HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 370380 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #900 : 08. Srpanj, 2017., 20:09 »
Ekipa jel zna netko koja je fora sa FOIL karticama, na koji nacin se dobivaju? Recimo u 3 godine dobio sam jednu a jucer dobijem 3 komada u 2 sata igranja...
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #901 : 08. Srpanj, 2017., 21:09 »
Random ih dobivaš. Ne znače ništa posebno osim što su jako rijetke pa samim time i skuplje. Pa si i veća "faca" s foil badgeom jer malo tko ih ima pa je manji postotak igrača koji posjeduju takav badge, a moraš i potrošiti više love da bi uopće skupio kartice za tako nešto.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #902 : 20. Srpanj, 2017., 15:10 »
To je jedina igra u wishlistu kojoj ne mogu vidjeti cijenu (pored Darksiders 2, no tu se još ni ne zna cijena), ali Darksiders mi normalno otvara, Batmana mi prikaže sliku gore.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #903 : 24. Srpanj, 2017., 18:55 »
Ekipa zna li netko gdje mogu kupiti steam gift card u Zagrebu?  :piva:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #904 : 25. Srpanj, 2017., 11:41 »
Ekipa zna li netko gdje mogu kupiti steam gift card u Zagrebu?  :piva:

Mislim da nema toga kod nas u fizičkom stanju...
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #905 : 17. Kolovoz, 2017., 17:27 »
pozdrav, imam problem oko steam-a, naime od kako sam instalirao novi sistem ne mogu se nikako prijaviti na svoj steam racun, unesem sve tacne podatke i opet pise da nisu tacni, imam sve zapisano na papiru i ispravno ukucam medjutim nece da udje, promjenim i e-mail adresu i lozinku opet nece da udje. Moze li mi neko pomoci sta da radim, imam tamo dosta igrica, a sada ne mogu da pristupim racunu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #906 : 17. Kolovoz, 2017., 17:49 »
To što navodiš je nemoguće. Ako upisuješ točne podatke onda bi isti i prolazili.


1) Ime koje koristiš na steamu NIJE isto kao i login ime! Tu je najčešća greška koju ljudi rade!
Postoji mogućnost da upisuješ svoj nick, a nick ti nije username! On se nalazi gore u desnom uglu pokraj ikonice minimize i jedino se s nji možeš ulogirat.
2) Ukoliko imaš 2 step verifikaciju tada moraš unijeti i kontrolni kod s maila ili s mobilne aplikacije kako bi se ulogirao.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #907 : 19. Kolovoz, 2017., 06:50 »
Dali mi neko moze objasniti razliku i rockal social i steama?
Vidim gta v je najeftiniji preko rockstara- https://uk.gamersgate.com/DD-GTAV-GN/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop&aff=cj
Dali je ovo provjeren sajt?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #908 : 19. Kolovoz, 2017., 07:10 »
Rockstar Social je official service od Rockstara, najjednostavnije ponaša se kao steam za rockstarove igre i koristit ćeš ga iako kupiš igru prek' steama.
Što se tiče GamersGate, ja sam tamo jedanput kupovao prije tri godine, dobio igru bez problema.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #909 : 27. Rujan, 2017., 19:41 »
Malo sam procistio libreary na steamu i pobirsao nekih 20 igara sta su bile bezveze i sta sam ih jos davno dodao. Sad sam ostavio samo ono sta vrjedi i skupilo se 59 naslova. Zadovoljan sam sa svojom kolekcijom, s tim da je jos uvjek jako mlada.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #910 : 02. Studeni, 2017., 01:41 »
Pozz,moze pomoć? Kupio sam igru Call of duty IW prije malo manje od 2 mjeseca. Moram nabavljat novi PC. Kad kupim novi PC kako cu Vratit IW na novi PC? Hoće moći (odnosno hoce dati steam da koristim igru na drugom Pc i kako je vratit,instalirat) imam je na DVD. Isto tako je sa overwatchom samo na battle.net(Blizzard App)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #911 : 02. Studeni, 2017., 06:56 »
Sve igre su vezane za tvoj acc na tim platformama (servisima).
Kada upišeš svoj username i lozinku na tom servisu - vidjeti ćeš sve vsoje kupljene igre i možeš sve normalno instalirati koliko god puta želiš.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #912 : 07. Studeni, 2017., 19:30 »
Je li moguce da jedan korisnik dopusti drugome da igra njegove igre sa steama na svom racunu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #913 : 07. Studeni, 2017., 19:36 »
Da, pod striktno određenim uvijetima već dugo vremena.
Zove se family sharing pa si pročiaj malo o tome.




Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #914 : 09. Studeni, 2017., 16:36 »
 Vidim da u Avenue Mallu se otvorila ova neka nova gaming e-arena koja funkcionira slično ko i ostale "igraonice"
Odem tamo malo vidjet šta je to i na kraju se prijavim i platim nekih desetak kuna za sat do dva..uglavnom... Kako se tamo loginam u svoj steam account vidim kako su mi u library igre koje ni nemam poput PUBG-a i tako ja igram malo PUBG svidi mi se igra..Vratim se ja doma upalim steam i nešto razmišljam da kupim PUBG i odem na store i vidim piše mi da mi je PUBG već u libraryu i da imam 1h u igri,ja odem u library nema nikakvog PUBG i sad razmišljam jel mogu kupit PUBG. Kada stavim u košaricu piše mi da mogu kupit kao gift i mogu ponovo kupit no bojim se ima li to smisla ako mi vec piše da je u libraryu. Kada odem na store stranicu od PUBG i stisnem play ništa se ne dogodi samo iskoci ekran na sekundu dvije kako se loada no nikad mi ne uđe u samu igru. Hoće li bit ikakvih problema ako ja "ponovo" kupim igru iako ju nisam kupio ni prvi put.Uglavnom je li sigurno da kupujem igru jer se bojim da ju neću moć igrat jer mi steam govori kako igru vec posjedujem
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2017., 16:48 Cryster »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9