HCL.HR

Sniper Elite: Nazi Zombie Army

  • 8 Odgovora
  • 3580 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« : 03. Ožujak, 2013., 15:51 »


Vijest: http://www.hcl.hr/vijesti-rebellionov-sniper-elite-co-op-spin-off-nosi-ime-nazi-zombie-army-7942-17.html
Službena stranica: http://www.rebellion.co.uk/nza

Nazi Zombie Army je standalone spin-off zanimljivog Sniper Elite V2 koji je 28.2 izašao ekskluzivno za PC i to preko Steama. Ovaj je naslov više action-oriented, podržava co-op za do 4 igrača, a ima sve dobre karakteristike vrlo dobrog Sniper Elitea V2.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army - Announcement Trailer

Igru sam nabavio, imam ju na Steamu pa ako je tko zainteresiran za co-op - javite se!




*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #1 : 07. Ožujak, 2013., 13:04 »
Vidim velik interes za igru :ementaler:

Nego, nabavio i ja jučer ovo da nam me666 ne igra sam, pa složio i jedan gameplay/komentar video odmah, evo ga ovdje:

http://youtu.be/uYkKxMITJ0o

VIJEST O VIDEU: Igramo i komentiramo Sniper Elite: Nazi Zombie Army

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #2 : 07. Ožujak, 2013., 14:25 »
:hihi:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #3 : 07. Ožujak, 2013., 19:04 »
Nije loše, trebate to češće raditi. Iako, par zamjerki:

- nepotrebno korištenje engleskih fraza je jako iritantno - pričaj na hrvatskom
- humor i otpušteni ton ne smetaju (dapače), ali pokušaj ipak dati nešto malo više informacija o igri i par smislenih kritika
- vezano uz ovo gore moram spomenuti i duljinu. Za neke stvari je dovoljno da budu i 10-15 minuta, ali neke igre zahtijevaju i po pola sata
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #4 : 07. Ožujak, 2013., 19:10 »
Koliko sam skužio Igorovo je snimanje glasa i igranje bilo odjednom... normalno da su mu napamet padale samo strukture kao što su "searchat njihove corpsove" :)))
A sam je video tek prvi pogled na igru... punu recenziju radim ja i onda ću dati sve potrebne informacije, kritike i ovo ono

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #5 : 07. Ožujak, 2013., 19:17 »
:tired: :wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #6 : 07. Ožujak, 2013., 19:34 »
Nije loše, trebate to češće raditi. Iako, par zamjerki:

- nepotrebno korištenje engleskih fraza je jako iritantno - pričaj na hrvatskom
- humor i otpušteni ton ne smetaju (dapače), ali pokušaj ipak dati nešto malo više informacija o igri i par smislenih kritika
- vezano uz ovo gore moram spomenuti i duljinu. Za neke stvari je dovoljno da budu i 10-15 minuta, ali neke igre zahtijevaju i po pola sata

Tnx na prijedlozima, stvarno - jer vidim da i netko drugi zapravo razmišlja o stvarima o kojima i ja razmišljam. Ovo za hrvatski - apsolutno se slažem, ja uvijek "forsiram" hrvatski i takve izraze, ali eto - ne padnu ti uvijek na um pravi ekvivalenti na hrvatskom kad je ovako sve live, a pomaže situaciji i što je ton kod ovakvih videa malo opušteniji u startu pa i malo "ingriša" može proći, bar ja to tako vidim. Ali da - hrvatski mi je definitivno na umu kod ovakvih stvari.

A što se tiče više informacija i kritika oko igre, nisu baš tako zamišljeni videi ovakve vrste, bar ne sada u startu - bit će varijacija naravno, svaka igra je drugačija. Ovaj put je to bila (trashy) igra koju praktički prvi put pokrećem i to je bilo zapravo to - čisto video koji prikazuje baš PRVO isprobavanje igre u komadu, bez ikakve montaže, igre o kojoj još nemamo formirano mišljenje ili nešto... i igre koja je po tematici dosta trashy, zato je i naglasak na humoru malo veći nego što će možda biti u nekim drugim videima ovakve vrste.

Drugi put će to možda biti jedan multiplayer meč u nekoj novoj mp-only igri... ili odigravanje nekog impresivnog levela iz neke potpuno treće singleplayer igre. Ne znam, nešto.

Uglavnom, da raspisao se ja, a ipak je ovo tema za samu igru, pa ajmo ipak dalje o tome...co-op netko? Iako, realno, samo nas par iz uredništva to trenutno igramo vjerojatno :wildboy:




*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #7 : 22. Ožujak, 2013., 19:32 »
Sniper Elite: Nazi Zombie Army recenzija | HCL.hr
Recenzija je tu, ima je i u video formatu pa uživajte, komentirajte i podijelite svoja iskustva s igrom :piva:

Odg: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
« Odgovori #8 : 22. Ožujak, 2013., 20:55 »
Stvarno sam se nadao necemu bolje, mrvcice sam razocaran. Nemojte me lose shvatiti, igra je vrlo dobra, ali stvarno, Nazi Zombie Army? Bas se pitam od kud im je to ime...

Igra vise nije toliko o strateskom snipanju, sada je vise kao neka base defence igra, postavi minu vamo, postavi minu tamo, cekaj da ti se priblize, povuci se na gornji kat i tako dalje. Ako mislite ili kupiti ovu igru ili normali Sniper Elite V2, preporucujem standardni ;)


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9