HCL.HR

Prijedlog za MMORPG!

  • 4 Odgovora
  • 2166 Hitova
Prijedlog za MMORPG!
« : 14. Kolovoz, 2013., 23:05 »
Pozdrav ljudi, ovako, da odmah predjem na stvar, pa hajmo to nazvati problem. Zelio bih da pocnem da igram neki MMORPG sa drugovima, ali njima se ne daje novac, znaci, odmah uzmite u obzir da je F2P, dakle, zelim da ukljucuje neku vrstu zajednicke igre, saradnje, mozda neki guild u igri da se napravi i tako to. Dakle, da li mozete neki prijedlog da mi date, jer, stvarno sam ostao bez ideja, i mrsko mi je veoam cackat po google.com. Unaprijed hvala :)

P.S. Da li je Newerwinter Online cool igra za timsko igranje? :O
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2013., 23:18 optima »
Ready to set the world on fire?

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Prijedlog za MMORPG!
« Odgovori #1 : 15. Kolovoz, 2013., 01:31 »
Opisao si manje više svaki mmorpg na tržištu :hiha:,ako ti je do dobrog mmo koji je potpuno free probaj Aion ili Rift koji je friško krenio u f2p ali ne sjećam se baš da li je sve free,ja sam ga počeo dok se još plaćao.Problem je što su obadva masivni downloadi od 15-20gb-a.

Odg: Prijedlog za MMORPG!
« Odgovori #2 : 15. Kolovoz, 2013., 09:17 »
Znači moj prijedlog ti je Guild Wars 2. Kupiš igru jednom i sve ostalo ti je u igri besplatno. Znači nikakve privilegije plačanjem nemoš postić nad nekim itd. Svi su ravnopravni. Politika na koju igra i WoW, no ovo ti je puno isplativije jer kao što i sam znaš WoW plačaš svaki mjesec. Ja ti kažem izdvojite novac za GW2. Nećeš požalit. Samo se sjeti stare poslovice: ''Koliko para, toliko muzike.'' . Jer, barem po mojim iskustvima sve ove f2p igre su ''ajmo reć ok'', ali u samoj igri uvijek će netko ko plaća moći kupit neku opremu koju ti ne možeš, neke iteme itd. Nezz, moje mišljenje. :ementaler:

Odg: Prijedlog za MMORPG!
« Odgovori #3 : 15. Kolovoz, 2013., 19:55 »
Znači moj prijedlog ti je Guild Wars 2. Kupiš igru jednom i sve ostalo ti je u igri besplatno. Znači nikakve privilegije plačanjem nemoš postić nad nekim itd. Svi su ravnopravni. Politika na koju igra i WoW, no ovo ti je puno isplativije jer kao što i sam znaš WoW plačaš svaki mjesec. Ja ti kažem izdvojite novac za GW2. Nećeš požalit. Samo se sjeti stare poslovice: ''Koliko para, toliko muzike.'' . Jer, barem po mojim iskustvima sve ove f2p igre su ''ajmo reć ok'', ali u samoj igri uvijek će netko ko plaća moći kupit neku opremu koju ti ne možeš, neke iteme itd. Nezz, moje mišljenje. :ementaler:

Dobro zboris drugar moj, upravu si! Moram o tome da razmislim. Hvala! :)
Ready to set the world on fire?

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Prijedlog za MMORPG!
« Odgovori #4 : 16. Kolovoz, 2013., 00:05 »
Ja ti trenutno igram GW2 na Gandari, usao u Guild Croatian Maniacs i super mi je. Svaki dan je nesto, Guild Misije, WvW runovi, Dungeoni... Odlicna igra, preporucujem ti. Na g2playu imas za 210kn ja mislim. Tamo sam ja kupio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9