HCL.HR

Pucačine zadnjih 2-3 godina

  • 35 Odgovora
  • 10696 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #30 : 11. Srpanj, 2010., 23:31 »
Dao sam stalkeru tri šanse. Sva tri puta me razočarao. :wildboy:
Isključivio retajnim bugovima i sveopćom tehničkom lošošću. :wildboy:

Atmosfera znam da rula. Samo gledanje slika iz igre me navlaži..al, jebemu sve kad je igra polu proizvod. :wildboy:


Iako, ne probah Call of Pripyat. Moram. Budem.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #31 : 11. Srpanj, 2010., 23:35 »
Stalker je smeće.
Al baš ono, kanalizacija od igre.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #32 : 12. Srpanj, 2010., 01:03 »
Aj bogati odigraj pa reci.......omfg

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #33 : 12. Srpanj, 2010., 01:09 »
Weky n00b, rofl.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #34 : 12. Srpanj, 2010., 01:40 »
Aj bogati odigraj pa reci.......omfg

Ta igra se nemre igrat.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #35 : 12. Srpanj, 2010., 02:11 »
Dao sam stalkeru tri šanse. Sva tri puta me razočarao. :wildboy:
Isključivio retajnim bugovima i sveopćom tehničkom lošošću. :wildboy:

Atmosfera znam da rula. Samo gledanje slika iz igre me navlaži..al, jebemu sve kad je igra polu proizvod. :wildboy:


Iako, ne probah Call of Pripyat. Moram. Budem.

Jebem si nesanicu i bioritam. Ae.

Nije zapravo ni CoP bez bugova. U pocetku instalirao igru i... black screen. Nista se nije dogadalo.
Doduse, fixano updateanjem drivera za grafulju. Odonda ide besprijekorno.
Cak mi se dogodilo da sam slucajno preskocio dio glavnog questa jer sam otisao u jedno podrucje prije nego sto sam dobio misiju za to.
Ono, cisto njuskao. I sve bilo ok. U SoC je takva stvar najcesce ujebala igru. Nelinearnost koja to nije bila u CoP, jel.
Ovdje se moze sve skupa pozuriti ipak.

A od ostalih pucacina, ne znam. Ima ih par.

Borderlands.
Kul ako imas s kim igrat.
Cista suprotnost Stalkeru, to se vec moze igrati 15-20 minuta.
Podsjeca na old skul pucacine ala originalni Doom 1 i 2.
S tim da sama, kako da kazem... pucacka mehanika podsjeca na CoD. Ono, puno pljuca, a opet zadovoljavajuce kokati stvari s njima.
Stvari kojih ima puno, kroz cijelu igru.
Makar, nakon par proigravanja se vec osjeti par nedostataka. Lootanje protivnika i skrinja za boljim oruzjem i opremom ne ide unedogled, posto je sve random.
Da postoji upcija dodatnog upgradeanja i customiziranja opreme, i oruzja sama igra bi puno duze drzala onu pocetnu privlacnost koja je savrsena kombinacija Diabla(zbog lootanja, co-opa i hordi protivnika) i old skul Dooma.
Igra sama po sebi nema nikakvu zastitu, online moze bilo tko igrati. DLC za igru isto tako. Ali to malo znaci jer DLC donosi podrucja koja su sva manje-vise sa istom paletom boja kao i ona u originalnoj igri. Sto se tice dodatnog sadrzaja, dobiva se hrpa novih oruzja. Ali skoro sve se dobiva random, pa zbilja treba biti uporan da se nade nesto sto bi vas dalje vuklo u igri.


Fallout 3.
Nije nuzno FPS. Stovise, kao FPS je najgore izveden od spomenutih igara. Aiming sustav koji se bazira na statistikama i gdje mozete na metar udaljenosti sa shotgunom napraviti mizernu stetu jer je igra tako odlucila. Atmosfera u igri postoji, ali je znatno manje intenzivna od Stalkerove.
Srecom, za Fallout 3 postoji hrpetina modova. Od kojih je najbolja FOOK2 + Weapon Mod Kits + MMMv5 kombinacija.
FOOK2 dodaje BRDO sadrzaja u igru i balansira dosta toga. Ponajvise spomenuti aiming sustav. Igra se moze igrati kao FPS normalno.
Dostupno je na stotine novih oruzja i komada ostale opreme, plus novi questovi, likovi. Niti jedna fakcija ili lik pojedinacno nece biti isti nakon instaliranja FOOK-a. Dobivate prakticki novu igru, samo je okolis i prica ista. Uglavnom, FOOK2 ide pod muss. Vecina stvari koje New Vegas najavljuje kao novosti i poboljsanja postoji u FOOK modu jos i prije nego je New Vegas sluzbeno potvrden.
WMK vam daje mogucnost customizacije oruzja. Nadete neki bolji pistolj u FOOK-u recimo. Mozete stavljati stvari poput laserskog nisana, povecanog clipa za streljivo, cak i opticki nisan u slucaju nekih jacih pistolja ili ostalih oruzja.
MMMv5 prosiruje postojecu paletu mutanata i ostalih protivnika u igri. Isto tako dodaje par monstera i ostalih mutanata iz prijasnjih nastavaka Fallouta.
Sva tri moda preporucena. Trajnost igre se prakticki utrostrucuje.

A za online nesto...
Ne znam. COD4 znam jedino ponekad nabaciti.
Modern Warfare 1, jel.
Ali opet, ja prakticki ne igram na nekim normalnim serverima.
Omiljeni server gdje najcesce igram vrti samo jednu mapu(Broadcast) i ima player limit od 50 igraca. Team Deathmatch, friendly fire off, normal mode(dakle, radar uvijek aktivan, treba nesto vise metaka da netko umre, HUD aktivan), time limit 40 minuta.
Zasto tamo? Cudno zvuci, ali atmosfera mi odgovara. Atmosfera u online fps-u, da.
Kaos, zvukovi pucnjave i zujanja metaka svuda oko vas, vika suboraca, eksplozije, dim, na mapi se 90% vremena nalazi helikopter nekog od timova.
Mapa je uvijek ista, ali borba nikad nije jednolicna. Zbog kolicine igraca, postoji par choke pointova na mapi koji daju prednost nekoj strani.
Iskusniji igraci se prakticki grebu rukama i nogama da izvuku team iz choke pointova kad dode do toga.
Mapa je ipak izvrsno balansirana, pa uvijek postoji nacin da se zaobidu choke pointovi. Ali to ne vrijedi puno za igrace koji ne znaju mapu, pa oni iskusniji pokrivaju i izvlace one slabije iz sranja. U COD4 se inace najvise ranta da nema teamworka. Ovdje ga ima, makar nenamjernog.  :hug
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2010., 02:44 Yuri »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9