HCL.HR

RIFT - beta keys i rasprava

  • 38 Odgovora
  • 8367 Hitova
*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
RIFT - beta keys i rasprava
« : 22. Siječanj, 2011., 21:43 »
Imam beta key koji vrijedi za prvih 25


2QME-6CQR-RRDH-JNGW-RKR3

To Apply the VIP Code:

 

Go to https://account.RIFTgame.com to login or create a new account.
Click "Apply Code" on the left-hand navigation bar and enter your VIP key.
You're done! You will automatically be invited into the remaining beta events.

Potvrdite mi da radi.



*

Kolera

  • n00b
  • 2

Odg: Rift VIP beta keys....navali dok jos ima
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2011., 11:56 »
Hvala na ovome, evo odmah odoh da uzmem sebi jedan key  :hug

Odg: Rift VIP beta keys....navali dok jos ima
« Odgovori #3 : 23. Siječanj, 2011., 12:12 »
Rift sam igrao samo prvi beta event, ostale nisam igrao jer su updateovi bili preveliki i nije mi se dalo igrati, ali igra je jako dobra!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2011., 13:12 »
Eto spojio sam dvije teme o Riftu, Nikola975 je jučer otvorio jednu.  :piva:

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #5 : 24. Siječanj, 2011., 04:17 »
Imam beta key koji vrijedi za prvih 25


2QME-6CQR-RRDH-JNGW-RKR3

To Apply the VIP Code:

 

Go to https://account.RIFTgame.com to login or create a new account.
Click "Apply Code" on the left-hand navigation bar and enter your VIP key.
You're done! You will automatically be invited into the remaining beta events.

Potvrdite mi da radi.




Radi. Evo baš dowloadam 7GB sve do zadnjeg patcha, 25og počinje novi beta event.

Citat:
Battle of the Ascended
Tuesday, Jan. 25 2011 at 10:00 AM PST (18:00 GMT) through 10:00 AM PST (18:00 GMT) on Friday, Jan. 28 2011
Levels 1-30

Eight forces all vie for control as the battle for Telara rages on! Take up the mantle as a noble Guardian or a techno-magical Defiant to confront extra-planar forces and enemy players as you explore this dynamic world.
''Life is a bitch and then you die.''

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #6 : 25. Siječanj, 2011., 09:50 »
Odigrao sam prva tri eventa. Odlicna igra iako ima problema s optimiziacijom. Ali to budu popravili do kraja bete. Questovi su zabavni i brzo se obavljaju. Dungeon (samo prvi je dostupan) je zabavan i dosta tezak. Svi trebaju znati sta rade ili vas boss wipe outa u roku par sekundi  ;)
Sve u svemu solidan mmo i nis vise. Sigurno nikakav wow killer kako su ga najavljivali  :approve

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #7 : 25. Siječanj, 2011., 11:11 »
igra je višemanje sranje.

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #8 : 25. Siječanj, 2011., 21:42 »
Igra prije svega nije sranje već napravljena za profesionalce što je odlično!
Beta vam je počela i trajat će naravno 3 dana kao i uvijek.
Da se podsjetimo, ovo je 5. beta event i nadamo se da nije zadnji. :) Vidimo se in-game!

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #9 : 25. Siječanj, 2011., 23:04 »
Kako mislis za profesionalce?

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #10 : 26. Siječanj, 2011., 09:46 »
Ako se neznaš snaću u velikoj frci, izgubit ćeš.
Oću reći da su mobovi dosta jaki a da ne govorim u tamnicama tek.
Još ako te više njih okruži..padaš.

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #11 : 26. Siječanj, 2011., 12:49 »
A dobro za tamnice sam i ja bio naveo da  su teske i upravo za to su mi i zabavne. Ai ono ne trebas biti sada neki profesionalac da bis mogao ici u dungeone. Jednostavno procitas sta koji skill radi i koristis zdrav razum  ;)
A u boss fightevima je bitno da svi u timu znaju sta rade jer i najmanja pogreska donosi smrt za cijeli tim. Ja sam tek u 3. eventu isao u prvi dungeon i zapeli smo s jednim healerom koji nije htio hilat tenka da ne povuce agrro i eto vajpalo nas je u roku par sekundi.  :(

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #12 : 26. Siječanj, 2011., 12:52 »
A dobro za tamnice sam i ja bio naveo da  su teske i upravo za to su mi i zabavne. Ai ono ne trebas biti sada neki profesionalac da bis mogao ici u dungeone. Jednostavno procitas sta koji skill radi i koristis zdrav razum  ;)
A u boss fightevima je bitno da svi u timu znaju sta rade jer i najmanja pogreska donosi smrt za cijeli tim. Ja sam tek u 3. eventu isao u prvi dungeon i zapeli smo s jednim healerom koji nije htio hilat tenka da ne povuce agrro i eto vajpalo nas je u roku par sekundi.  :(
Eto, prva profesionalnost ti je naći profiće koji znaju raditi kao tim inače si mrtav naravno. :)
isto tako kao i dobar guild.

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #13 : 26. Siječanj, 2011., 18:57 »
Tako je u svim  boljim mmo-ima. Tj u onima di ne vlada samo button smash i to je to. Ali ne treba ti za to neka profesionalnost u smisli da neces moci obavljati dungeone ako nikad prije nisi igrao nijedan drugi mmo. Neko ti objasni na brzinu sta trebas radit i to je to  :D

Odg: RIFT - beta keys i rasprava
« Odgovori #14 : 31. Siječanj, 2011., 00:26 »
Odigrao cijelu betu br.5 i jedva čekam sljedeću koja je na rasporedu ovaj vikend 4/2-7/2, u nju automatski upadate ako ste imali VIP key.

Dojam sve skupa u odrigranih 20ak levela u par različitih klasa je super, svaka klasa ima jako puno raznolikih kombinacija, svijet non stop živ, riftovi kompletno mijenjaju questanje i levelanje, posebno u contested zonama na pvp serveru, gdje se nađete u situaciji da vam se pored quest huba otvore mini bossevi, 2 rifta i cijela invazija plus suprotna frakcija dođe i u posjetu, te pobiju cijeli quest hub grad dok ih ne porazite dok kroz sve to dobijate experience ko da questate. Dizanje profesija je skoro pa nužno jer su craftovi najbolji itemi koje se može imati na malim levelima uz planar iteme (kupljeni rewardovima iz riftova), za razliku od nekih drugih MMOa, a sve što treba je doslovno imati tracking ukljućen dok questate i skupljati resurse.

PvE je baš kakav bi trebao biti, od malih levela stvari te 3shottaju u instanci ako pullaš aggro, nista nije baš pushover, koristi se CC, potreban dobar healer, dobar tank, uglavnom na odgovarajućoj razini. Nema PvE search enginea, nadam se da će ga napraviti, LFG-anje je dosadno i naravno nepraktično. Dok zanimljivo cross server PvP queue već postoji.

PvP je s obzirom na količinu soul-ova (talent treeova svake klase) kompletno nebalansiran, što i nije neko čudo ali igra kao što je i rečeno neće balansirati klase za PvP, i to što jedna klasa udara po 300 svake sekunde, a druga 1500 svakih 5 sekundi nije toliki problem osim što te na lvl20 tih 1500 oneshotta, ali je itekako avoidable kad shvatiš gameplay, te battlegrounde.

Grafika je nevjerojatna, i nadodaje se na cijelokupni dojam koji sam imao u beti, instalirao 7GB plus neke patcheve, ušao u game, stiso Ultra, bez player shadowsa i anti alisinga, što uvijek maknem u MMO-ovima, i framerate ostane lockan na 60, ping 50ak i tako cijelu betu. Niti jedan crash, niti jedan disconnect, lag, ništa, a prosjećna rift invazija ima 40-80 igrača i na desetke mobova. Nevjerojatno dobro odrađeno, servera za europu je bilo ''samo'' 40ak, i na većini navećer queue-ovi i dalje sve super bez laga ili kakvih problema.

Općenito nakon velikog battlea ljudi se bace na chat, većina govori kako misle preorderati, igra super, zanimljiva a vidjeli smo možda 1/3 contenta u ovih 30 levela koji su bili available za testiranje. Rift svakako ima pogođen sistem više nego uzbudljivo levelanje, no ništa poslije levela 30 nije viđeno, level cap je navodno 50 i postignut bi mogao biti po mojoj računici u nekih tjedan do deset dana igranja, negdje kao WoW bez prevelikog rushanja ali nam ostaje vidjeti dali iz Rifta imaju dovoljno razrađeno kako zadržati igrače kad se dostigne max lvl nakon početnih mjesec dva igranja ili će im se dogoditi isto što se dogodilo i Aion-u koji je nakon početnog perioda ostao bez 60% playerbase-a.
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2011., 00:30 50lipa »
''Life is a bitch and then you die.''

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9