HCL.HR

SAMP Stories RPG

  • 1 Odgovora
  • 1962 Hitova
*

Parker0702

  • n00b
  • 1
SAMP Stories RPG
« : 17. Travanj, 2010., 16:43 »
Dragi igrači/igračice,

Neki nas znaju a neki ne, no kako god bilo želio bih vam predstaviti novi balkanski SA:MP server - SA:MP Stories RPG.

Server je po mnogočemu poseban, a posebno po tome što nije nikakva montaža (edit) nekog već postoječeg SA:MP gamemoda.

Mod je rađen odpočetka, sa mnogim unikatnim stvarima koje nigdje drugdje nećete vidjeti - više o tome ovdje:

http://www.samp-stories.net/forum/index.php?topic=448.0

Posjetite nas, registirajte se na forum te sačekajte sa nama otvorenje koje će biti 18.04.10 (Nedjelja) u 15:00 sati.

Želim vam sve najbolje & vidimo se na serveru :)

Takoder bih vas obavijestio o novootvorenom GTA IV Multiplayer serveru. O njemu necu sada pisati , no vise informacija na www.ivmp.info

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: SAMP Stories RPG
« Odgovori #1 : 17. Travanj, 2010., 20:09 »
Eto da prokomentiram, ne igram pa neću komentirati sam server i mod, ali za razliku od mnogih koji su došli na HCL forum reklamirati svoj server, barem je ovaj post predstavljanja servera koliko toliko pismeno napisan. Osim toga nema onih fora sa fontovima gdje ljudi pišu ovako:

DOĐITE NA NAŠ KooL SERVER VIDI MI TEKST CRVEN JE I NEČITLJIV!!1132

To baš ne volim, smješno mi dapače. Dobijem osjećaj kao da iza svega toga stoji kakav 13-godišnjak.

Sam dizajn foruma je standardno loš za SAMP communitye, sorry al nek vas to ne dira, to je nekako standard za takve communitye :). Jedino je geforce to riješito prilično dobro i njih u tom segmentu treba svakako pohvaliti.

U svakom slučaju sretno sa serverom.  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9