HCL.HR

Satellite Reign

  • 5 Odgovora
  • 2078 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Satellite Reign
« : 28. Kolovoz, 2015., 10:51 »

Real-time, class-based strategija smještena u otvoreni svijet cyberpunk garada od kreatora Syndicate Wars igre.
______

Satellite Reign is a real-time, class-based strategy game. You control a squad of four agents, each with distinct and unique abilities as they vie and battle for control of a fullysimulated, living, cyberpunk city.

The game world is designed to facilitate emergent gameplay, giving you the tools and freedom to play how you want to play, so you can create strategies and scenarios that not even we had anticipated!

Customise your team with the strength to destroy your enemies head-on, or hack into their facilities to manipulate their infrastructure without them ever knowing you were even there.

Will you take down your enemies with brute-force? Covert espionage and infiltration? Or will you use propaganda to influence the citizens of the city and overthrow the controlling powers?
______


"A slightly slower, smarter take on Syndicate, with a "beautiful" cyberpunk city and loads of tactical freedom.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Satellite Reign
« Odgovori #1 : 29. Kolovoz, 2015., 10:36 »
Danas bi trebao početi s igranjem. Po onome što sam vidio, atmosfera je +500.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Satellite Reign
« Odgovori #2 : 29. Kolovoz, 2015., 10:44 »
Igra je vrhunka :thumbs:
Obilje opcija, augmentacija, customizacije, taktike... Fantastično su to napravili!
Uz to nevjerovatano detaljan dizajn igre i vrhunska cyberpunk atmosfera...
Baš me ugodno iznenadilo...

http://youtu.be/bpahop3UI4E

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Satellite Reign
« Odgovori #3 : 29. Kolovoz, 2015., 10:46 »
Kada sam prvi puta vidio opis, podsjetilo me na Deus Ex. Samo se nadam da mi konfiguracija neće raditi probleme. :wildboy:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Satellite Reign
« Odgovori #4 : 29. Kolovoz, 2015., 10:58 »
Neznam, čini mi se dosta zahtjevna... Minimalne razlike u FPSu između ultra i low postavki kada je skorz odzumirano
Rekli su da ovo utječe dosta na performanse, ali nisam primejtio razliku između medium i ultra..

« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2015., 11:00 doktor1 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Satellite Reign
« Odgovori #5 : 03. Rujan, 2015., 22:26 »
Mogu reći da mi se vrti ok, samo zato što je većina na low :wildboy: ali i dalje izgleda to veoma dobro zbog arta.

Za sada riješavam sve mirnim putem, doduše bude trenutaka kada počne goriti vatra pod nogama kao recimo u banci kada su se alarmi oglasili, ali imao sam sreće da nije bilo puno jedinica blizu mene pa sam istrčao samo van.

Za sada mi je najveća zamjerka što se kod nižih zidova mora baš staviti kursor pored njih da se pokaže odlazak u zaklon, nekoliko puta mi se već dogodilo da agent nije otišao i onda kamera pozove čuvare. Nije ništa gamebreaking, ali ponekada to baš uspori igru.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9