HCL.HR

Portal Stories: Mel

  • 10 Odgovora
  • 3355 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Portal Stories: Mel
« : 26. Lipanj, 2015., 11:22 »
Vani je Portal Stories: Mel, besplatan mod za Portal 2 koji obećava potpuno novu priču, likove i zagonetke s 6 do 10 sati gameplaya, a izgleda kao nešto što bi Valve izbacio. Toliko dobro, jel. Likovi se baš potrudili, a stvar je u potpunosti besplatna za igrati ako imate Portal 2 (ne morate ga imati instaliranog, samo kupljenog na Steamu, jer mod je standalone).

http://youtu.be/Rlx_Qsc9Vkg

Meni se upravo skinulo, danas tijekom dana planiram probati. Netko već probao? Ima 4GB za skinuti btw.

http://store.steampowered.com/app/317400/



*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #1 : 26. Lipanj, 2015., 12:13 »
Udri neki video da znamo o cemu se radi.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #2 : 26. Lipanj, 2015., 16:46 »
Dogovoreno. Nabacit ću video o igri sutra - upravo snimio malo gameplaya.

Dosta zanimljiva stvar - vrlo opširna zapravo. Možeš vidjet Aparture Science iz novih kuteva, čak i izvana. Nije to baš Valve-kvaliteta po pitanju grafike, ali neke stvari su i po pitanju animacija stvarno vrhunski odrađene. Ali najbolja stvar je što stvarno djeluje kao punokrvna Portal igra - priča, humor, likovi, zagonetke, sidekick nekakav (kasnije, nisam ga još sreo).

I da, nema polakog navikavanja na mehanike - igra pretpostavlja da već znaš kako Portal gun funkcionira. Prve prave zagonetke su već dosta teške.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #3 : 26. Lipanj, 2015., 17:02 »
To je extra, vidi se gori iz videa da je dosta kvalitetno, a ja cu sada instalirat portal opet da se uigram i naviknem malo na zagonetke i sve, tako kad skinen ovo samo ce mi produzit gameplay...A i zaboravija san sve prosa ga kad je izasa i nije mi padalo na pamet opet iako je igra bila ajme...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #4 : 28. Lipanj, 2015., 11:09 »
Evo i videa:

http://youtu.be/NDIJBHO2QCY

Preskočio sam kojih sat vremena s početka da ne spoilam taj cijeli uvod u Aperture Science koji je dosta zanimljiv. Malo predug, ali da - lijepo su to zamislili.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2015., 13:18 »
Ovo je odlicno, nije Portal 3 ali je dobra zamjena za njega dok cekamo. I jos je besplatno!
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #6 : 29. Lipanj, 2015., 14:19 »
Definitivno cu igrat, pogotovo sto je besplatna igra. GG

Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #7 : 29. Lipanj, 2015., 14:36 »
Dakle, ovo je prequel na obe Portal igre ako sam dobro skužio?

Znači kad budem krenuo ponovo s franšizom prvo ovo odigrat pa jednicu i dvojku?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #8 : 29. Lipanj, 2015., 19:11 »
Ovo je fan made i ne znam jel možeš baš uzet kao canon priču. Ali vrijedi odigrat.


*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #9 : 28. Kolovoz, 2015., 10:38 »
Ja sam odustao posle 2 mape, ne da je teška nego nije normalno!

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Portal Stories: Mel
« Odgovori #10 : 28. Kolovoz, 2015., 19:57 »
Veoma kvalitetan besplatni sadržaj. Ja sam pomalo fanboy Portal serijala i Portal Stories: Mel mi je seo kao budali šamar. Em je besplatan jer imam Portal 2, em su zagonetke teže (meni je Portal 2 bio prelagan kao i Portal 1). Sve je jako ispolirano i nisam primetio nijedan bag. Vrti se malo bolje od Portala 2. Sve u svemu samo reči hvale, mogli su Portal Stories: Mel da stave kao zasebnu igru sa cenom od 50 evra, a ne da ga daju besplatno uz Portal 2.
   
Dosta zanimljiva stvar - vrlo opširna zapravo. Možeš vidjet Aparture Science iz novih kuteva, čak i izvana. Nije to baš Valve-kvaliteta po pitanju grafike, ali neke stvari su i po pitanju animacija stvarno vrhunski odrađene. Ali najbolja stvar je što stvarno djeluje kao punokrvna Portal igra - priča, humor, likovi, zagonetke, sidekick nekakav (kasnije, nisam ga još sreo).

I da, nema polakog navikavanja na mehanike - igra pretpostavlja da već znaš kako Portal gun funkcionira. Prve prave zagonetke su već dosta teške.
Da nisam znao da je ovo Fan made, mislio bi da je Valve napravio Portal Stories: Mel. Stvarno vrhunski.
« Zadnja izmjena: 28. Kolovoz, 2015., 19:59 DakiKŠ »
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9