HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371203 Hitova
*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #780 : 24. Srpanj, 2016., 18:33 »
Ajde napokon je gotovo...nakon jedne stranice
Victory loves preparation

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #781 : 24. Srpanj, 2016., 18:37 »
P.S.  Niste ni vi,ni ja bili upravu..Kupuje se product od minimalno 5$ kada se skida restrikcija za dodavanje prijatelja,pravljena grupa itd...A pruchase moze se bilo koji product..Ja sam nasao nesto od 0,16 hahha pa odoh to kupiti...I onda treba cekati 30 dana da koristim market...Pozdrav
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #782 : 24. Srpanj, 2016., 18:51 »
Opet nisi u pravu, ali tvoja lova i ti potroši 0,16€ kako god želiš.
Ja nemam više volje tebi objašnjavat išta, jer sam te nebrojeno puta upozorio na neke stvari i odgovorio na iste, a ti ništa nisi shvatio.
Žao mi je, ali jednostavno nemaš tu didaktičku sposobnost.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #783 : 24. Srpanj, 2016., 20:21 »
U pravu sam i svaki postavljeni problem sam rijesio vecinom sam....Pocelo mi je odbrojavati 30 dana ;)
fuRy

*

esse

  • *
  • 19
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #784 : 30. Srpanj, 2016., 14:08 »
poz. zanima me kako to da je recimo u s.domenici far cry primal 250 / 300 kn na cd-u  a na steamu digitalno izdanje 600 kn? nema mi bas logike

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #785 : 30. Srpanj, 2016., 14:55 »
Digitalija je često skuplja od fizičkih kopija. Ni meni nema logike.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #786 : 30. Srpanj, 2016., 15:17 »
Krivo! Digitalija je višestruko jeftinija od fizičkih izdanja, ali moraš znati gdje i kada kupovati!


Igre se NIKAD, ali NIKAD ne kupuju na samom Steamu osim ako se ne radi o nekom od saleova. Steam je inače jedan od skupljih, ali keyevi za isti su puno jeftiniji od fizičkih kopija igara! Steam uzima (ako se dobro sjećam) i do 35% provizije za postavljanje i prodaju igre na svojoj platformi.


Ovaj konkretan primjer koji si naveo je takav jer je sada akcija, dok na Steamu nije, ali ako pogledaš ovdje i upišeš bilo koju igru vidjeti ćeš koliko su digitalne kopije igara zapravo jeftinije od fizičkih izdanja.


Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #787 : 30. Srpanj, 2016., 16:09 »
Samo je pitanje možeš li te ključeve aktivirati na steamu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #788 : 30. Srpanj, 2016., 16:11 »
Do sad sam aktivirao preko 300 keyeva i nikad nije bilo problema. Tako da ih bezproblema možeš aktivirati!

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #789 : 01. Kolovoz, 2016., 23:06 »
Također.  :thumbs:

Btw, ključeve imaš i na www.g2play.net svako malo bude i neko sniženje.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #790 : 20. Kolovoz, 2016., 10:33 »
Mala ideja - znate kako Steam uzima naše podatke o hardveru i softveru računala? Bilo bi ekšli korisno kada bi to iskoristili pa implementirali filter koji ti filtrira igre koje možeš pokrenuti, a koje ne jer ono, nemamo svi računala, a nama s prosječnim laptopima bi to bio koristan feature. Jasno, kriteriji pišu na stranici svake igre, ali ovo kao dodatan filter bi bilo korisno. Kaj mislite?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #791 : 23. Kolovoz, 2016., 09:41 »
Da li znate kad je sledeci popust na steam-u? 'Ocemo drugar i ja da uzmemo neke dobre igrice (kao poput H1Z1).

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #792 : 23. Kolovoz, 2016., 09:52 »
@Ad0b3: Rookie, nemoj pisati boldano. :ne:
Što se tiče Steam-a, imaš i drugih stranica di možeš naći jeftilen ključeva kao na primjer www.g2play.net

A i kolega Hrv4tin4 je u prethodnim postovima naveo još nekoliko stranica sa kojim on ima dobra iskustva.
Steam je uglavnom zadnja opcija, jer je jednostavno preskup.
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2016., 09:55 metalni »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #793 : 14. Rujan, 2016., 16:11 »
Netko moze preporucit neke stranice za igrice ? Kao sto ste i sami rekli STEAM je jednostavno preskup... Jedino DayZ igre nema nigdje pa sam danas dao 200 kuna za nju to je iznimka jer sam prije igrao piratsku verziju pa mi se sviđa igrica sama po sebi a za ostale nedam toliko novaca...  Paa... neke ideje i preporuke ? Npr htio bi jos ARK, H1Z1 je isto fora samo sto je slicno Dayz-u dosta itd... hvala !

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #794 : 14. Rujan, 2016., 16:14 »
Imaš katalog igara na allkeyshop.com


Tamo si gledaš cijene, samo pazi da uvijek kupuješ preko PayPala ako se nešto dogodi i uvijek gledaj isključivo GLOBAL ili EU Key i to ti je to.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9