasanja do samih opisa jedinica, s tim da su genijalne poruke vrhunac tj. šlag na torti.
BTW, primjetih da wyzard nije spomenuo ZEN Garden, pa eto, tko u sebi ima imalo botaničkog duha može uzgajati raznorazne biljčice (dnevne, noćne, podvodne) i za to biti lijepo nagrađen. Umalo zaboravih, tu je i Wisdom Tree koje vam daje hintove ovisno o kvaliteti vašeg njegovanja, no dobio sam dojam kako je njena mudrost pomalo šarlatanska.

 :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #6 : 29. Lipanj, 2009., 15:28 »
Umalo zaboravih, tu je i Wisdom Tree koje vam daje hintove ovisno o kvaliteti vašeg njegovanja, no dobio sam dojam kako je njena mudrost pomalo šarlatanska.

 :hiha:

prvih 5-6 "hranjenja" ti kaže šta si već mogao skužiti, ali neke stvari nisam znao pa mi je koristilo :D

a Zen garden je zakon za dobivanje para :D

p.s. kliknite na "Help" xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #7 : 29. Lipanj, 2009., 17:06 »
BTW, ima koja slična igra?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #8 : 30. Lipanj, 2009., 19:12 »
Stvarno inovativna i zabavna igra, ubila se za odmor :thumbs:

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #9 : 01. Srpanj, 2009., 08:54 »
Nista po vasim komentarima ovo svakako moram odigrat :D

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Plants vs Zombies
« Odgovori #10 : 01. Srpanj, 2009., 09:00 »
Nista po vasim komentarima ovo svakako moram odigrat :D

Naravno da "moraš" :D
I to ne malo nego puno, buš videl, zarazilo te bude.
Prvo misije, pa mini igre, pa vrt pa ponovo misije...

A igra ima oko 60mb :thumbs:
Ima i rip od 28 :D
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9