HCL.HR

sc2 beta invite (besplatni kljuc)

  • 12 Odgovora
  • 2770 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« : 04. Svibanj, 2010., 09:14 »
Dobio sam od bliza jedan dodatni kljuc za sc2 betu...

"Congratulations! This is an additional invitation to the beta test for Blizzard Entertainment’s StarCraft® II: Wings of Liberty™ for you to share with a friend! You are receiving this email because you are currently participating in the StarCraft II beta test, and we want to encourage you to test out some of the social features of the revamped Battle.net® online-gaming service by inviting one of your friends to play with you. This email contains your additional beta key for you to send to a friend, along with instructions to help your friend get started.
This key can only be used once to upgrade a Battle.net account to participate in the beta test, and while we encourage you to share this key with someone you know, it must not be traded or sold.
Once your friend has joined the beta test, be sure to add him or her as a Real ID friend by opening your friends list in the bottom-right corner of the Battle.net interface and selecting Add Friend. Enter your friend's Battle.net email address in the Real ID Friend field that pops up, and then send your request. Once your friend accepts the request, you’ll be able to communicate more easily, quickly join parties together for some team-based 2v2 games, and more.
So what are you waiting for? Send this beta test invitation below to your lucky friend and start playing some exciting team games!"

eo posto frendovi imaju vec pristup beti podijeliti cu kljuc nekom starom sc fanu koji nije imao srece do sada upasti u betu (jedini uvijet je da mi navede nasa top 3 sc igraca po vasem misljenju u zadnjih 10god) :) glhf


*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #1 : 04. Svibanj, 2010., 13:15 »
Ptak, Zeus, Zubo

može još i Skyless također neloš

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #2 : 04. Svibanj, 2010., 13:38 »
btw meni netreba key sad mi frend dao :P

Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #3 : 04. Svibanj, 2010., 13:53 »
Ptak, Zeus, Zubo

može još i Skyless također neloš

hmm, sve koja si nabrojao su top iako zeus ne igra vec 5-6 godina od kada je izasao tft i kad je preso u 4K

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #4 : 04. Svibanj, 2010., 14:28 »
istina ali zeus je ostavio u tih par godina trag kakav će rijetko tko u 10 ako me kužiš  :thumbs:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #5 : 04. Svibanj, 2010., 14:48 »
samo da javim ekipi da sam kljuceve (da bilo je 2 kljuca nisam odmah skuzio) podijelio.. ako naletim na jos koji kljuc budem postao ovdje... inace neki webshopovi daju beta kljuc ako se preordera igra (pocinje od srijede)..

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #6 : 04. Svibanj, 2010., 23:27 »
da razjasnim? NAJPOZNATIJI IGRAČI? Šta su postali popularni tako što su se zakeljili za stolac i kliktali mišem tolko da im se i pimpek upljesnjivio od neupotrebljivosti?
"Women don't respect salad eaters."

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #7 : 05. Svibanj, 2010., 07:10 »
da razjasnim? NAJPOZNATIJI IGRAČI? Šta su postali popularni tako što su se zakeljili za stolac i kliktali mišem tolko da im se i pimpek upljesnjivio od neupotrebljivosti?

naima razlike izmedju gamera i progamera po mom misljenju postoje.. jer ce osoba A koja provede 50sati igrajuci neku igru bolje se prilagoditi i snaci od osobe B koja provede jednak broj sati... zavisi koliko skupis iskustva i koliko brzo ucis. pitanje da se navedu 3 nasa igraca je bilo samo zato da beta key ne ode nekome tko je novi u sc svijetu.. ipak mi je bilo draze dati ga nekom starom sc igracu :)

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #8 : 05. Svibanj, 2010., 19:52 »
Ako slučajno imaš koji viška, da proslijedim frendu tak da mogu s njim halat to.

 :hug :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #9 : 05. Svibanj, 2010., 23:22 »
da razjasnim? NAJPOZNATIJI IGRAČI? Šta su postali popularni tako što su se zakeljili za stolac i kliktali mišem tolko da im se i pimpek upljesnjivio od neupotrebljivosti?

naima razlike izmedju gamera i progamera po mom misljenju postoje.. jer ce osoba A koja provede 50sati igrajuci neku igru bolje se prilagoditi i snaci od osobe B koja provede jednak broj sati... zavisi koliko skupis iskustva i koliko brzo ucis. pitanje da se navedu 3 nasa igraca je bilo samo zato da beta key ne ode nekome tko je novi u sc svijetu.. ipak mi je bilo draze dati ga nekom starom sc igracu :)

Ma jasno, razumijem te, i ja bi to napravio da sam na tvom mjestu. Nisam ništa protiv tebe mislio, nego mi samo nisu jasni ljudi koji postanu popularni jer im izvrsno neka igra ide, a to mogu postiči samo tatini sineki koji žive drugima na grbači i igraju po minimalno 12 sati na dan. Načitao sam se o takvim ljudima i ti su ustvari teret u društvu. Da, i ja igram igrice, i ja znam po par sati sjest kad imam vremena i kad nađem dobru igru(što je teško jer malo što mogu pokrenut na kompu starom 4 i pol godine), ali nema šanse da mi se igrica pretvori u život...
"Women don't respect salad eaters."

Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #10 : 07. Svibanj, 2010., 06:23 »
da razjasnim? NAJPOZNATIJI IGRAČI? Šta su postali popularni tako što su se zakeljili za stolac i kliktali mišem tolko da im se i pimpek upljesnjivio od neupotrebljivosti?

naima razlike izmedju gamera i progamera po mom misljenju postoje.. jer ce osoba A koja provede 50sati igrajuci neku igru bolje se prilagoditi i snaci od osobe B koja provede jednak broj sati... zavisi koliko skupis iskustva i koliko brzo ucis. pitanje da se navedu 3 nasa igraca je bilo samo zato da beta key ne ode nekome tko je novi u sc svijetu.. ipak mi je bilo draze dati ga nekom starom sc igracu :)

Ma jasno, razumijem te, i ja bi to napravio da sam na tvom mjestu. Nisam ništa protiv tebe mislio, nego mi samo nisu jasni ljudi koji postanu popularni jer im izvrsno neka igra ide, a to mogu postiči samo tatini sineki koji žive drugima na grbači i igraju po minimalno 12 sati na dan. Načitao sam se o takvim ljudima i ti su ustvari teret u društvu. Da, i ja igram igrice, i ja znam po par sati sjest kad imam vremena i kad nađem dobru igru(što je teško jer malo što mogu pokrenut na kompu starom 4 i pol godine), ali nema šanse da mi se igrica pretvori u život...

svaka cast na ovom, u potpunosti se slazem sa tobom. ti ljudi nemaju zivot osim toga, ne rade, neidu na faks, samo jedu i igraju.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #11 : 10. Svibanj, 2010., 07:40 »
def ima nesto u tome, kao i u cinjenici da neki poslovi zaradjuju abnormalno previse love u odnosnu koliko odradis i koliko te plate... ali sta ces :) bitno je da se zabavljas zato i imas izraz pro gamer i puno puta se nasmijem kad mi se netko predstavi kao pro gamer jer ima 50-1 score u bc2 :) jednostavno ga samo pitas jel ti zaradjujes pare od svog igranja? ako ne ne spada u pro gaming grupu :)
da razjasnim? NAJPOZNATIJI IGRAČI? Šta su postali popularni tako što su se zakeljili za stolac i kliktali mišem tolko da im se i pimpek upljesnjivio od neupotrebljivosti?

naima razlike izmedju gamera i progamera po mom misljenju postoje.. jer ce osoba A koja provede 50sati igrajuci neku igru bolje se prilagoditi i snaci od osobe B koja provede jednak broj sati... zavisi koliko skupis iskustva i koliko brzo ucis. pitanje da se navedu 3 nasa igraca je bilo samo zato da beta key ne ode nekome tko je novi u sc svijetu.. ipak mi je bilo draze dati ga nekom starom sc igracu :)

Ma jasno, razumijem te, i ja bi to napravio da sam na tvom mjestu. Nisam ništa protiv tebe mislio, nego mi samo nisu jasni ljudi koji postanu popularni jer im izvrsno neka igra ide, a to mogu postiči samo tatini sineki koji žive drugima na grbači i igraju po minimalno 12 sati na dan. Načitao sam se o takvim ljudima i ti su ustvari teret u društvu. Da, i ja igram igrice, i ja znam po par sati sjest kad imam vremena i kad nađem dobru igru(što je teško jer malo što mogu pokrenut na kompu starom 4 i pol godine), ali nema šanse da mi se igrica pretvori u život...

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: sc2 beta invite (besplatni kljuc)
« Odgovori #12 : 10. Svibanj, 2010., 19:04 »
ak ima netko key nek senda

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9