HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1147832 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4185 : 14. Kolovoz, 2017., 17:31 »
Counter Strike: Global offensive
-napokon poceo malo ozbiljnije igrati

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4186 : 15. Kolovoz, 2017., 14:20 »


Tomb Raider

Igra mi stoji na steamu već tri godine,igrao sam je i tada ali sam prestao na jedno 30% igre. Opet sam instalirao i krenuo ispočetka i nemam pojma zašto sam tada prestao jer mi je super stvar.
Izgleda prekrasno,a gameplay je zakon kao i prezentacija onaj luk je totalni vrh igre a i priča nije za baciti baš mi je gušt tamaniti one lude ruse vatrenim lukom.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4187 : 15. Kolovoz, 2017., 19:00 »


Darksiders II mi je ostao upamćen kao jedan od najdražih rpg-ova i planiram ga preći još jednom da "utvrdim gradivo" prije nego što izađe Trojka, a Keca sam iz nekog razloga ranije preskočila. Ali evo sada se vraćam na refiniranu verziju igre koja je originalno izašla prije 7 godina. Kao neko ko je poprilično osjetljiv na vizualni aspekat kada su igre u pitanju, iznenađena sam koliko solidno igra izgleda (Warmastered Edition je izbačen prošle godine). U igri sam provela svega par sati, i mislim da ću uživati kao i u njenom nastavku, jer ima iste elemente koji su i drugu igru učinili tako zabavnim iskustvom - protagonist, mehanika borbe, dizajn svijeta, bossovi...
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4188 : 15. Kolovoz, 2017., 19:04 »
Što nije Darksiders serijal isto kao i DMC i ostale takve igre Hack & Slash?
RPG je meni osobno nešto puno veće, s većom raznolikošću, hrpom likova, nadogradnji, okolopa, potiona, mogućnosti. Ili sam previše ostario pa se danas pod RPG gura sve i svašta  :geek:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4189 : 15. Kolovoz, 2017., 19:31 »
RPG je Skyrim, Witcher, Fallout.. itd, a ovo ostalo su sve igrr razlicitih zanrova sa bjednim RPG elementima. Za svaku novu igru stave da je RPG i jos nesto, tipa Deus Ex: Mankind Divided koje je fps igra i ima nekakav tree skill i sad ona ulazi u RPG kategoriju.. To mi je malo bezveze, al eto tako je to danas.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4190 : 15. Kolovoz, 2017., 19:44 »
RPG je meni osobno nešto puno veće, s većom raznolikošću, hrpom likova, nadogradnji, okolopa, potiona, mogućnosti. Ili sam previše ostario pa se danas pod RPG gura sve i svašta  :geek:

Slažem se, ali smatram da je Darksiders II bio puno veća igra od keca i sadržavao je manje-više sve gore navedene elemente. Nije na nivou Skyrima, Witchera, Dragon Agea, ali je meni bila izrazito zabavna i draga igra (ko bi odolio šarmantnom Deathu  :mrgreen:) jer predstavlja spoj svega što ja volim - mračna apokaliptična tematika, open world (čak smo posjetili više svjetova i kraljevstva i svi su bili priča za sebe) i fenomenalan glavni lik koji me stalno nasmijavao svojim komentarima. Neke igre nam tako prirastu srcu iako smo igrali puno boljih, a ni sami ne znamo zašto  :ementaler:
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4191 : 15. Kolovoz, 2017., 21:30 »
Darksiders serijal meni odlican, prvi sam ured presao i onda mi odjednom Steam izbrise sve igre koje sam imao instalirane :fpalm:
Sada mi se neda ponovo igrati keca ispocetka, mozda krenem sa dvojkom ako ugrabim vremena da se izgustam i mozak odmorim  :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4192 : 16. Kolovoz, 2017., 10:24 »
Test Drive Unlimited 2

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4193 : 24. Kolovoz, 2017., 14:51 »
Baš neki dan nabavio Fallout 4 sa svim DLCovima. Totalno uživam! Iako sam igru već igrao po njenom izlasku, nije me se dojmila niti 10% kao sada. Najveća zasluga tome su patchevi koji su ispravili malih milijun bugova i naravno - modovi. Instalirao sam ih otprilike 30ak. Tu ima svega; Decent ENB, službeni High Resolution Textures DLC, Vivid 4K teksture, True Storms ekeft za vrijeme... Da ne nabrajam. U svakom slučaju, igra sada izlgeda vrhunski! Ok, i dalje to nije RPG kakvom smo se nadali, već više open world akcijska avantura sa perkovima, ali imerzija igre sada je zavidna. Zanima me i istražujem apsolutno svaki kutak igre, skupljam sav junk koji se skupit da, a kada se želim odmoriti od istraživanja i akcije, gradim naselja. A kakvih tu sve modova ima... Za uštimati sve modove, a da se igra ne ruši i da sve radi kako treba, trebalo mi je kakvih 2-3 sata. Ali kažem vam - isplatilo se!  :thumbs: :thumbs: :thumbs:





« Zadnja izmjena: 24. Kolovoz, 2017., 14:55 delight353 »

*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4194 : 31. Kolovoz, 2017., 00:23 »
Nikad nisam imao vise definisani okvir igara koje igram vec duze vrijeme i nista drugo ni ne pokusavam instalirati.

Dota 2
Dirt 4
Rocket League
WoW(vanilla) battleground only
DOOM

Ne znam da li sam ikada vise uzivao u video igrama.

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4195 : 31. Kolovoz, 2017., 10:32 »
Od SP igara: Layers of Fear (ostao mi samo onaj DLC za proc)
Od MP igara: Quake Champions i PUBG (tu i tamo TF2, BF1 ili LoL).

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4196 : 31. Kolovoz, 2017., 14:05 »
South Park: The Stick of Truth
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4197 : 31. Kolovoz, 2017., 15:09 »
Nisam jos to cudo odigrao, moga bi ovu zimu, sad bas nemam volje za takva ludila.

Inace ja igram Mad Max i ono, vec imam osjecaj da ce mi jako brzo dosadit oslobadanje baza i osvajanje podrucja. Svida mi se prica i kako je sve zapocelo, cjela ta vjera u kojoj se klanjaju V 12 motoru mi se cini cool.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4198 : 01. Rujan, 2017., 08:50 »
Napokon počeo Mafiu 2. Već vidim da je priča *bena :D  :thumbs:

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4199 : 01. Rujan, 2017., 10:12 »
Napokon počeo Mafiu 2. Već vidim da je priča *bena :D  :thumbs:

meni je priča i igra općenito bila meh

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9