HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372734 Hitova
*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #675 : 21. Lipanj, 2016., 23:23 »
biće svega, nek imam cijelo ljeto derat. Wićera 3 ću također, full pakovanje.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #676 : 22. Lipanj, 2016., 01:31 »
Zagriženi sam fan Total War serijala. Došao sam do Rome II i dalje nisam. Sad moram nju kupit pa izigrat do smrti. Mislim da će to i biti :p  Mislio sam RS Siege, no imam OW i slabo ga igraju nažalost. O Battlefield 4 još razmišljam

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #677 : 24. Lipanj, 2016., 03:30 »
Pozz raja

Kao što većina vas zna, počeo je novi steam summer sale, što dođe kao bajram, božić, slava, nova godina itd itd itd za nas koji volimo svoje PC mašine. Post je napravljen da se raspitate oko novih igara, da kažete šta ste uzeli i slične furke.

Ja sam uzeo Total War: Rome 2.
Ostane mi još oko 15 eura i volio bi to da podijelim na oko 3 igre. Može i dvije ako vrijede. Preferiram open world i nešto onako da se može sjesti sa gamepadom. Oko 30-50 sati gameplaya mi je totalno ok. Razmišljao sam o Far Cry 4 za 15 eura no nema ništa od toga.

Uglavnom šta bi ste vi predložili od sljedećih igara
-Far Cry 3 - Igrao dva puta, prešao jednom. Ima neki čar
-Ryse Son of Rome?
-Tomb Raider 2013? - Igrao jednom no nikad završio
-Metro serijal? Mogu nabavit i 20133 i last light za 5 eura a da nisu redux. Ionako imam GT 740 za gpu pa me grafika ne smara puno.
GTAIV? - Isto igrao no nikad završio

Volio bi nešto sa interesantnom pričom. To mi je bitnije od gameplaya nekad. Dovoljno je da je gameplay onako solidan  :mrgreen:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #678 : 24. Lipanj, 2016., 09:15 »
Ništa nisam kupio (još). Već sam kupio cijeli Steam na prethodnim akcijama :D

Na žalost, ne mogu ti preporučit ništa s ove liste jer ne igram FPSove, al novi Doom je fenomenalno zabavan
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2016., 09:17 skipp »

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #679 : 24. Lipanj, 2016., 09:54 »
Nekako mi se ništa ne isplati kupovati,kad usporedim cijene sa salea i cijene CD keyova po internetu razlika u cijeni je nikakva.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #680 : 24. Lipanj, 2016., 10:05 »
kupio vićera i laru.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #681 : 24. Lipanj, 2016., 13:50 »
Pozz raja

Kao što većina vas zna, počeo je novi steam summer sale, što dođe kao bajram, božić, slava, nova godina itd itd itd za nas koji volimo svoje PC mašine. Post je napravljen da se raspitate oko novih igara, da kažete šta ste uzeli i slične furke.

Ja sam uzeo Total War: Rome 2.
Ostane mi još oko 15 eura i volio bi to da podijelim na oko 3 igre. Može i dvije ako vrijede. Preferiram open world i nešto onako da se može sjesti sa gamepadom. Oko 30-50 sati gameplaya mi je totalno ok. Razmišljao sam o Far Cry 4 za 15 eura no nema ništa od toga.

Uglavnom šta bi ste vi predložili od sljedećih igara
-Far Cry 3 - Igrao dva puta, prešao jednom. Ima neki čar
-Ryse Son of Rome?
-Tomb Raider 2013? - Igrao jednom no nikad završio
-Metro serijal? Mogu nabavit i 20133 i last light za 5 eura a da nisu redux. Ionako imam GT 740 za gpu pa me grafika ne smara puno.
GTAIV? - Isto igrao no nikad završio

Volio bi nešto sa interesantnom pričom. To mi je bitnije od gameplaya nekad. Dovoljno je da je gameplay onako solidan  :mrgreen:

Ukrajinci kad nešto naprave onda stvarno naprave pravu stvar kao što je legendarni Metro 2033 i njegov nastavak Last Light. Kao što možeš vidjeti  odgovorio sam ti u komentaru za mene jedna od najboljih igara ikada. Ako misliš uzimati onda radije uzmi Redux jer je puno bolje optimiziran barem prvi dio tj. Metro 2033.

Ja možda uzmem Far cry 4 da upotpunim kolekciju iako nisam niti jedan završio do kraja ali valjda budem ;)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #682 : 24. Lipanj, 2016., 15:23 »
Uzel sam zasad Rome 2, Ryse: Son of Rome i  Far cry 3. Dodam još jednu igru u kolekciju i dobar :p

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #683 : 24. Lipanj, 2016., 15:44 »
Uzeo sam si The Walking Dead: Michonne.
To je to što sam želio, barem za sad.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #684 : 24. Lipanj, 2016., 19:14 »
Za sada samo Shellshock Live, kupit cu vjv neki zombie survival ali ne znam još koji :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #685 : 24. Lipanj, 2016., 19:23 »
Upravo uzeo i Age of Empires kolekciju (dvojka HD sa svim DLCovima i kompletna trojka)  :hiha:


Idemo dalje  :hiha:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #686 : 25. Lipanj, 2016., 00:11 »
Upravo uzeo i Age of Empires kolekciju (dvojka HD sa svim DLCovima i kompletna trojka)  :hiha:


Idemo dalje  :hiha:

Jel se to još uvijek igra ;D

*

delko

  • *
  • 139
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #687 : 25. Lipanj, 2016., 00:55 »
The Vanishing of Eathan Carter kupljen  :clap:  :clap: od Firewatcha nisam igrao neku istrazivacku igru pa evo izazova :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #688 : 25. Lipanj, 2016., 07:19 »
Jel gta 4 vrijedi uzet šta mislite?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #689 : 25. Lipanj, 2016., 08:44 »
Normalno da vrjedi, odlicna igra, odlicne mehanike, voznja, grad, prica...Svakako preporuka da uzmes i uzmi Episodes from Liberty City verziju!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9