HCL.HR

Preporuka RPG-a

  • 9 Odgovora
  • 3064 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Preporuka RPG-a
« : 04. Prosinac, 2009., 22:08 »
Evo dobio sam Asus G60 pa bi se malo htio pozabavit nekim igrama, jel ima netko preporuku nekih novijih igara?

Dragon Age skidam

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #1 : 04. Prosinac, 2009., 22:22 »
Mass Effect
Torchlight
Fallout 3 možda sa ekspanzijama

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #2 : 04. Prosinac, 2009., 22:23 »
pored dragon age-a probaj Risen ili Torchlight.

iako je uz dragon age teško bilo što drugo igrat.

Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #3 : 04. Prosinac, 2009., 22:27 »
The Witcher.
Najbolji pc rpg ikad.

Da, nisam igra skoro ni jedan drugi pcrpg, ali ne znam, The Witcher je savršena igra. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #4 : 05. Prosinac, 2009., 00:14 »
Witcher mi se nije svidio..previse misija, previse komplikacija...pa onda od jednom vuce na ozbiljnu pricu pa onda zavrsi na zajebanciji i tako dalje, nije mi se svidio.

Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #5 : 05. Prosinac, 2009., 00:20 »
Kojoj zajebanciji ? :wildboy:

Mislim, nastranu misije i to ( koje se i ne moraju sve obavljati ) priča je genijalna, radi same prezentacije i izvedbe, a ugođaj, muzika, grafika.. bla.. ne znam, meni odlično, pa ono :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #6 : 05. Prosinac, 2009., 08:35 »
Kojoj zajebanciji ? :wildboy:

Prica po traileru vuce na ozbiljnu igru, prvih nekoliko sati vuce na ozbiljnu igru, i onda dodjes u drugi grad (igrao davno, ne sjecam se kak je islo) i onda se krenu sprdat s pricom, opijanje, jebavanje itd.

Mislim, ok, tebi je igra super, meni je prosjecna

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #7 : 05. Prosinac, 2009., 10:45 »
mislim da nije rpg, ali assassin's creed sam igrao sneak peak kod frenda i igra mi je genijalna  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #8 : 05. Prosinac, 2009., 15:00 »
Kojoj zajebanciji ? :wildboy:

Prica po traileru vuce na ozbiljnu igru, prvih nekoliko sati vuce na ozbiljnu igru, i onda dodjes u drugi grad (igrao davno, ne sjecam se kak je islo) i onda se krenu sprdat s pricom, opijanje, jebavanje itd.

Pa i je ozbiljna igra, krek kurve, pijanstvo, droga, muške harhar priče, sve to pridonosi tematici i ambijentu čitave igre i karakterizaciji likova, skroz su.. ne znam, stvarniji kad imaju obične poroke i to.. ne znam, štogod, možda si trebao nastaviti igrati, ne znam što bi ti reka :(

Assassin's creed je igra ala princ iz perzije, nije rpg ;( Al je kul dosta, čuo sam, da.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Preporuka RPG-a
« Odgovori #9 : 05. Prosinac, 2009., 15:59 »
Pa i je ozbiljna igra, krek kurve, pijanstvo, droga, muške harhar priče, sve to pridonosi tematici i ambijentu čitave igre i karakterizaciji likova, skroz su.. ne znam, stvarniji kad imaju obične poroke i to.. ne znam, štogod, možda si trebao nastaviti igrati, ne znam što bi ti reka :(

Ajmo ovako, tu ti je topic:
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=5754.0
i tu mozes pricat kak je igra ok, meni nije i ne mislim ju ic ponovno instalirat, a kamoli gubit vrijeme da dodjem do onog dijela na kojem sam stao.


hvala na preporukama za rpg-e, sad za pocetak idem sredit dragon age.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9