HCL.HR

Smite

  • 27 Odgovora
  • 10162 Hitova
*

g3ar

  • *
  • 43
    • team-imex
Smite
« : 24. Lipanj, 2012., 04:33 »
Igra u stilu dote/hona/lol-a . Razlika je u tome sto kamera ne gleda iz pticje perspektive vec iza lika . U igri su heroji grcki,egiptski bogovi.Igra je trenutno u Closed -beti, bit ce f2p , moci ce se kupovati heroji i skinovi za pare kao u lol-u. Pogledajte detaljni video dolje,
Imam 3 beta key-a, tko je zainteresiran neka se javi !
SMITE Gameplay Commentary - First Look HD

Odg: Smite
« Odgovori #1 : 24. Lipanj, 2012., 07:26 »
Jel nisu rekli da ce biti P2P?

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Smite
« Odgovori #2 : 24. Lipanj, 2012., 10:22 »
bas sam jucer gledao neki stream od toga na justinTV. lik je dijelio i beta keyeve. cini se fora, samo sto ce bit malo tesko snalazit se po jungleu kad nije pticja perspektiva.  :hiha2: :hiha2:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

g3ar

  • *
  • 43
    • team-imex
Odg: Smite
« Odgovori #3 : 24. Lipanj, 2012., 11:45 »
@redhill , pa f2p je igra, trebat ce ti malo vise da si kupis sve heroje sa ingame valutom, ako hoces uplatis 6-30 € kupis si skin/heroja kojeg hoces. @phsxx mislim da nije tesko snalazit se po jungleu jer su na mapi ucrtani botovi koji su u jungleu
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2012., 11:47 g3ar »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Smite
« Odgovori #4 : 24. Lipanj, 2012., 14:11 »
vidjet cemo, al cini se cool, nesto novo  :thumbs:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: Smite
« Odgovori #5 : 01. Srpanj, 2012., 14:41 »
Ako netko ima koji beta key bio bi zahvalan  \:D/
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

*

g3ar

  • *
  • 43
    • team-imex

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Smite
« Odgovori #7 : 07. Srpanj, 2012., 14:25 »
Igrao betu .... Nisam nesto pretjerano ocaran,dapace . Ovo stil LoL,HoN,DOTA a TPS po meni shity ...

*

Dumby

  • *
  • 15
Odg: Smite
« Odgovori #8 : 09. Kolovoz, 2012., 19:59 »
Ako netko želi beta key mogu poslati na pm.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Smite
« Odgovori #9 : 10. Kolovoz, 2012., 16:11 »
Ako netko želi beta key mogu poslati na pm.
DAJ DAJ DAJ PLIZZZZZZZZZ
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Smite
« Odgovori #10 : 03. Travanj, 2014., 21:15 »
Mega rivajv.

Ako se ne varam, još prošli tjedan je igra izašla iz beta faze, pa rekoh da probam. Za sada onako ok. Naspram LoLa kojeg sam dosta igrao, igra ima svojih dobrih odnosno zanimljivh stvari, ali isto tako, neke stvari mi nedostaju poput ponovnog spajanja ako se sruši igra.

Što se tiće trećeg lica, to sasvim ok funkcionira, osim ako se leđima stane uza zid, tad heroj postane potpuno nevidljiv pa je malo čudno, znam me zbuniti. Iako je igra na koncept Dote/Lola, to treće lice uvodi ipak nekakvu zanimljivost jer se sada mora paziti i na leđa. Isto tako, last hit nije toliko bitan, barem na ovim početnim levelima jer kada se minioni međusobno pobiju, opet se dobiva gold. Ono što je interesantno, AA ne prolazi kroz minione, dok skillovi da. To je zapravo čak i logično.

Broj heroja je zadovoljavajuć, ali dok ih ne probam više, ne mogu baš nešto komentirati o njima. Igrao sam samo huntera što je neki ekvivalent adcu te guardian što bi trebao biti support. Od tih što sam probao, pa onako, interesantni su, iako mogu reći da guardiana nema previše i da su ovi koje sam probao, dosta napadački orijentirani.

Najveći problem trenutačno je što dosta ljudi ode nakon nekoliko minuta ili se brzo traži predaja, ali to je boljka svih moba naslova. Onaj tko je igrao ovaj žanr, brzo će se snaći jer je sve poznato. Meni je za sada zanimljivo isprobavati heroje, a koliko vidim, igra je u potpunosti f-2-p jer se svi heroji mogu otključati in game valutom, dok se samo plaćaju skinovi i voice packovi.

Ima da igra tko?

Odg: Smite
« Odgovori #11 : 03. Travanj, 2014., 21:29 »
Igram ja. 16 lvl trenutno, al u closed beti samo dosta igrao na drugom acc-u :) Ma ja igran u zivotu samo MOBE i ovo je jedno osvjezenje... zakopa san i LoL i Dotu sa ovin....

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Smite
« Odgovori #12 : 04. Travanj, 2014., 12:21 »
Kad si veći lvl jel igrači budu normalniji da kažem? Odnosno, tad bi već trebali pohvatat koncept igre jer ja ponekada imam dojam kao da me spoji s ljudima koji se prvi puta susreću s moba žanrom.

Odg: Smite
« Odgovori #13 : 04. Travanj, 2014., 16:44 »
Pa nadje se tu i tamo neki "noob", al uglavnom je community ok, i dosta  dobro koriste one voice komande na V tipku. Koji si lvl?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Smite
« Odgovori #14 : 04. Travanj, 2014., 16:56 »
Nisam još primjetio da je netko koristio te komande. Mislim da sam 8 ili 9.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9