HCL.HR

Razer Fiona

  • 17 Odgovora
  • 5140 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Razer Fiona
« : 11. Siječanj, 2012., 22:49 »
jučer najavljeno. gaming tablet. i7 procesor. vrti sve PC igre. analozi, triggeri, multitač, gamepadi. soma dolara. puna vijest.



ima li potencijala?

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #1 : 11. Siječanj, 2012., 23:04 »
Mozda,zavisi o cijeni,bateriji i tako tome no defnitivno  je naznaka da dolazi i ta era.Meni se svida ideja i mislim da ce uskoro mnogi krenut tim putem. Trziste tableta raste jako brzo i za koju godinu ko zna...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #2 : 11. Siječanj, 2012., 23:04 »
Jebemu, ima. Neznam jaka je to snaga i sve + prijenosno.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #3 : 11. Siječanj, 2012., 23:30 »
Dok ne dođu informacije poput finalnog izgleda i trajanja baterije nema previše smisla predviđati ima ili nema potencijala. I opet ostaje pitanje prilagodbe igara za tablet ako će vrtiti sve PC igre.

Odg: Razer Fiona
« Odgovori #4 : 12. Siječanj, 2012., 01:52 »
Najgluplja ideja proteklih 30 godina.  :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #5 : 12. Siječanj, 2012., 07:13 »
Ma izgleda mocno pravo.

Odg: Razer Fiona
« Odgovori #6 : 12. Siječanj, 2012., 09:46 »
Mene zanima koji gpu ima jer neku jaku mrcinu nemogu nad ugurat u to malecko   :solidus:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Razer Fiona
« Odgovori #7 : 12. Siječanj, 2012., 11:14 »
živa glupost, da mi je znat di bi to koristio... i ko će to kupit. ovakve stvari bi se trebale prodavati u top-shopu. ako trebam mobilno, uzet ću laptop, ako trebam za doma, uzet ću komp. više 5000kn dat za nešto restriktivno koje mi omogućuje samo igranje igara i ništa više nema smisla, i to ne bilo kakvo igranje nego pomoću nekih kontrolera, a uz to moram i ekran držat u ruci. super, može se uštekat miš i tipkovnica! tamo di ću koristiti miš i tipkovnicu, očito mi ova stvar ne treba. a stalak za ekran koji se pri tom koristi dođe dodatnih 500kn minimalno. neznam ni ko kupuje te tablete općenito, to je po meni jedan od velikih uspjeha isključivo marketinga. smartphone je bolja opcija, čemu mi treba smartphone s velikim ekranom? opet, tamo di mi ne treba smartphone imam komp/laptop, dakle sva su područja pokrivena

Project Fiona: It's a Tablet. It's a PC.
« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2012., 11:17 Lord of Destruction »

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #8 : 12. Siječanj, 2012., 11:29 »
Ocito nemas doma teblet. Prakticno je,brzo (brze od smartphona puno),lako prenosivo i sve kaj trebas je na njemu...Jedino kaj nema je DVD citac al dosli smo u doba kada je digitalna distribucija postala jako razvijena pa to nije problem...To je buducnost...

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #9 : 12. Siječanj, 2012., 11:58 »
The Future of Tablet Gaming

Nekoliko gaming tableta prikazuju a na kraju i Fionu  :approve

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #10 : 12. Siječanj, 2012., 12:09 »
The Future of Tablet Gaming

Nekoliko gaming tableta prikazuju a na kraju i Fionu  :approve

Svaka cast ovom razeru. Touch screen je OK ali za igranje su tipke zakon. Ko zna, mozda je ovo i novi joystick za tablete. Sve u svemu Fiona mi se svidja i predobro izgleda. Pitanje je koliko baterija traje i to ali vec vidim da je ovo super.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #11 : 12. Siječanj, 2012., 12:31 »
neće to zaživjet...
"Women don't respect salad eaters."

*

Rogue

  • **
  • 176
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #12 : 12. Siječanj, 2012., 15:16 »
penis od konzole

Odg: Razer Fiona
« Odgovori #13 : 12. Siječanj, 2012., 15:39 »
Ocito nemas doma teblet. Prakticno je,brzo (brze od smartphona puno),lako prenosivo i sve kaj trebas je na njemu...Jedino kaj nema je DVD citac al dosli smo u doba kada je digitalna distribucija postala jako razvijena pa to nije problem...To je buducnost...
naravno da nemam, npr di ga ti koristis i za kaj?

vjerojatno je moj laptop puno (puuuno) brzi, ne moram drzati ekran u rukama i imam sve kaj trebam u njemu, ima vise mogucnosti spajanja razlicite periferije, a moze se koristiti i za vise stvari od surfanja i jednostavnih aplikacija, ukljucujuci igranje najnovijih igara na boljem ekranu od onog na tabletu i na visokim postavkama. i prenosiv je takodjer. a ima i dvd citac (i snimac). dakle, jos uvijek ne vidim niti jednu jedinu prednost tableta. pisanje je lakse po fizickoj tipkovnici, a kretanje misem takodjer s obzirom na touchscreen. touchscreen je lijepa tehnologija, ali sigurno nije efikasna kao fizicke tipke koje mozes koristiti ne gledajuci u njih, samo osjetilo dodira (jos jedna prednost). takodjer laptop mogu koristiti u svim polozajima, ukljucujuci stajanje na stolu za koji ne moram nabavljati dodatni stalak, kao i drzanje u krilu, recimo ako bas ga hocu koristiti na kaucu ili fotelji.

volio bi da me netko uvjeri da kupim tablet i da mi treba

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Razer Fiona
« Odgovori #14 : 12. Siječanj, 2012., 15:46 »
Neam ga ja vec moj stari,koji je nakon kaj ga je nabavio reko da vise nece laptopu ni prismrdit...Nemrem te uvjerit al s jacanjem periferije tableta kao sto je Fiona npr mislim da ce to trziste jako procvat...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9