HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372635 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #765 : 24. Srpanj, 2016., 11:09 »
Ja sam vidio da ne trebam...Moze li biti ovo zato sto sam guard na telu stavio ima jedno 13-14 dana,a pise da ga treba imati najmanje 15 dana da se moze Market koristiti...I pitam zato sto se valjda ne mogu dodavati prijatelji ako se ne kupi nesto ? A ja mogu.
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #766 : 24. Srpanj, 2016., 11:27 »
Jesi išta do sada uopće kupio za 5€ ili više? Ako nisi, onda moraš kupiti. Čak ti u poruci stoji da moraš prvo potrošiti minimalno 5€...
Isto tako Steam guard app te zablokira za mijenjanje i prodaju na cca 14 dana, ali ovdje ne piše ništa o aplikaciji ili mijenjaju Steam guarda, nego isključivo da ti restrikcija postoji jer nisi potrošio 5€.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #767 : 24. Srpanj, 2016., 12:49 »
Imam 4,5 evra...koji su to retardi... I sta sada trebam? Trebam baciti ovo pa ponovo uplatiti??? Pi
Moze li se ikako drugacije odraditi...


P.S. Evo sta je jedan lik na steamu napisao:
make a purchase from the steam store(no minimum) or put money in the wallet.A i ovo je steam stavio:Some examples of purchases that grant access to these features are:Adding the equivalent of $5 USD or more to your Steam WalletPurchasing game(s) that are equal to $5 USD or more from the Steam storeAdding a Steam Wallet card to your Steam accountPurchasing a Steam gift from the Steam store (Receiving a Steam gift from a friend doesn't count)
« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2016., 16:21 Hrv4tin4 »
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #768 : 24. Srpanj, 2016., 13:21 »
Pa što ti nije jasno? Već se 5 postova dopisujemo o istoj stvari?!?


Potroši 5 EURA na Steamu, jer ti spadaš u EU i ne, ne vrijedi 4,5€ ili 4,99€

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #769 : 24. Srpanj, 2016., 15:17 »
Sto si mi brisao postove...Fino sam ovo stavio:

Some examples of purchases that grant access to these features are:
Adding the equivalent of $5 USD or more to your Steam Wallet
Purchasing game(s) that are equal to $5 USD or more from the Steam store
Adding a Steam Wallet card to your Steam account
Purchasing a Steam gift from the Steam store (Receiving a Steam gift from a friend doesn't count)

Ovo pise na steamu
fuRy

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #770 : 24. Srpanj, 2016., 15:22 »
Kako objasnjavas ovo gore??
P.S. U mene nije limited account...jer sam dobio gift davno pa je skinuo limit i mogu dodavati prijatelje i ostalo...Mada od ne znam koga mjeseca 2015 se giftom ne moze skinuti limit vise...
« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2016., 15:52 Sh00t3R »
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #771 : 24. Srpanj, 2016., 16:21 »
Ja odustajem od bilo kakve pomnoći tebi jer si u nekoliko tema pokazao da si nemoguć i da ništa nećeš poslušati. Post ti nije bio izbrisan nego kopiran u drugi stari post, jer sam ti nebrojeno puta rekao da ne radiš double post nego koristiš opciju uredi. Isto tako sam ti rekao da NE otvaraš nove teme što si opet učinio, po 1001. put i ovo ti je ZADNJE upozorenje pred ban!


Ne znam kada si otvorio acc, ali nikada primanje Steam gifta nije moglo "otključati" acc.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #772 : 24. Srpanj, 2016., 16:45 »
Po cemu sam ja nemoguc?
Ti meni odjednom znaci bez ikakvog objasnjenja govoris da moram nesto bezveze na store-u kupiti.... A ja ti posaljem da je na steamu napisano da se kupovinom walleta sklanja restrikcija na marketu...A meni vjerovatno pise zato sto guard nisam imao 15 dana,danas je 14. ujutru ce biti 15...
fuRy

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #773 : 24. Srpanj, 2016., 16:55 »
Što nije jasno oko toga jasno piše na steamovoj službenoj stranici da bi svaki račun dobio pristup Prva točka
mora dodati 5 € u steam wallet 
Druga Točka
potrošiti 5 € na nešto u storeu

i TOČKA nema potrebe za daljnjom raspravom  :ne:

« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2016., 17:00 ivan21 »
Victory loves preparation

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #774 : 24. Srpanj, 2016., 17:06 »
Ti ne mlati gluposti...
Pise samo reedem wallet code ili kupiti wallet....Nista vise ne pise.. Ae nadji ti gjde to pise pa mi posalji
fuRy

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #775 : 24. Srpanj, 2016., 17:12 »
Ajde može evo link  :hihi: točno pod "How do I gain access to these features?"
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3330-IAGK-7663
Victory loves preparation

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #776 : 24. Srpanj, 2016., 17:47 »
Adding the equivalent of $5 USD or more to your Steam Wallet
◾Purchasing game(s) that are equal to $5 USD or more from the Steam store
◾Adding a Steam Wallet card that is equal to $5 USD or more to your Steam account
◾Purchasing a Steam gift that is equal to $5 USD or more from the Steam store (Receiving a Steam gift from a friend doesn't count)

Ne kaze kupis wallet pa kupis igru,nego "Adding a Steam Wallet card that is equal to $5 USD or more to your Steam account"

P.S. Ja mogu dodavati prijatelje,vec sam pravio grupe,a ovdje pise da to ne mogu limitovani acc
fuRy

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #777 : 24. Srpanj, 2016., 18:14 »
Evo ti zadnji savjet možda imaš drugi/novi račun pa dok na istom ne potrošiš 5 € ne možeš koristiti market.
Victory loves preparation

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #778 : 24. Srpanj, 2016., 18:20 »
Nasao sam...
Kada se reedem wallet code to se nece racunati kao purchase...Ali ako dodate na wallet pare preko paypal ili slicnog onda hoce...lock
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #779 : 24. Srpanj, 2016., 18:25 »
Vidiš da si opet bio u krivu. Rekao si da si DODAO steam wallet, a ne da si reedimao što je ogromna razlika! Svi smo ti lijepo govorili i poslali sve što trebaš znati, ali ti si i dalje sve nas ignorirao.
Ako ne želiš slušati, pošteno opisati situaciju onda ništa ni ne pitaj.
I ne ovdje ne ide lock jer ovo nije tvoja tema, nego općenita tema o Steamu, a tebe zadnji puta upozoravam da više NE otvaraš nove teme.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9