HCL.HR

problem

• 6 Odgovora
  • 798 Hitova
problem
« : 28. Lipanj, 2007., 16:39 »
Pozdrav svima.Igram American Army i imam jedan problem.

ne mogu igrati mapu :snake plain zato kaj mi kaze da nisam qualifiqet (tak nes)

Zasto????

*

vilim

• 1489
Odg: problem
« Odgovori #1 : 28. Lipanj, 2007., 17:32 »
Moraš proč trening(kvalifikacije) određene. Ak se dobro sječam imaš neke osnovne i još onda dalje padobranstvo, medicina.... Uzmi jedan dan i prođi sve.
"Women don't respect salad eaters."

« Odgovori #2 : 28. Lipanj, 2007., 18:20 »
Moraš proč trening(kvalifikacije) određene. Ak se dobro sječam imaš neke osnovne i još onda dalje padobranstvo, medicina.... Uzmi jedan dan i prođi sve.

Prošao sm sve osim kada pucas iz snipera....

« Odgovori #3 : 28. Lipanj, 2007., 19:46 »
Mozete li mi dati web linkove od nekih klanova (American Army)

*

Blaster32

• 6736
  • RIP HRVY ;(
« Odgovori #4 : 28. Lipanj, 2007., 20:11 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

• 7025
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2007., 13:18 »

Moraš i taj proći :)

btw, na kojoj konfi igraš? zanima me, ja sam davno igrao (SF Hospital whoore, preko 50 honour bodova sam dobio na toj mapi :D..ali sam ju znao predobro)..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

« Odgovori #6 : 29. Lipanj, 2007., 16:28 »

Moraš i taj proći :)

btw, na kojoj konfi igraš? zanima me, ja sam davno igrao (SF Hospital whoore, preko 50 honour bodova sam dobio na toj mapi :D..ali sam ju znao predobro)..

Rezolucija mi je  1024x768