HCL.HR

STEAM SMEĆE

  • 7 Odgovora
  • 2721 Hitova
*

Inabelina

  • n00b
  • 2
STEAM SMEĆE
« : 02. Veljača, 2009., 15:18 »
Hi!

novi sam na ovom forumu pa ne znam dali je ovakva tema već bila postavita.......

Pa da krenem.

Prije par dana, sam zaprimio poruku od steam-a da sam izvršio promjenu šifre, a nakon par sekundi i poruku za izmjenom maila.......

kako nisak račun dugo koristio, jer nisam ništa na njemu igrao, aktivirao sam ga ponovo radi Left 4 Dead.

I nakon 3-4 dana igranja netko mi ukrade račun........ , ajde de šifra mi je bila ime al i ja sam glup.....

Sve bi bilo ok da sam ja uspio kontaktirat Steam. Gdje sam na Tech Supportu otvorio novu registraciju i prijavio krađu, kopirao sve cd key od igara.

Al još nisam dobio odgovora od njih.....

Iako sam gamer posjedujem sve konzole ali ipak preferiram PC. Sa ovakvim se stvarima treba dobro odlučit između igre (na čemu)

Jer sa sam imao (odnosno) imam oko 3000 kn igara na steam accountu.

Probao sam kontaktirat i Algoritam, ali sam dobio odgovor da i oni imaju s njima problema jer su im isporučili igre, od kojih se serijski brojevi ne prihvaćaju online.

Stvarno postajem očajan i mislim da ću steam igre moć ostavit na polici samo kao ukras, al sam siguran da više niti jednu igru koja zahtjeva "STEAM" neću kupiti.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #1 : 02. Veljača, 2009., 16:55 »
e bas si idiot kada si zvao alogirtam... spamaj po steamu, acc ce biti blokiran i ti ces dobiti novi.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #2 : 02. Veljača, 2009., 17:05 »
mene maloprije pital neki frajer jel ocu igre besplatno!!!!




 samo mu trebam dat password  :tired:

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #3 : 02. Veljača, 2009., 19:15 »
hm. sve češće i češće su krađe steam accova zato čim god vas neko pita za pass ; NE DAJ!
znam jako puno ljudi koji je na jako banalan način izgubilo steam acc,zato se pazite. :thumbs:
Music is love. <3


*

Blade

  • **
  • 262
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #4 : 02. Veljača, 2009., 22:28 »
jbt, ovo je neki poseban lik... pa ak si skuzil da ti se mjenja pass,a da ga ti nisi promjenio, zasto nisi odma reagirao??
btw. ak ti je pass bilo tvoje ime, onda su velike vjerovatnosti da ti ga je copil neko iz tvoje blizine...
jedna jako kull zamka za uzet steam; napravis stranicu,kao neki novi patch za skinuti ili cs 1.6 pro  :bonk: i ljudi koje hoce te nove stvari na steamu, moraju samo u checkbox napisati ime steama i pass...
e nebi mi vjerovali kolko se steam acc pokralo tim putem... ja osobno niti jedan nisam, jer imam jedan svoj i dosta mi je, ali neki moji frendovi su to radili i poslije preprodavali acc za 40 kn...ono tek tolko da ih se rijese...

*

Inabelina

  • n00b
  • 2
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #5 : 03. Veljača, 2009., 07:39 »


kako nisam reagirao reagirao sam odmah i to putem maila koji sam dobio od promjeni samo je problem što 5 dana uopće nema odgovora na moju reakciju....... jer se na steamu tech support mora otvorit nova registracija za prijavu kvarova..... tamo sam postavio pitanje dodao slike brojeva..... i otvorio pitanje za koje nisam uspio skužit , treba li bit otvoreno ili zatvoreno da bi bilo postavljeno............. jer ni to nije nigdje navedeno, pa je možda svejedno...

I valve sam zvao ali trenutno nemaju tel podršku za steam... al eto............


inače kad sam imao nekih nejasnoća sa paypalom (nisam dobio EX broj) sve sam riješio preko tela...

*

AlexiusY

  • *
  • 33
  • Listen to the luminescence of the Crystal.
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #6 : 06. Veljača, 2009., 18:37 »
...Um, postavi se pitanje u tech supportu na steam help stranici, ostavi se otvoreno, ako si samo pratio upute i ostavio sve CDKeyeve (a kažeš da jesi), onda čekaš. Nisi jedini na internetu pobogu. Meni je tribalo tjedan dana da mi pošalju novi pass (jer sam zaboravio secret answer, lol).

Trebao si reagirati odmah na mail da ti se mijenja password, a ne promijeniti pa onda kukati. Ubuduće pazi.
~ Do you exist? ~

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Re: STEAM SMEĆE
« Odgovori #7 : 06. Veljača, 2009., 19:12 »
i zbog tvoje greske nije odma stim smece

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9